Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

"argen - przecież nie masz kontaktu z kobietami to tego nie wiesz." ­ Głupia kobieto, dziękuj za cycki i tyłek bo gdyby nie one to nawet byśmy z tobą nie rozmawiali w realu. Inteligencją nie grzeszysz. Spójrz na nas i na tych co mają laski. Nie trzeba być koniem aby wiedzieć lubi owies. Co trzeba jednak, to być trochę tym skurwysynem z kobietami. Lepiej wyjść na dupka-egoistę którego nie naciągnie się jak pierwszego lepszego frajera na żadne drinki, kolacje i przysługi - niż na kogoś kto by chętnie dziewczynie co ma go w nosie auto wypucował w swoim wolnym czasie, bo w ten sposób człowiek sam na siebie (nieświadomie) podpisuje wyrok. ­ Ta laska zanim posłałem ją do diabła gdy wymsknęło jej się co o mnie naprawdę myśli, prowadzała się z takim jednym podobnym do mnie (wg. jej opinii) miało to niby udowodnić mi, że miałem szansę i zjebałem. Kiedy powiedziała mi, że gość odrabia za nią zadania z angielskiego (w jednej grupie na studiach) to już wiedziałem, że facet jest do odstrzału. I rzeczywiście; była z nim może pół roku po czym postawiła go przed faktem dokonanym. Z jej opisów tego jak on to przyjął można wnioskować, że było gorzej niż w Hamlecie. ­ Myślę, że to wcale nie taki zły pomysł aby jednak zawalczyć o miejsce dla siebie i pokazać, że panny nadają się tylko do jednego i mają tyle do powiedzenia w kwestii tego kim jestem ile Żyd za okupacji. Zawsze można posłuchać, poczytać co radzą tzw. profesjonaliści w temacie a materiałów jest od diabła i jeszcze. Lepsi oni niż taki Loser co w dupie był i gówno widział a daje swoje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
!offerma - nie rozumiesz, ja pisze o tym że wiele czasu już upłynęło, jego rówieśniczki już są dojrzalsze, poza tym po tylu latach może znowu spróbować, przecież to młody chłopak jest, niczego mu nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Darker - Chcesz byc teraz kobieciarzem , dobrze zrozumialam ? To powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a daker dalej wspomina
przeszlosc :D to chyba lezy w mentalnosci polakow po katyniu juz 70 lat a my zachowujemy sie jakby to bylo wczoraj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
darker - co jej się wymsknęło i co Ci powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"!offerma - nie rozumiesz, ja pisze o tym że wiele czasu już upłynęło, jego rówieśniczki już są dojrzalsze" ­ Niech młodszej szuka a nie wycierucha któremu nagle zachciało się kogoś na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen odpuść, naprawdę nie warto. Panny same mówią, że szukają kogoś wyjątkowego bo inaczej to nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ciebie obchodzi co mi powiedziała? Pilnuj swego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
argen - nie prawda, ale jesli masz z tym problem to poszukaj młodszej dziewczyny, np. takiej po maturze, albo szukaj wśród takich bardziej zamkniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argen już wybrał
poszedł drogą offermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro pannom się nie podoba to może sobie "szukać" jakiej chce, niczego to nie zmieni. nie lepiej zająć się czym innym? po co robić rzeczy do których nie ma chęci ani talentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze. i jak się jakaś trafi na twoich warunkach to fajnie ale żeby się uganiać jak głupi to by włąśnie trzeba głupim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !offerma a tobie ktora się
bardziej podoba krupa czy koroniewska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się z cymbałami co to żadna im się nie podobała i nie wiadomo co by chcieli tu użerałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki są tutej
Krupa to normalna zadbana blondynka, która szału nie robi. Po zobaczeniu zdjęcia mi nie staje, na żywo może i by stanął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdesw
" !offerma a tobie ktora się no ale pisanie że by się krupy nie wyruchało, która często ma miano najseksowniejszej to trochę żenada, zwłaszcza jak się jest prawikiem, to kogo oni szukają????" 8 Tobie chodzi o seks mechaniczny o ruchanie a nam o seks z ukochaną kobietą, z którą jesteśmy w związku. A miłość nie przychodzi od tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
darkerowi pewnie koroniewska się bardziej podoba albo żadna ale on nie ma gustu, a jego wacek jest trupem i nigdy nie powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupa miała wiele poprawek
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdesw
"!offerma a tobie ktora się fsdfsdesw ja pie**ole, ciulu ale mi chodziło o samo podobanie wizualne co z każdą która ci się spodoba chcesz się żenić?????" 0 po 1 trochę kultury prostaku po 2 to, że kobieta podoba mi się wizualnie nie oznacza, że mam ochotę uprawiać z nią seks musi być coś więcej po 3 uznaje seks tylko w związku więc kontakt z kobietą nigdy nie zaczynałem od seksu' Jeśli dla Ciebie to trudne wy wyobrażenia i zrozumienia to sory kup sobie dobry translator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Panny same mówią, że szukają kogoś wyjątkowego..." ­ A faceci chcą byle kogo? ­ "Krupa miała wiele poprawek" ­ W poprawkach nie ma nic złego, to dobrze, że teraz jest tyle możliwości i każdy może sobie trochę 'kombinować' z wyglądem. Argen "PS. Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych." ­ 😘 ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta ma łatwiej w poprawianiu urody większy też wybór. Sporo daje tona tapety na twarzy. Żeby poprawić wygląd np u chirurga trzeba mieć sporo kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko "Żeby poprawić wygląd np u chirurga trzeba mieć sporo kasy..." ­ Bez przesady, teraz takie zabiegi robią przeciętni ludzie, to nie jest aż tak kosztowne. ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej kosztowne no chyba że zarabiasz kupę kasy to wtedy drobne... radzę popatrzeć na cenniki takich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×