Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Jutro idę do baru na mecz LM z dwoma kolegami zdaje się. Właśnie jeden z nich dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
looooser - to super, najlepiej szukać dziewczyn razem z kolegami. tak jest raźniej i ma się więcej odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooser to czemu jeszcze nie masz dziewczyny ? skoro Ci tak dobrze idzie zagadywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zagadywanie to jedna sprawa, a przejścviedo konkretów, to zupełnie inna para kaloszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Ściemnia. Jakby tak w rzeczywistości było Looooser miałby już kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem? Nie sądzę. Spytacie się dziewczyny, jak ma na imię, skąd jest, gdzie chodzi do szkoły. Ona, zamiast powiedzieć wam "spieprzaj dziadu" normalnie odpowiada. A wy sądzicie że wielce wasze szanse wzrosły i osiągnęliście 75% sukcesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadać każdy może i jak dziewczyna jest na jakimś poziomie, a nie jakaś narkomanka, to normalnie odpowie, z uśmiechem. Inna sprawa, że pewnie ma faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrywać to tam raczej nie będziemy, chyba że jakaś sytuacja będzie wyjątkowa. PSG - Barcelona bedziemy oglądać i pić piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo z tym puła. Uczucie się pustych tekstów i taniej wazeliny. Podejdziecie potem do takiej dziewczyny i sypiecie pustymi komplementami. Jakby nie było sami się poniżacie a ją wynosicie na piedestał, więc na pewno was nie pogoni. W nagrodę spotkacie się z jej uśmiechem, ale będzie to uśmiech politowania, a nie nadziei. Natomiast wy będąc podekscytowani, racjonalizując i przekłamując bierzecie to za dobrą monetę. Ale to nie zmieni faktu że jest to tylko uśmiech politowania. A summa summarum rosną wasze szanse by stać się starymi koniobijcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa prezesa
jak offerma pisał : nie warto latać za kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
kobiety są dla mnie niedobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
ja całe życie nadskakiwałem kobietom ale tera już koniec! skończyła się sielanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athelgast "A w miejscacg, które masz na myśli, żądzą prochy układy i ludzie którzy czują się pewniej od ciebie bo znają ten teren." ­ Chyba naoglądałeś się zbyt wielu filmów z udziałem Stevena Seagala. ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ja nie oglądam takich filmów. To są realia z polskich klubów. Dlaczego kobiety wchodzą do wielu za 50% ceny, a bramkarze mogą kogoś nie wpuścić za to, że komuś źle patrzy z oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athelgast, właściciele klubów mogą sobie ustalać ceny jakie tylko sobie zażyczą i uwierz, że nie robiliby tego gdyby im się to nie opłacało. To, że dziewczyny mają zniżki albo wchodzą za darmo, wcale nie oznacza, że właściciel jest stratny. Wejście facetów i ceny alkoholi są droższe. A to, że zleci się więcej dziewczyn, spowoduje zakup większej ilości alkoholu, to czysty biznes, a nie żadne przekręty, zejdź na ziemię. ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
powinniście słuchać serca i się nie poddawać, dlaczego nie chcecie walczyć o kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Ja słucham rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
to rozum powinien Ci podpowiadać aby znaleźć sobie żonę i założyć z nią szczęśliwą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dzisiejszymi kobietami to
raczej nie założyć rodzinę a dołączyć do niej. bo kobiety dzieci płodzą z bawidamkami a dopiero chcą rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bykowski
Ja też słucham rozumu i wiem jaka jest rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego nie chcecie walczyć o kobietę?" ­ Bo tylko frajerzy walczą o kobietę. Dostają kopniaka w dupę i potem złażą się na forum takie jak to gdzie kretynki takie jak ty pytają ich o to :D Każda dziewczyna i tak weźmie tylko tego co jej się podoba a, że mają szeroki wybór bo adoratorów nie brak więc po cholerę nadskakiwać jakiejkolwiek? Jebnij się w ten baniak pustaku (blondynka?) :D Czego chcesz? Drinków nie ma kto ci stawiać? Torebki potrzymać? Wysłuchać twoich głupich problemów zbyt banalnych nawet na Rozmowy w Toku? Zatrudnij sobie takiego co będzie wokół ciebie skakał i pytał czy wszystko dobrze i czy może zrobić coś jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się pannie podobasz to możesz sobie na wiele pozwolić. Możesz jej w dekolt zwymiotować a ona cię przeprosi. Jak się jej nie podobasz to się dopieprzy nawet za to jak trzymasz widelec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Mocne. Jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
prawiczek bez wiary - dlaczego masz się bać? tak to nigdy związku nie stworzysz, bo on musi się opierać na zaufaniu, oczywiście nutka zazdrości jest wskazana, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
darker - mój kolor włosów nie ma tu nic do rzeczy, chociaż trafiłeś z ty blondem. ale nie rozumiem dlaczego jakaś dziewczyna ma Cię odrzucić? a nuż będziesz lepszy, fajniejszy o jej adoratorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×