Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przemiot

Co się stało z Alayką? Co się stało z Dek@ą?

Polecane posty

Juken Prawda jest taka, że żadnego poziomu nie podbiłeś, na co dałem tutaj dowody :D Co najwyżej zapędziłeś się w kolejną schizę po weekendowym przepiciu, do monitora, zachlana szumowino do wynajęcia, od kopania dołów pod szamba :D Widać, że jesteś zachlany, albo tępy do sześcianu, bo nawet nie rozumiesz moich wypowiedzi :D Smarujesz govnem, że :D : "już płaczesz że cię obrażam ?" Nie obrażasz mnie tłumoku, tylko MOJĄ RODZINĘ. Chcesz dowodów, ciulu od pustej butelki, jedziemy :D : "kazałem Ci synku taniej koorwy i zezowatego złodzieja" Teraz rozumiesz śmieciu, jakim jesteś frajerzyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra widzę że pisanie zdań prostych to zbyt dużo dla Ciebie , łoniu :O obrażam takie sfery twojego życia które cię DOTKNĄ i ZABOLĄ powiedz mi szczerze, w szkole się z cienie śmieli z powodu tępoty, prawda ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przez dowód rozumiesz zignorowanie moich pozostałych wypowiedzi które ci nie pasowały ? :classic_cool: ty myślisz(???) że jestem tak głupi jak ty ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken Widzisz śmieciu, jaki jesteś ograniczony, zawsze masz takie same schematy działania, schiza po wódzie, mitomania, i govno w zębach do powiedzenia. Uwidoczniłem Twoją prawdziwą naturę korvy społecznej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie co uwidoczniłeś to to że nie skończyłeś z pewnością podstawówki, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, robisz co ci karze facet którego ponoć nie lubisz (chyba jesteś masochistą albo cóś) oraz nie świeży oddech bo ponoć śmierdzi po twojej stronie monitora :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mi Juken taki dziad co na necie siedzi całymi dniami wolę takiego co tyra całymi dniami przynajmniej są z tego pieniądze :D p.s. bo ja mam to co chce mieć. dziękuje... wywodu koniec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. i patrzcie , cud , po zwróceniu uwagi nagle znikł pomarańczowy support :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazisz mnie tanimi wrzutami, prostackimi inwektywami, za stary jestem na takie gimbusy :D Zrobiłem Ci mentalną spłuczkę, dokładnie punktując Twoje braki w rozumowaniu, podając przykłady Twoich wypowiedzi :D Jak zwykle mitomanią od Ciebie zajechało, i niedojjebanym tokiem myślenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może chociaż mogę u ciebie posprzątać 2 razy w tygodniu ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażę? przecież ciągle plączesz jaki to chamski i prostacki jestem :classic_cool: to ty kimiotku spod koziej dupy masz problem z obrażaniem mnie :D rozumiem że logika przyczynowo-skutkowa jest ponad twoje siły "tyraczu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego ten żałosny pomarańczowy support ... weź mi przypomij kogo ty stąd odesłałeś ??? :classic_cool: to interesujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , będę tu siedzieć i swoim przynudzaniem Cię katować bo wiem że też nie możesz spać :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh 10 stron tyrady :) łezka się w oku kręci 😭 przydałby się jeszcze : a) dobry podszyw b) moderator proszący o spokój c) podział na obozy piękne wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken do cyrku
ufff... wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to mówią tylko górole , jak Ala (której nienawidzę za to że łaziła po górach) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×