Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paranoja00

MŻ od 01.10.2012r

Polecane posty

Dokladnie ognista panienko, Bibjuti dobrze mówi popieram, sniadanie to podstawa, musisz zaspokoic glod. Wiadomo ze nie chodzi o zjedzenie kilku bulek, ale trzeba zjesc pelnowartosciowe sniadanie. Bibjuti damy rade. :) 6.12 cel- 63kg. a potem 24.12. chcialabym 60. moze realne. Nie ma Paranoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulcia powiem Ci, ze nie pamietam kiedy wazylam 60 kg w Wigilie to byloby cos:)) Czyli mamy "deal":D A Ty co jadasz na sniadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no ja Ci powiem ze najmniej na przestrzeni ostatnich 5 lat wazyłam 62, 60 kg tez nie. Ale cel piekny. :) Ja zwykle jem płatki/muesli+jogurt naturalny ewentualnie bulke grahamke + np 2 plasterki szynki +pomidor, przwaznie to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
176 cm-juz sobie dodalam do stopki. No to ja podobnie, platki owsiane + jablko+ mala garsc orzechow z mlekiem, dzis jeszcze dalam 2 sliwki do tego.. mniaaam. Nastepny posilek o 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze mam ten wzrost, bo bym wygladala jak klebuszek:) Anulcia a jak z Twoimi ćwiczeniami? Cos dalej robisz, biegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie odkad sie pogoda pogorszyła nie biegam. Mialam tez duzo zajec i pracowalam duzo. brak sily i czasu na cwiczenia. ale w tym miesiacu juz bedzie mniej zajec dodatkowych i trzeba wkoncu zadbac o aktywnosc. chociaz min 2-3 w tyg. Przy twoim wzroscie 60 kg to bedziesz chudziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mój A wrócił i powiedział żem chudzina. Przywiózł stertę słodyczy, jak by w kraju było mało ;) . Na razie mnie nie ciągnie, choć wolałabym nie mieć niczego pod ręką. Ja do świąt chciała bym już wyjść z diety. Chyba Paranoja poszła na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to tylko 3 cm wiecej niz Ty:) Powiem Ci ze nie wiem jak bede sie czula, ale chcialabym to sprawdzic:D No ja tez opuscilam sie z bieganiem, ale mam nadzieje ze jak wroce to znowu zaczne. Samguaro chlop na pewno wie co mowi:D mysle ze mozesz sobie pozwolic na odrobinke slodyczy bo na pewno spalicie to w przyjemny sposób:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 cm duzo i nie duzo. Przekonamy sie Bibjuti jak osiagniemy ta wage jak sie bedziemy czuc. Ja na pewno duzo duzo lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, kurcze troche nawet sie to dla mnie abstrakcyjne wydaje bo ostatnio wazylam tyle jakies 8 lat temu... A moze znacie dziewczyny jakies skuteczne cwiczenia ktore pozwolilyby na pozbycie sie tej "galarety" po wewnetrznej czesci ud? Wiecie o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulcia, napisałaś "dwa razy mniejszy" :) ale mniejsza z tym, nie czepiajmy się słówek :P U mnie kolejny kilogram na minusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tylko na początku te kilogramy tak lecą, za chwilę zwolni zapewne. Ale nic to, mobilizacja na pełnej parze, na kolację pomarańcza :D Bibjuti, ja taka galaretę mam nie tylko na udach, ale i na brzuchu po porodzie. Używam różnych specjalnych kremów od siostry z apteki, ale jak za te pieniądze - efekt gówniany. Nie wiem co na to wykombinować. Może pomyśle nad jakimś zabiegiem, tanie pewnie nie będzie, ale męża już uprzedziłam, na co oszczędzamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka na galarete na brzuchu to bym Ci poradzila aerobiczna 6 weidera. Ja dzis mialam 31 dzien i jak sie przegladam w lustrze to widze, ze brzusio jest bardziej plaski i boczki mniejsze. A ja glownie wlasnie brzuszka i boczkow chce sie pozbyc, a jak widze jakiekolwiek efekty to wiem ze wysilek nie idzie na marne i gra jest warta swieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile to czasu dziennie trzeba poświęcać na A6W? Dam radę przy małym dziecku? Boszsz, ja tak nie lubię ćwiczyć :P Dzisiaj rano teściu rozłożył mnie na łopatki: przychodzi i mówi "chodźcie dzieci, naleśniki zrobiłem". Mówię, że dziękuję, bo się odchudzam, a ten do mnie: odchudzasz?? przecież Ty z 60 kilo ważysz, to z czego Ty się odchudzasz??!" Myślałam, że umrę ze śmiechu :D 60 to ja chyba w gimnazjum ważyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurrrrrdeee..Elka ale mi smiechu narobilas:D Ja przy 31 dniu poswiecam na to jakies 35 min, ale przy pierwszych dniach zajmuje to mniej czasu bo jest mniej powtórzen. Jak maly ma jakas drzemke to powinnas sie wyrobic. Fakt daje to w kosc niesamowicie, ja jestem zawsze cala mokra, ale tak jak pisalam wczesniej-widze efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyrkasa
kupilam wczoraj te ciastka co tak reklamuja bel vita na sniadanie i kupiłam duze opakowanie zeby bylo na 6 dni i co? dzisiaj go koncze tak wciga ze sie nie da zjesc mało i jestem po nich głodna badziewie juz tego nie kupie ] od jutra musze cos ze soba zrobic pom,ysle dzis nad dieta jaks moze nad mz ale bez ciastek nawet tych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyrkasa
a niby stopniowo uwalniaja weglowoany hehe u mnie to bylo na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli pic na wode...:/ Ja zawsze czytam co produkt ma w skladzie, bo niby light a pelno cukru E.. E.. i innych pierdol. Lubie ogladac "wiem co jem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyrkasa
ja tez ogladam ten program ale ta ciastka bez sensu jak bym miala jeszcze to bym je pewnei dalej jadła a mialam to duze opakowanie 6 razy po 4 ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze ze nikt tu nie zaglądał Moje drogie, wczoraj zjadlam odrobine bigosu. przyznaje. Dziś stanełam na wagę. I wynik zadowala. 67,7kg. Po miesiącu -6,3kg. Jak u Was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palllka
po kapuscie sie chudnie, tez jadłam wczoraj bigosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie..co tu taka cisza??? Ja Anulcia wazenie w srode bede dopiero miala, okaze sie jak na moja wage wplynal wyjazd...Ale Tobie gratuluje-zrzucic tyle w miesiac to sporo. A co do bigosu, to dlaczego nie mozna jesc?? To chyba nie jest zadna bomba kaloryczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo byly w nim wiadomo kawalki kielbaski i miesa. i ogolnie. Ale jest ok. Bibjuti tylko TY mnie tu nie opuszczaj, pamietasz o co walczymy?? o 63kg 6 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie..ja Anulcia sie nie poddam:) A te 63 bede wazyc-wczesniej czy pózniej! Powiem Ci, ze moje postanowienie noworoczne bylo schudnac i nie chce zeby w 2013 ono wciaz obowiazywalo. Co roku to samo...o nie nie nie...ile razy w ciagu zycia mozna sie odchudzac? Chcialabym zeby to byl ostatni raz, ewentualnie nastepny ,moze byc po dzieciach. Ale na pewno sie doprowadzesie do stanu jak wazylam 76kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dokladnie, co roku to samo, u mnie dokladnie tak bywalo jak piszesz. I chce zeby to sie juz skonczylo. Chcialabym zaczac nowy rok z waga 60-62 kg przynajmniej. ;) Świetnie ze zostajesz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mozna sie dołaczyć , bo jestem tez na innym topiku ale tam raz ktos jest a raz nie ma i nie mam motywacji do diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 60-62 na Nowy Rok!! Wiadomo, po swietach troche przybedzie... Paula przyjmujemy Cie z szeroko otwartymi ramionami:) Napisz co robisz zeby schudnac, czy tylko MZ , czy jakies cwiczenia a moze znasz jakies czary to bylaby najlepsza opcja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×