Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

Elenko, ja nie mam nic do pań tańczących na rurze, tym bardziej, że bardzo często to piekne, wygimnastykowane kobiety, których giętkośc i umiejętności techniczne można podziwiac z niemym zachwytem. Ale "ta kobieta"... wole sobie komentarz darowac, tym bardziej, że to nie to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Ale "ta kobieta"... wole sobie komentarz darowac, tym bardziej, że to nie to forum '' tez uwazam, ze szkoda klawiatury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elenko:-) Nie generalizuj i nie wrzuczaj wszystkich do jednego worka:-) napewno stanie na twej drodze odpowiedni mezczyzna. Tego Ci z calego serca Niesmialy zyczy:-) Prosze kwiatka na pocieche 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna szklanna
zgadzam sie z elena co fakt to fakt, faceci w dzisiejszym swiecie sa conajmniej jakby to powiedziec by nie przeklnac ..oblesni fuuuj takie denka od butelek, co jeden to lepszy prymitywne stworzenia ,wierze ze nam kobietom zylo by sie duzo lepiej bez tych meskich szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwartek a forume
szoke! hejter, hejter:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bauten
elenka idz sie powies bedziesz miala spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,sloneczko jak ślicznie popierdujesz'' frazes gony tepawego gimbusa, ktory ledwo dostal sie do gimnazjum. ewentualnie prymitywnego samca, dla ktorego wszystko sie sprowadza do odbytu, srania i pewnych czynnosci fizjologicznych.:O ja nie bede rozmawiala na tak zenujacym poziomie...💤 rzucam wam prawde w oczy i to was boli! ot co. ps. wcale nie jestem zaskoczona, ze nie potraficie mi inteligentnie odpowiedziec. wiem, ze przekracza to wasze mozliwosci... x prymitywie od wieszania, tez mam dla ciebie rade- przywiaz postronek do barierki mostu a drugi koniec do swoich enitaliow i skocz w ten sposob na bungee. napisza o tobie w gazetach, bedziesz slawny!:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mef.
TO jest bez sensu, dziewczyna obraziła się na jednego i ma pretensje na wszystkich. Nie ma normalnych facetów? Ponieważ wszystkich normalnych dobiłyście, czego się spodziewasz od świata? Można się rozpisać godzinami jaka beznadziena jest dziewczyna. ale to co tam wypisałaś to sięakurat zgodze. faceci to debile. Tyle że dziewczyny wolą tych debili i postrzegają facetów jako takich jacy są... Wyberanie chłopaka u dziewczyn wygląda jak kupowanie kosmetyków, najpierw wizualnie patrzą i wybiorą tych potencjalnych (frajerów, ale jeszcze o tym nie wiedzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mef.
czy obraziłaś się na 3 miliardy osób tak bez podstawnie na nich? Jak już mówiłem dla was pierwo wizualnie musi się liczyć, a jest tak że najprzystojniejsi wykorzystują tą zalete aby sobie poruchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura! nie moze sie podobac facet, ktory nie jest fajny( to znaczy taki sie wydaje na poczatku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mef.
no wiadomo facet musi być rzpystojny aby inne dziewczyny były zazdrosne. Musi mieć gadane aby się przy nim nie nudzić, nie może robić obciachu, musi sięfajnie ubierać, a na wielkim szarym końcu jest jego charakter, czy jest uczuciowy i takie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, typowe samacze, odwracanie kota ogonem i zrzucanie winy na kobiety...zenua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k.--hahahahhaha jak długo jeszcze piętno będziesz nosić w sobie?Przecież kiedyś musi Ci się skończyć ta desperacja i łaskawym okiem spojrzysz na tych Twoim zdaniem SAMCÓW:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k.--ten nick rosyjskie imię nie nastraja mnie optymistycznie.Znam jedna elenę co nie popisała się swoim zachowaniem więc w/g Ciebie też musiałbym psy wieszac i od najgorszych wyzywać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma miekkie serce, ten ma twarda dupe! moja naiwnosc polaczona z klapkami na oczach, sie skonczyla! a imie nie tylko nie rozyjskie, ale nawet nie jego rosyjska wersja! uwazaj wiec co piszesz, bo ruszyles rozumem, jak ciele ogonem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwartek a forume
kolejna z życiową misją pod tytułem "dossrywaj wszystkim bez wyjątku":O nie nudzi cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwartek a forume
nie nastąpi szybko,bo dla niej niechęć jest motywacją.a potem przejdzie w pozę i będzie się dopieprzać dla zasady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam to sobie! nie wszystkim, tylko niegodziwym samcom! x duchu jesli dla ciebie ,,dorosla'' jest twoja postawa, to dziekuje... wole byc ,,dziecinna'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×