Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

Gość ej sluchajcie
ja tam elenie nie chcę pomóc bo ją/jego ktoś skrzywdził i na forum jej nikt nie pomoże, tutaj potrzebna droga terapia specjalistów a nie takich laików jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch idz spac
wyczules ze to gruba zakompleksiona baba i juz podbijasz bo taka latwiej poderwac? odpusc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz gustuje w grubych babac
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Duchu, nie chcę się naprzykrzać. Jeżeli Elena nie będzie życzyć moich wypowiedzi, oczywiście nie uświadczy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch idz spac
w grubych i takich skrzywdzonych przez facetow czyli tych co to sa zakompleksione, niepewne, szare myszki on je bierze pod skrzydla i pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,egocentryczny i uległy toż to się wyklucza i do tego uległy traktujący kobietę jak przedmiot debilizm'' a wlasnie,ze nie! sprawdzilam, ta uleglosc jest tylko dla ich wlasnych zachcianek- kobieta ma sie zachowywac wedle ich chorej wizji, to nie ma nic wspolnego z uwielbieniem dla kobiety a dla samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidor jak Ty uwazasz że przy wzroście 168 i wadze 50kg żona jest gruba to ty jeszcze jesteś prawiczusiem albo cnotką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu przeloguj się na proxxxy
i napisz ze siebie kochasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elena k.
"...wlasnie,ze nie! sprawdzilam...":classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu przeloguj się na proxxxy
duch mam Twoje zdjęcie z żoną i wiem jak wygląda nie ma nawet 160 cm a gruba jest jak beka. ma ok 95 - 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elena k.
jesli ktos jest ulegly, czyli podporzadkowany to nie moze byc egocentrykiem bo egocentrycy skupiaja uwagę na własnym "ego" na sobie bynajmniej nie podporządkowują się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu przeloguj się na proxxxy
Po porodach tak się rozbiła i zbrzydła? Czy byłeś trzeźwy jak się żeniłeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie wiem jak ci to wytlumaczyc. prawda jest taka, ze wiekszosc takich facetow to egocentrycy i narcyzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
elena przede wszystkim wrzuć na luz, bo jesteś cały czas za mocno podekscytowana. Zrażona facetami pokazujesz, że cie to dotyka a nie ma skuteczniejszej broni niż ignorancja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ich podporzadkowanie jest w cudzyslowiu, bo wynika wylacznie z checi samozaspokojenia. kobieta tzw. dominujaca i jej potrzeby sa w tym wszystkim najmniej wazne! wiec, co to za uleglosc!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzury ze az strach
a może to wcale się zależy od płci tylko charakteru każdej autonomicznej jednostki, a czy wśród kobiet nie ma: durnych sadystek, ktore znęcają się nad słabymi facetami gwalcicielek i kobie lejących facetów nienawidze oblesnych bab krytykujacych urode innych kobiet! starych bogatych bab podrywajacych mlodych facetów! k**wielek porzucajacych zony i dzieci dla kochanka, ba nawet nierzadko dzieciobójczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka kobieta ma sie zachowywac tak, by ich to podniecalo! jej podniecenie sie najmniej liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
a ile się mówi o tych gentlemanach którzy przedkładają zaspokojenie kobiecych potrzeb przed swoimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo nade mna- bardzo dobrze zatytulowales swoja wypowiedz!:P zaiste, bzdury, ze az strach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegli( wlasciwie powinno byc ,,ulegli'') faceci, to podobny poziom, co reszta wymienionych przeze mnie bydlakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
elena jesteś sfrustrowana chwilowo, też bywałam w takich stanach po każdej kłótni z facetem-wieszając na nich psy i myślę, że gdybym w tamtych momentach miała broń pod ręka to strzelałabym do wszystkich jak do kaczek (bożę jakie szczęście, że nie miałam nigdy w tych sytuacjach broni:-() ale pomyśl, czy uważasz, że twój ojciec, brat, wujek, dziadek to przecież też faceci, czy ich też zaliczasz do grupy "zakał'? a może to przez któregoś z wymienionych takie a nie inne zdanie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×