Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaMi7878

Czy to jest skąpstwo?

Polecane posty

Gość a pogoń dziada i znajdz
sobie faceta, który dba o swoja kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nijak :) ? ale znalazlas subtelny sposob by to nazwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pogoń dziada i znajdz
no pewnie z nia pojdzie tam gdzie ona chce tyle , że sobie sama zaplaci :) on funduje tylko tam gdzie ona nic nie je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi7878
dzieki za wszystkie odpowiedzi :) mam taki pomysl, za 3 dni dzien chlopaka, kupie mu cos, a na szczescie za miesiac moje urodziny i wtedy zobacze co takiego ja dostane. jezeli nic lub znow jakas glupotke to bede wiedziala co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko facet :D Taki... z głową :D Popros go o zwrot kasy, ktorą ci wisi i będziesz mieć na spodnie. Pewnie ze dwie pary. A potem go zostaw, bo szkoda czasu i kasy na coś takiego. Pewnie potem jakiś prawik ci wyrzuci, ze jesteś materialistką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi7878
ale o co chodzi, jaka szansa? wlasnie nie daje mu zadnej szansy, ja sie zachowam teraz normalnie jak zawsze czyli jest okazja to daje prezent a okazja na prezent dla mnie bedzie juz za miesiac i wtedy sie przekonam czy dostane cos normalnego czy znow kubek za 3 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pogoń dziada i znajdz
a co liczysz na to , ze go za miesiac natchnie jakaś moc nieziemska i nagle załapie ???? bardzo naiwna jestes dziewczyno :) szkoda twojej kasy wydanej na prezent dla tego dziada , lepiej przeznacz ją na nowe dżinsy, żebyś miala w czym poderwac jakiegoś sensownego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz na chwilę odłożyć te grabki, wyjść z piaskownicy i zachować się jak dorosła osoba? Np. normalnie z nim porozmawiać, poprosić o zaległe pieniądze, powiedzieć co Ci nie pasuje? A nie jakieś podchody odpierdalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty nazywasz normalne zachowanie ? jeszcze ci malo ? chcesz sie dalej oklamywac ? moze odwdziecz mu sie prezentem za 3 zl albo buziakiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba_wiedziec_co_i_jak
ja swojemu nic nie kupie na dzien chl;opaka, na urodziny kupilam mu jego ulubiona plyte zespolu a on mi jakies smieszne kwiaty co nie maja znaczenia, na walentyki to samo ja swietny prezent poduszki z naszym zdj, a on mi arna bombonierke, niech sie pozegna teraz z prezentami ode mnie :) a bezczelnie mi wspominal ostatnio ze oo niedlugo dzien chloapaka, a ja do niego Ty Kochanie chlopakiem nie ejstes ;) a On no tak jestem mezczyzna, krotko skwitowalam, ze wiec swieta on zadnego nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costamcostam
Za poduszki ze zdjęciami to bym Ci nawet kukułki nie dał:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba_wiedziec_co_i_jak
zdjecie bylo ladne bo z naszego wspolnego przyjecia w ksztalcie serduszka, i do tego piekna kartka walentynkowa wiec chyba gowno sie znasz frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie bylo ladne bo z naszego wspolnego przyjecia w ksztalcie serduszka'' nas takie prezenty raczej mało rajcują to sa prezenty dobre ale dla kobiet Mówimy ze nam sie takie gadzety podobają bo po prostu nie chcemy wam kobietom robic przykrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba_wiedziec_co_i_jak
to jaki prezent na walentynki by Cie zadowolil? a w dniu chlopaka liczylbys na prezent czy wystarczylyby Ci zyczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba_wiedziec_co_i_jak
czy po prostu nie interesuje Cie to swieto bo uwazasz je za dziecinne?np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costamcostam
HAHAHA i ty masz czelnosc mi ublizac?Ty jesteś frajerka jak myślisz że takie gowno że zdjęciem podoba się facetowi,przyjął co miał zrobić,tak samo jak ty penisa jego w usta przyjmujesz z tego samego powodu - nie chcesz urazic Sie ma naiwniaro:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedzmy, że to zdjęcie nie było najlepszym pomysłem. Na walentynki zawsze coś facetowi kupię, ale raczej zabawny prezent, nie taki który wstydziłby się położyć na łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy po prostu nie interesuje Cie to swieto bo uwazasz je za dziecinne?np" takich "świat" mam 365 w dni roku bo swoją kobietę nie kocham tylko 14.02 lecz kocham ją przez cały czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika;;;;;;;;;;;;;;;
związek ze skąpcem jest bez przyszłości, sama miałam kilku w moim życiu takich "chorych na grosz", ale ostatni przypadek przeszedł wszelkie normy przyzwoitego zachowania....pewien chłopak chce się ze mną spotykac, mieszkamy 20km od siebie, on w mieście ja na wsi, tyle, że on stwierdził, że skoro nie ma prawka to ja mam jeździc na spotkania z nim, dodam, że nie mam pracy a do baku raczej by mi nie nalał, zwłaszcza, że na 2 spotkaniach, na których chciałam dac mu szanse mimo wszystko nawet mnie na kawę nie zaprosił - raz siedzielismy w moim samochodzie a drugim razem stalismy po prostu na ulicy:-) i co powiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzreba_wiedziec_co_i_jak
pyatalam o dzien chlopaka a nie o walentynki. do costamcostam: daruj sobie te teksty bo nie znasz moich relacji z facetem wiec nie zamierzam z Toba dysktuowac. A co do walentynek to oczywisice on przyniosl wino, ja zrobilam kolacje, a z tego zdjecia byl zadowolony, oczywisice nie kazdemu moze sie podobac, i tu przyznam racje, ale jak jestem u niego to nigdy jakos nie zauwazylam aby bylo ono gleboko schowane w szafie.:) i nie wstydzil sie polozyc go na lozku, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyatalam o dzien chlopaka a nie o walentynki" jak zwał tak zwał ... Na dzien chłopka ososbiscie nie oczekuje prezentów Ale bilety (oczywicie 2) do kina na fajny film będą wystarczajacym prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak jestem u niego to nigdy jakos nie zauwazylam aby bylo ono gleboko schowane w szafie" ciekawe czy to samo mogą powiedzieć jego kumple? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojego w zeszlym roku
zaprosilam na gokarty /bardzo fajny profesjonalny tor/ był przeszczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba_wiedziec_co_i_jak
z kinem fajny pomysl :) szczerze mowiac to on kolegow zbyt wielu nie ma, a tym bardziej na spotkania z nimi, skoro duzo pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosilam na gokarty /bardzo fajny profesjonalny tor/ był przeszczęśliwy " TO ROZUMIEM !!! TO SWIETNY POMYSŁ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×