Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przemiot

Co się stało z Alayką? Co się stało z Dek@ą?

Polecane posty

Gość juken do cyrku
jesteś błaznem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nie chuchaj sobie kolego pod nos , to nie będzie ci jebało :classic_cool:🖐️ strona 13 mistrzu ciapatej ryspoty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blehehehehee
Juken idź robić to co wychodzi ci najlepiej czyli upij się i już się nie blaznij:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już zamiatasz brudy , zabierz kolegę rałbo do łązienki, bo siedzi już 3 dzień bez przerwy przed komem i trochę nam zaśmiardł :D tak się kończy zabawa z kimś kto potrafi wejść na psychę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak rałbo ? szukasz tam gdzie pan ci wskazał palem ? :classic_cool: waruj! dobry piesek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken do cyrku
pudle tresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken Synek poczytaj sobie co tu naszczekałeś być może, że wóda zrobiła Ci już takie spustoszenie w saganie, że nie pamiętasz swoich żałosnych utworów, polecam bo puściłeś kilka kleksów, kafeteryjny twarzowcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam piotra lubie
i uwazam ze bardzo seksowny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłeś? Szukaj piesek, szukaj ! Pan ci kupi specialną kość na nieświezy oddech :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cię styrałem :O weź mnie nie obrażaj !!! przecież ja kocham Cię ... jak siostrę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam piotra lubie
🖐️dżuken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken do cyrku
zamiatać arenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken Ciulu akurat z 13 str zacytowałem Twoje wypociny, dla przypomnienia :D 00:02 [zgłoś do usunięcia] Juken a wiesz gieńku że tuszę Nowego wymyśliłem ja lata temu? wiesz że łykasz teraz mój nektar i przyjmujesz jak najświętszą prawdę ? jak się z tym czujesz , gammoniu? Możesz sobie swoje teorie o podbijaniu poziomu wsadzić w dopee :D Powodzenia na izbie wytrzeźwień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhh czego ja się spodziewam po kimś kto nawt do gimbazy się nie dostał:) kazałem Ci synku taniej koorwy i zezowatego złodzieja szukać wypowiedzi w której nagle zmienia się mój ton (akurat wpadłem na pomysł) , nie znalazłeś , wybacz że oczekiwałem od ciebie zbyt wiele, wszak jesteś tylko żg :( masz nimoto , pan daje : 30.09.2012] 00:21 [zgłoś do usunięcia]Juken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje akurat tak :) uruchamiam mojego chomika i oglądam :classic_cool: ps. ten chomik jest publiczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken Co mnie obchodzą Twoje linki, śmierdzące govnem na kilometr, podaję Ci wypowiedzi świadczące o Twojej małostkowości i chamstwie, w obliczu Twoich zapewnień o rzekomym podbijaniu poziomu. Widzisz swoją schizofrenię, urojony świat, tępaku? Widzisz jak się sfrajerzyłeś? I nic Ci nie pomoże prymitywne obrażanie mojej rodziny, pokazujesz jedynie jaka jesteś kurvą społeczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken do cyrku
nuuuudzisz straszliwie wyperdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blehehehehee
Juken jednym słowem zostałes przetyrany przez samego siebie. Idź już dziecko bo z każdym postem się osmieszasz coraz bardziej pijaczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obiecywałem ci wyrychana dupo że zawsze będę miły i przyjemny ? :D link screen do takiej wypowiedzi albo spowrotem do budy :classic_cool: pisałem że jak podbije poziom to tego nie zauważycie i FAKTYCZNIE tak się stało , jajgozgniocie , wytłumaczyć ci to jaśniej czy komiks narysować? :P już płaczesz że cię obrażam ? nie przeszkadza ci to że ty próbujesz obrażać mnie skurwiały hipokryto ? podkulaj ogon i wydupiaj w dowolnie wybranym kierunku , to ból się skończy :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. rałbo , postaraj się nie wspierać po każdej wypowiedzi na pomarańczowo bo to się troszkę schematyczne robi :classic_cool::D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×