Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Gość Dożartek
hej. Jestem dziś w 5 tyg i 5 dniu ciąży. jutro idę do gina. czy mogę już coś zobaczyć na USG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :), Czytam wasze forum prawie od poczatku no i mysle ze to chyba pora zeby sie przylaczyc :) (czuje sie dziwnie...jeszcze nigdy nie pisalam na forum wiec prosze o wyrozumialosc :)). Otoz juz kilka tygodni temu zobaczylam dwie kreseczki ku mej wielkiej radosci po poltora roku staran - NARESZCIE :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha zaponialam napisac, ze to 8 tydzien i 1 dzien a termin mam na 6 czerwiec, ale to sie moze zmienic bo nie mialam jeszcze USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha zaponialam napisac, ze to 8 tydzien i 1 dzien a termin mam na 6 czerwiec, ale to sie moze zmienic bo nie mialam jeszcze USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) MajaCziki - Widziałam się wczoraj z koleżanką, która jest już troszkę doświadczona, ma 3 dzieci, 2 dziewczynki i 1 chłopca. I właśnie się jej wypytywalam jakie różnice itp. Przede wszystkim jeśli chodzi o chłopca to przeważnie łapią Cię smaki na kwaśne rzeczy, a na dziewczynkę bardziej słodkie. Już w bardziej zaawansowanej ciąży chłopiec siedzi bardzo nisko w brzuszku mimo, ze ma mnóstwo miejsca wyżej, dziewczynki na odwrót, że tak powiem osadzają się wyżej. I jeszcza jedna rzecz z dziewczynkami przytyla sporo koło 15 kg w ciąży, a z chłopcem tylko 8 kg. To tyle co się dowiedziałam :) Czytałam wasze wypowiedzi na temat imion i szczerze powiem, ze dziewczynce też bardzo chciałabym dać na imię Marika bo to imię chodzi mi po głowie od kilku lat i strasznie mi się podoba. Jednak mam przeczucie, że będzie chłopak i każdy mi to mówi :D Moja mama, siostra, koleżanki.... Natomiast mój mężczyzna bardzo chciałby córeczkę.. Poczekamy i zobaczymy co wyjdzie na USG :) A co u was slychać? Jak samopoczucie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha zaponialam napisac, ze to 8 tydzien i 1 dzien a termin mam na 6 czerwiec, ale to sie moze zmienic bo nie mialam jeszcze USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz na starcie nakopiowalam kilka razy :). Co do imion to mam juz 5cio letniego synka Adama, teraz albo Kuba albo Alicja, chociaz maz upiera sie przy Natalce (nie jest zle ale wole Ala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj monzu mowi, ze tym razem to chlopak.poprzednio od razu wiedzial, ze dziewczyna.A czy mozna od razu odgadnac plec?Nie wiem.Kazda ciaza jest inna.Znajoma ma 2 chlopakow i za pierwszym razem jadla kwasne, za drugim slodkie.Chyba jednak nie ma znaczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do imienia to jeszcze tak daleko nie jestem..Znowu bedzie problem, bo mieszkamy za granica i pewnie juz nie wrocimy.A ladne polskie imiona sa czesto zbyt trudne do wymowienia dla obcokrajowcow.Nie bede dziecka okaleczac.Corke nazwalismy w koncu Maja.Proste i krotkie i na razie nie tak popularne jak w Polsce.Miala byc Liwia, ale kazdy sie od razu dopytywal-jak Oliwia??