Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość askiuki

mieszkanie z urzedu miasta.dostal ktos?

Polecane posty

Gość rzucę trochę światła
Tak zazdroszczę jak cholera! Poza tym to nie jest jej mieszkanie-nie może go sprzedać ani wynająć. Ona tam może mieszkać o ile będzie opłacać czynsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
maly mamy dochod bo ja obecnie nie pracuje. ale licza sie dohod za pol roku wstecz od marca do sierpnia wiec w tym okresie pracowalam i dochod mam. na jedna osobe trzeba miec 1600zł. a my tyle nie mamy. akurat te mieszkanie jedyne zostalo. nikt z ubiegajacych sie nie spelnial warunkow tylko my. wiec nmnikt inny sie juz nie stara tylko czekalo nas. nawet dzis jak bylam w urzedzie skladac papiery to pan mowil ze tylko my jestesmy na to mieszkanie. poniedzialek wtorek ma do mnie dzownil i powie co i jak. a jesli spelnimy wszystkie warunki odrazu dostajemy skierowanie na przydzial mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluck:):)
autorko, to skoro nie pracujesz to dlaczego twoje dziecko zajmuje innym miejsce w przedszkolu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czaję dziecko chodzi
do przedszkola, a Ty NIE PRACUJESZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czaję dziecko chodzi
noż kurwa mać, dzieciak w przedszkolu, a ta nie pracuje, mieszkanie leci jej z nieba, a ta jeszcze stęka i marudzi:O ludzie, trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
nie pracuje dopiero miesiac. zamierzam szukac pracy. a napewno nie wypisze corki z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh67 trosze inaczej
dokladnir i dostanire mieszkanie, a ja podotki place na ciebie dziwne chyba masz jakies uklady bo dostac tak szybko to marzenie i sie latam czeka.. juz szybcjiej tbs-ale tez to nie jest tanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasza32
Dostaje mieszkanie i jeszcze księżniczce źle... nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czaję dziecko chodzi
to chociaż stękać przestań, bo krew człowieka zalewa jak to czyta i weź się za załatwianie wszystkiego żebyś nie pisała nam tu za kilka dni ,że darmowa chałupa przeszłą Ci koło nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
ile ja sie nalatalam po urzedach. w jakich tragicznych warunkach mieszkam. te mieszkanie obecne udalo mi sie dostac. Poniewaz ojciec zmarl a ze ja bylam zameldowana przeszlo na mnie. jedna sciana w pokoju jest mokra. wilgoc, mieszkanie na parterze zimno. wszystko smierdzi stechlizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ale jad:). nawet jesli autorka ma chody, to jej sprawa - dobrze, ze umie je wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
czy ja narzekam. NIE. Kazdy na swoj sposob przezywa zmainy w zyciu. dla mnie to oromna zmiana. kupe kasy potrzebujemy. wiec musze isc do pracy. dobrze ze rodzina meza pomoze nam finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
ja sie czuje ze jedna noga juz tam mieszkamy. najlpesze jest to ze nic niewiedzileimsy o tym ze zwolnilo sie miejsce i mozemy sie strac. a w starym mieszkaniu zaczelismy mamy remont i tez sporo nam kasy poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukelelee
matko, nie pracuje, siedzi na kafe, dziecko w przedszkolu, zyc nie umierać, a w prezencie mieszkanie,ja pierdolę :O TO CHYBA JAKAŚ PROWOKACJA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebleeee
głupie pipy zazdroszczą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka
To roz dupe i zarob na mieszkaniee bez wilgoci a nie z mojego podatku ciagniesz! Korwa kozonki mnie bola ale co tam do 8 w robocie trzeba zapierdalac. A w donu tez nie ciekawiem. Ale robimy co mozemy zeby w nowym roku do nowego domu ciezko zapracowanego sie przeprowadxic. Tak zazdroszcze autorce. A i dziecka mi do przedszkola mie przyjeli i tula sie od babki do babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukelelee
ciekawe czego, łba zjebanego, że się nie umie cieszyć tym, co ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebleeee
a ja gratuluje zaradności autorce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie szczescie nazywa
durna baba zamaist sie cieszyc biadoli ze za darmoche nowe meiszkanie dostala, stare tez dostala fuksem :/ ja za takie z wilgocia i w tragicznym stanie place tysiaka za wynajem :/ i owszem zazdroszcze autorce bo ma zycie jak w Madrycie a jeszcze narzeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
czy ja pisze ze sie nieciesze. tylko jestem w szoku. nie spodziewalam sie ze uda nam sie dostac nowe mieszkanie. to tak szybko sie dzieje ze nie ogarniam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekwosci
duże to mieszkanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle się musiałaS nalatać
no straszne to trzeba było pracować to bys miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
mieszkanie nieduze bo 41m. taki sam metraz jak w obecnym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekwosci
a masz możliwość wykupu tego mieszkania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
tego jeszcze niewiem bo mamy ina molziwosc na zmiane mieszkania. splacamy komus zadluzenie i zamieniamy sie na mieszkania. byl;oby to mieszkanie w bloku z mozliwoscia wykupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhkkjlioi
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbjk,
można wykupić na pewno ale nie wiem czy nie będą musieli jakiegoś okresu pomieszkać zanim wykupią, np z 5 lat. I po wykupieniu też jakiś czas sprzedać nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimini79
Niestety nie każde mieszkanie można wykupić, poza tym od czerwca przyszłego roku nie będzie już wysokich bonifikat na wykup mieszkań komunalnych. Najczęściej też nie można wykupić nowych mieszkań, tj w blokach wybudowanych mniej niż 10 lat temu. Autorko, nie ma powodu do stresu, ludzie kupują nowe mieszkania w stanie deweloperskim i mało tego, że muszą podpisać umowy w związku z podłączeniem gazu, energii elektrycznej, to muszą również zająć się jego urządzeniem (architekt, ekipy remontowe, wybór odpowiednich materiałów i elementów wyposażenia itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×