Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lottie25

Polacy w Dubaju.

Polecane posty

Spotkanie Jutro 13.11 o godzinie 18 marina mall przy informacji Potem idziemy na drinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose_87
bpiwak Jeśli chodzi o szukanie mieszkania, to nie ma tutaj jakiegoś wielkiego problemu z jego znalezieniem;) Często jednak jest problem z pośrednikami, bo mówią Ci, że mieszkanie jest nawet jak jesteś na tak a za 10 minut już go nie ma i zostajesz z niczym;/ Mieszkania na 2-3 sypialnie cenowo różnie, zależnie od dzielnicy i budynku. Jednak jak sama szukałam umeblowanych widziałam mało;/ Dla wyjaśnienia JLT to Jumeirah Lakes Towers, właśnie jedna z dzielnic. Mieszka tutaj sporo ludzi z Europy, jest to przyjemne osiedle blisko metra, atrakcyjne cenowo;) Mieszkam tutaj już jakiś czas i nie narzekam;) Pozdrawiam;) Koza_84 a jak się poznamy na miejscu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose_87
Oki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bpiwak Pracuje w Agencji Nieruchomosci w Dubaju - jesli bedziesz potrzebowala pomocy w znalezieniu mieszkania daj znac. Moj mail aniaj26_26@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpiwak
Dubai1 - Dziekuje bardzo za propozycje - na pewno przyda sie pomoc. O szczegolach napisze juz na maila. Generalnie moj maz przylatuje pierwszy na poczaku stycznia i to on bedzie odpowiedzialny za znalazienie mieszkania dla nas. Mieszkania ogladamy na podanym przez dziewczyny portalu poki co w przerwie miedzy papierologia zwiazana z opuszczaniem Szwajcarii i pakowaniem dobytku. Ciesze sie, ze nie bedziemy tam sami - ze jestescie Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzmit kuk
Generalnie to szukam kogoś kto jest w Dubaju i przygarnąłby nas pod swój dach na 4 tygodnie max. Oczywiście sami będziemy sie żywić itd. Potrzebowalibysmy jedynie dachu nad głowa i jakiegoś materaca do przekimania. I w ciagu 4 tygodni obydwoje będziemy szukać pracy na miejscu, bo z tego co widzę, przez internet nigdy nie dostaniemy żadnej oferty. Jeśli nic nie znajdziemy w ciagu 4 tygodni, to obiecuje ze się ulotnimy z powrotem do domu. Jesteśmy normalnymi, niepijacymi i niepalacymi ludźmi. Spokojni, ulozeni. Jeśli ktoś jest w stanie nam pomoc, proszę napisać, wtedy podam nasz email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Przeprowadzam sie do Dubaiu pod koniec grudnia Nie znam nikogo tam z Polski Jesli ktoras z dziewczyn chetnie by chciala pogadac , spotkac na kawe to prosze odezwac sie na meila agnieszkar22@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam mentalności arabskiej a muszę szybko przygotować duży materiał, dlatego szukam w Dubaju kogoś kto może mi pomóc w poszukiwaniu kontaktów z pracownikami uczelni, bibliotek i muzeów oraz pracowników kultury. proszę o kontakt na iaraczerka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogatainaczejjjjjjj
ja dzis z ciekawosci zagladnelam do tej marcyski z yt. i wiecie co naprawde ta kobieta ma nudne zycie! jedno i to samo i sie zachwyca niczym,nie wiemmoze was to urzeka i dla was to cos pieknego-ja tam nie widze nic! mysle ze fajnie by bylo spedzic tak wakacje nic wiecej. http://www.youtube.com/watch?v=D4LdyUckSXM sami sprawdzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam-napiszę
a dlaczego nie można Dubaju ogladac w google maps,połazić sobie po ulicach,popatrzeć na domy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darylka
Hej ja tez mieszkacm w Dubaju a raczej w Sharjah. Jestem tu od dwoch lat I jeszcze nie mam zadnej kolezanki. Czy jakas dziewczyna chcialaby moze pogadac? :( czuje sie bardzo Smutna. Moj email: darylka@gmail.com Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzoń polski
Uchu... Widzę, że inteligencja powyżej zazdrości innym życia w Dubaju hehe :D Mąż w sukience? Oj ty głupia gąsko, zdziwiłabyś się ile tu polskich par mieszka. :D Ale ty pewnie wolisz gnieździć się w szarym UK i krytykować z zazdrości na forum cudze wybory życiowe. Gratuluje ambicji ty znawczyni "jenzyka" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylouuuuu343
widzisz pizdo, nie mieszkam w GB, a ty na kontrakcie wsrod kozojebcow, faktycznie. Jestes tam null, zwykle null, porozmawiaj z sukienkowym, nawet reki ci nie poda pizdo kartoflana, juz nie mowiac ze ich zony srahja z gory na ciebie, gratulacje, zasililas ekipe niewolnikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylouuuuu343