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolp, ja tez mieszkam za granica dlatego wlasnie mam synka Adama :), w kazdym jezyku tak samo sie mowi i pisze, teraz trudno bedzie znowu znalezc cos tak uniwersalnego :) Podczas pierwszej cazy moj maz tez od razu mowil ze to bedzie syn, no i byl, teraz tez mowi ze chlopak i mi tez sie tak wydaje bo w jego rodzinie tylko chlopaki sie rodza ale dziwne jest ze jak mowie albo mysle o fasolce to mysle "ona"... dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) elucha_s - koniecznie zdaj relacje z wizyty u lekarza :) ja mam termin na 20.06 wiec jestesmy blisko, ciekawi mnie czy bedzie juz cos wiecej widac na usg :) Dożartek - ja bylam w tym czasie u gina i zobaczylam tylko pecherzyk ciazowy, lekarz kazal przyjsc za 2 tyg. Jak masz taka mozliwosc to lepiej idz, upewnisz sie czy wszystko jest ok. A w razie czego to pojdziesz za jakies 2 tyg jeszcze raz :) Chyba, ze zobaczysz od razu serduszko, bo u mnie to zawsze pozno sie wszystko pokazuje :P Bajambaj - moj maz tez ma fiola na unkcie Natalki i ostatnio Karolinki ale Karolinka u mnie odpada w przedlotach. Najbardziej podoba mi sie jednak Kinga, a mezowi tak sredno, za to oboje jestesmy za Marika, nasza pierworodna miala miec tak na imie, ale jakos tak wyszlo, ze jednak zostala Ola. Nowe dziewczyny! wpisujcie sie to naszej tabelki :) Jest kilka stron wstecz. bajambaj - moj brat z rodzina tez mieszka za granica, ma 2 synow, tez Adasia i Julianka. Dziwne, ale ja w pierwszej ciazy oprocz Jasia ktory byl nr 1 mialam przygotowanych jeszcze kilka imion, a dla dziewczynki kompletnie nic. Jak sie dowiedzialismy za nasz Jas to dziewczynka to bylismy troche zdziwnieni, pewne dlatego ze sobie niezle nawkrecalismy ze to synus haha :) Teraz za to mam kilka imion dla coreczki, a dla synka nie mam nic. Wiec po ciuchu licze, ze to chlopiec. Ja osobiscie bym wolala dziewczynke, poza tym nie ma to jak siostra z siostra. Ale wiadomo co jest najwazniejsze, wiec nie przykladam wiekszej wagi do plci. Co by nie bylo to juz strasznie kocham moje malenstwo.. a dni mi sie tak dłużą, ze zwariowac mozna, chcialabym przynajmniej 1 trymestr miec za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ogladalam jakis film, dziewczyna byla w ciazy z blizniakami, pokazywali przygotawania do porodu itp, potem na porodowce jak rodzila, i w chwili jak pokazali dwa malenstwa wyjete prosto z lona matka, cale w tej mazi to polecialo mi krokodyle lzy. Jestem mega wrażliwa na tym punkcie. Marzylam zeby zostac polozna, ale tak sie stalo, ze zawszlam w ciaze i nie ukonczylam studiow, a teraz jestem znow w ciazy... W pierwszej ciazy moga wrażliwość i placzliwosc chyba siegnela najwyższego szczytu. Potrafilam caly wieczur siedziec i ryczec nie majac kompletnie zadnego powodu, bylam tak wzruszona ciaza i tym wszystkim.. Nie mowia juz o filmach. Plakalam chyba na kazdym filmie, na pierwszej lepszej scence. Na reklamach z pieluszkami i kaszkami.. ehh jak sobie to przypomne to masakra. Rano mdlosci, wieczorem placz.. Teraz tak nie mam na szczescie ani mdlosci, ani placzy (moze mniej filmow ogladam ;)) Sory, rozpisalam sie jak zwykle ;/ Karolp - w jakim wieku masz coreczke? A tak w ogole to ciekawe co u Justyny, dawno sie nie odezwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja jem nalogowo gruszki :P ale nie mam jakiegos apetytu nie wiadomo jakiego takze zobaczymy :P ej kurcze jak sie nas zrobilo troche moze ogarniemyjakies wspolne nie meczace spotkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co do plci dzieka czuje ze tym razem będzie dziewczynka ale to może dlatego ze mam już synka? Za to w 1 ciazy od samego poczatku wiedziałam ze bedzie syn. Do lekarza jednak ide 6 listopada bo nie dam rady isc 9... wiec jeszcze 13 dni... Szybko zleci. Dzis robiłam jeszcze jeden test bo mi zostal i druga krecha wyszła mega grubasna. Co do smakow w ciazy to u mnie tez sie nie sprawdzilo. Z kuba jak byłam