Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

Gość rainbow dick
ps. oczywiście miało być "czemu trudno się dziwić" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.,,Jaką chorobą weneryczną? skąd wiesz, że to on cię zaraził?'' nie powinnam nawet na co takiego odpowiadac! widac jakie masz podejscie do seksu, skoro innych o szmaciarstwo podejrzewasz! 1. bakteryjna i na szczescie calkowicie wyleczalna- bez nawrotow ale do niej doszedl stres, ze mogl zarazic mnie tez czyms powazniejszym, co sie na szczescie nie stalo! do tego doszlo poczucie oszukania, wykorzystania! zapewnial mnie, ze moge mu zaufac... po seksie powiedziam kilka razy ,,przepraszam'' myslalam, ze sie zgrywa. nie wiedzialam o co mu chodzi!? dowiedzialam sie po krotkim czasie! to co wtedy przeszlam... przez rok unikalam wszelkich relacji z mezczyznami! 2. ja nie chcialam go znac! brzydze sie facetami zdradzajacymi zony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze czytanie ze zrozumieniem cie przerasta... 3. nie mial ani zony, ani dziecka! skrupulatnie to sprawdzilam, bo stalam sie bardzo nieufna! zreszta, z kim ja w ogole rozmawiam!? prawdopodnnie z jakims palantem, ktory sobie jaja robi i pisze pod roznymi nickami...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsumowujac. najlepiej mi samej! coraz lepiej sie czuje i powoli dochodze do siebie nie pozwole zadnemu palantowi tego zniszczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebro
Skoro tak ci dobrze to po jaką cholerę założyłaś ten wątek bo nie wiem? Już wiem może masz dwie osobowości jedną łagodną, a drugą pokręconą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elena
laska w pelni sie z toba solidaryzuje na stos z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebro
Na stos to raczej z tym tematem, bo nic ciekawego w nim nie ma poza wulgaryzmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te forume
powinno się zwać Magazyn dla sfrustrowanych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jebro Gdyby nie było mężczyzn, to by nie było także kobiet, więc podziękujcie im, że chcą powiększać waszą płeć. 9 9 Mylisz się, partogeneza u ludzi teoretycznie jest mozliwa, więc historia z seksmisji mogłaby sie zdarzyć w rzeczywistym świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu od razu sfrustrowanych kobiet? Nie wszystkie "po przejściach" zioną ogniem, ja na przykład staram się czasem z facetów korzystac mimo, że do związku mi sie nie spieszy. Nie uważam, że wszyscy faceci to świnie, bo i wśród kobiet trafia sie plugawa natura. Naprzeciw gwałcicielowi mozna wystawic matkę-dzieciobójczynie, która jak gdyby nigdy nic tańczy sobie po fakcie na rurze w lokalu itp. Autorka ochłonie, pozbiera sie do kupy i z czasem dostrzeże w was jakies zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena, jeszcze zatęsknisz za orgazmami i innymi doznaniami fundowanymi przez mężczyznę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebro
Elence brakuje argumentów i już zapomniała o tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnia, tylko zbiera siły na kolejny atak :) Cóż, poznajcie siłę zranionej kobiety i drżyjcie samce, bo nie znacie dnia ani godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zbieraj sily Elena, życie jest zabyt krótkie, żeby się przejmować pierdołami. Skoro facet to pierdoła... to olac go i cycki do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, ale co samej zrobisz? Skąd weźmiesz testosteron i zajebistą klatę? Bo rozumiem, że można jeszcze coś gumowego i podłużnego wykorzystać do wypełnienia, ale gdzie reszta? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebro
Lubisz siedzieć wieczorami, bo wtedy możesz rozmawiać sama ze sobą. Nie ma to jak nocny stróż praw kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technicznie rzecz biorąc, udusic niemowlę dla dorosłej kobiety, to nie jest żaden wysiłek fizyczny. A czy sama, czy z pomocą... jakie to ma w tym momencie znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie, ze pan ..tatus'' pewnie calkiem sie wywinie! poza tym gowno mnie obchodza jacys psychopaci! liczy sie skalazjawiska! na tych wampirow z sosnowca szkoda klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mówię o wiszących cyckach i facecie, który rano kłóci się z kobietą o stanik :-) Ja mówię o takiej, że jak ją walniesz to piąstka się odbija jak od worka treningowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta to, ze tanczyla na rurze ma akurat gowniane znaczenie dla sprawy. pewnie po prostu roboty nigdzie nie mogla znalezc, bo nic nie umie robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebro
Oboje pewnie się wywiną, bo to celebryci, a ich się nie tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka klata, to w sam raz dla mnie :) a jesli pod nia jeszcze jakie serducho łomocze, to lubie przed snem sie przytulic i posłuchac... o ile sobie przypominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że tańczyła na rurze, to akurat ma kluczowe znaczenie dla sprawy, pochowała własne dziecko 9w zasadzie ktos za nia pochował) i dupie gołej to ma głęboko :( no ale nie chce nawet tego tematu rozwijać, sama jestem matką, nie jestem obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to te na rurze tancza dla kasy, czy dla zabawy?? to taka sama robota jak podawanie kawy i karty menu do stolika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po bzykaniu może dość głośno i szybko bić ;-) Ale jak dasz się dobrze zerżnąć, to będzie bić tylko dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×