PS. Taki tluk jak ty nawet nie zaskoczyl ze jenzyka bylo pisane w sensie ironicznym, spadaj wiec pusta ladzwo, lap sie barana :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie z ostatnia wypowiedzia / Ci co sa w UK to 90% polakow patologia , brak slow i tylko opinie zla wyrabiaja na temat rodakow. heh zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiamomomo
Hej wszystkim:) jesli któraś z Dziewczyn ma ochotę na jakieś spotkanie, kawke to Piszcie, podam maila i moze sie jakoś umowimy:) Mam Synka który ma 2 latka, więc Mile widziane i towarzystwo dla niego:) pozdrawiam, Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydaa
Kasiamomo - chciałabym się z Tobą skontaktować w pewnej kwestii :) jak możesz to podaj maila lub odezwij się do mnie : gabrielarzeszutek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpiwak
No i w czwartek ladujemy w Dubaju. Jak sie troche ogarniemy, zaaklimatyzujemy i minie pierwszy szok, to mam nadzieje uda sie zorganizowac jakies spotkanie przy kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek27
hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek27
agnieszka22 Mam pytanie czy ty będąc w uk zaliczalabys się do tych 10% polaków czy tych 90%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciawa?
Witam wszystkich obecnych na tej stronie. Szukam kilku osób mieszkających w Dubaju do współpracy w biznesie. Biznes jest bardzo prosty,może go robić każda osoba bez względu na wiek,wykształcenie czy doświadczenie,wystarczy być otwartym,znać język i mieć własne cele. W 3-słowach przedstawię Ideę Biznesu: JEST,TO MARKETING REKOMENDACYJNY,CZYLI BIZNES 21 WIEKU! Można dobrze zarobić,bo firma nie jest jeszcze rozpoznawalną,a w przyszłości miliony ludzi będzie chciało czerpać korzyści z tej branży. Firma działa już w Europie od 9-ciu lat a od roku 2012 weszła na rynek Azjatycki(siedziba Firmy miesci się własnie w Dubaju) Jest,to nwa Idea,która w rozwoju przerosła wszelkie oczekiwania Twórcy.Jeśli ktoś z was chciałby bliżej poznać co to takiego zapraszam na spotkanie ze mną na Skypie.darekromanowski1972 Pozdrawiam. Dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Firma działa już w Europie od 9-ciu lat a od roku 2012 weszła na rynek Azjatycki(siedziba Firmy miesci się własnie w Dubaju)" Wszystko ladnie i pieknie, tylko wytlumacz mi co Dubaj ma wspolnego z Azja? Skoro weszli na rynek azjatycki, to dlaczego siedziba znajduje sie na Bliskim Wschodzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupku azjatycki
a niby dlaczego ma sie NIE znajdowac? :O Najczesciej firmy krzaki, firmy sciemy maja siedziby w dzikich miejscach, dzikich prawnie aby nie mozna bylo (albo zeby utrudnic) wysledzenie i firmy i jej prawdziwej dzialalnosci. Dubaj sie nadaje, tam jedynie fasada cywilizacji w postaci budynkow jest. Bylam, mieszkalam i nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dubaj sie nadaje, tam jedynie fasada cywilizacji w postaci budynkow jest. Bylam, mieszkalam i nigdy wiecej!" To twoja opinia. Ktora obchodzi mnie tyle co zeszloroczny snieg ;) Ale doceniam, ze chcialas sie "pochwalic" na forum, ze w Dubaju mieszkalas. Wow... Jestem pod wrazeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupku azjatycki
pochwalic sie ze mieszkalam w Dubaju? :O Czym mam sie chwalic? Ja ten okres wspominam okropnie, dostawalam tam gesiej skorki z obrzydzenia. Od czasu jak zamieszkalismy w Dubaju nie znosze Arabow. Tak, jestem rasistka jesli o nich chodzi :D Brrr!!! I zadne pieniadze nie sa w stanie zrekompensowac mieszkania wsrod Arabow (w glebi duszy oni nadal sa prymitywni :O) Szczegolnie dla europejskich kobiet mieszkanie w kraju arabskim (nawet tak na pozor cywilizowanym jak Emiraty) jest meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darylka
Tylko, ze w Dubaju: 16.6% Emirati (citizenry) 23.0% other Arabs 42.3% South Asiana 12.1% other Asianb 6.0% other expatriates wiekszosc mieszkancow to nie arabowie, wiec chyba bardziej moglabys nienawidziec hindusow lub flipinczykow. Tak sie zreszta zastanawiam czemu arabow, moze cie jakis oszukal bo wiazalas z nim nadzieje? Polki zwyczajnie tak maja, jak nei wyjdzie to nadaja bo arab ja oszukal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×