w ciąży nie miałam w ogole smakow na kwasne tylko slodycze i miesne potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miesa jakos wogole nie chce tknac odkad poszlam na awidnosc na tokso , moe jestem przewraziliwona ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie myślę, że będzie dziewczynka. Poprzednio myślałam że to chłopak ale niestety nie wyszło i się już nie dowiem. Mąż by wolał chłopca ale oboje uważamy żeby zdrowe był a płeć nie jest taka ważna. Dla dziewczynki mamy imię Emilia (po babci męża) a dla chłopca nie bardzo wiemy co wybrać. Mąż chce Bolko ale u mnie to raczej nie przejdzie :-D Ja dzisiaj jadłam jabłko z kakaem i popijałam colą bo mi się zachciało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny strasznie mnie dziś boli dół brzucha i jak wstaje to mam takie mroczki przed oczami. Zastanawiam się czy to normalne. Leżę boję się nawet podnieść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam jakis czas :) od kilku dni mnie meczy sennosc i te cholerne mdlosci zawsze w tych samych porach ... nic mi sie nie chce i jestem leniwa ... dol brzucha tez mnie pobolewal alew to pewnie z racji rozrastania , dopoki nie krwawisz etc to chyba wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja nie piszę przez tę klawiaturę. Trochę tematów zarzuciłyście chyba nie spamiętałam. Ja w ciąży z Blanką dałam sobie wmówić, że to syn, przede wszystkim w pracy mi wkręcali z uwagi na mój charakter i styl (jestem żołnierzem, natomiast zupelnie nie mogłam się skupić nad wymyślaniem imienia dla chłopca a dla dziewczynki miałam kilka Ostatecznie córcia dostała imię wybrane przez tatę na pierwsze Blankai po mojemu na drugie Małgrzata. A ja chciałam zeby była Konstancja. Teraz mam takie cichutkie przeczucie, że to może chłopak ale nie zajmuję się ty, jest miabsolutnie wszystko jedno bo tak naprawdę to cchcialabym jeszcze i córkę i synka. Cyce mnie bolą z rana okropnie mnie mdli ale na razie nie wymiotuje i strasznie chce mi się spac. Aha, pracuję już powoli nad naszym forum, tak, że miejcie to pamięci. Justi, pytalaś o terapię Gestalt - jest zgodna jak najbardziej z wiara katolicką. Jedno drugiemu nie przeszkadza. Byłam w pn na usg bo mnie bolał mocno lewy jajnikk i miałam sresa a po moich przygodach to lepiej na zimne dmuchać przede wszystkim interesowało mnie czy nie jet to ektopowa ciąża. No i zobaczyłam pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowymm i prawdopodobnie zarodekwielkości 1,1 mm. To było 5t i 3d ciąży. No i tego dnia (38 dzien cyklu) zrobiłam betę - 8 838. Usg mam zaplanwane na 6.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczny :) I ja mogę do Was dołączyć, ostatnia @ 8 września, tydzień temu byłam już u gin a wczoraj na usg. Strasznie się bałam, bo w 2010 poroniłam w 7 tyg. A wczoraj zobaczyłam śliczną fasolkę 8 mm z niesamowicie bijącym serduszkiem :) Obecnie 7 tyg, a termin mam na 15 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK---------------- WIEK---------MIASTO----------TERMIN--------PŁEĆ Lolipopa.------------28----------Sosnowiec----- --04 .06.13-------- ?--- muszkaaaaa--------26------ -J-bie-Zdr.-- ----06.06.13- ---- ---?--- Molliemollie--------- 28----------------------------- -06.06.13---------?--- karolp----------- ----32------------------------------10. 06.13---------?-- Mariquita_01-------20------------Kraków---------14.06.13 -------- ?--- whisper 30 Chrzanów 15.06.13 ? Justi-----------------21-------Częstochowa- -----20 .06.13--------?--- czi-czi--------------36--------Warszawa------- ---22.06.13 --------?---- Olcia0105---- -----24--------Warszawa----- - ---26.06.13---------?--- Lorien------------- 25------------Kraków------ --30.06.13---------?--- tediiiiii-------------25-------------------------------- 06.2013---------?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK---------------- WIEK---------MIASTO----------TERMIN--------PŁEĆ Lolipopa.------------28----------Sosnowiec----- --04 .06.13-------- ?--- muszkaaaaa--------26------ -J-bie-Zdr.-- ----06.06.13- ---- ---?--- Molliemollie--------- 28----------------------------- -06.06.13---------?--- karolp----------- ----32------------------------------10. 06.13---------?-- Mariquita_01-------20------------Kraków---------14.06.13 -------- ?--- whisper------------- 30 -----------Chrzanów -----15.06.13 ---------? Justi-----------------21-------Częstochowa- -----20 .06.13--------?--- czi-czi--------------36--------Warszawa------- ---22.06.13 --------?---- Olcia0105---- -----24--------Warszawa----- - ---26.06.13---------?--- Lorien------------- 25------------Kraków------ --30.06.13---------?--- tediiiiii-------------25-------------------------------- 06.2013---------?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)) jestem tu nowa, i jestem w ciąży w 7tyg tp mam tak ok 18.06.2013r. Jestem szczęśliwa to jest Moja 2 ciąża i tak samo ją przeżywam jak pierwszą. Mam nadzieję ze mogę się do Was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Witam nowe mamusie :) whisper - super! Ja tez ostatnia @ mialam 8.09 i sama obliczylam sobie termin na 15.06, ale po usg wyszlo, ze to 20.06, pewnie owulacja mi sie przesynela. Nie widzialam jeszcze serduszka ale mam nadzieje, ze w nastepnym usg zobacze, 2.11. wtedy tez najprawdopodoniej lekarz założy mi karte ciazy i bede znala ostateczny termin porodu. Mam pyt jeszcze do Ciebie? Mialas regularne miesiaczki? Mika871 - super ze jestes :) nie pytaj czy mozesz sie dolaczyc do nas tylko wpisuj sie do tabelki :) I napisz cos wiecej o sobie, w jakim wieku masz 1sze dziecko, jak ma na imie itp.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przeważnie co 28 dni :) owszem zdarzało się sporadycznie np. 26 lub 30 ale to naprawde wyjątki. W tym roku równiutko co 28 :) Test robiłam już w dniu spodziewanej i wyszły 2 krechy - mąż jeszcze 3 testy kazał mi zrobić, bo nie mogliśmy uwierzyć :P Staraliśmy się ponad 1,5 roku, a w lipcu na wizycie dowiedzieliśmy się od lekarza, że praktycznie nie mamy szans na naturalne poczęcie :( więc chcieli nas przygotowywać do inseminacji. Mąż zaczął brać witaminy, do tego dieta i cud :) A żeby było śmiesznie to chyba był pierwszy miesiąc, że tylko raz się kochaliśmy 22.09 i taka niespodzianka :) Wczoraj na usg wyszło 0,83 mm i 6 tyg. 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisper - to super, gratuluje!!! U mnie z miesiaczkami bylo bardzo roznie, przewaznie co 30-32dni mialam, wiec na pewno owulacja byla tez przesunieta i termin bede miala pozniej. Chciaz test zrobilam w 28d.c i juz wyszly 2 kreseczki, tylko druga bardzo slaba, ale byla :) tydzien pozniej zrobilam 2gi test i 2ga krecha byla juz tak mocna jak pierwsza. Fajnie, slyszec, ze komus sie udalo po dlugim okresie staran i przekresleniu przez lekarzy, ze tak sie wyrażę. My sie nie zabezpieczalismy juz od jakiegos rok, ale moge powiedziec, ze prawdziwe starania sie zaczely dopiero na 2 cykle przed tym jak zaszlam. Mam juz corke tez z czerwca tylko 2010r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×