Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

Gość duszku ty znowu swoje
duchu a ty siebie nie idealizuj, bo ty niby co? pomagasz zonie, doprowadzasz ja do ekstazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta, wczytajcie sie, co pisze sam ,,ulegly''-''ludzki przedmiot''(tylko jeden z tych uleglych zboczencow mogl nadac sobie taki nick)-,, kobieta to dodatek do faceta''- najlepszy dowod na moje twierdzenie... gdyby naprawde byl ulegly- uwazalby kobiete za epicentrum wszystkiego... ale oni tacy wlasnie sa! nawet szowinistyczne swinie, az tak nie uprzedmiotowiaja kobiet i nie sa obludnikami, ze robia cos z uwielbienia dla kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
ba! posunę się jeszcze dalej, a jeśli w przyszłości, jakimś totalnie dziwnym trafem zdarzy się tak, że zajdziesz w ciążę i urodzisz syna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
no ok, teraz? a później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
czyli nie zakładasz ze się zwiążesz z facetem ale tez nie wykluczasz ze w przyszłości może sie tak stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj to jest internet, ktory w kazdej chwili moge wylaczyc, co niedlugo, zreszta zrobie, bo juz mi sie oczy zmeczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
rozszyfrowałaś mnie Elena :D jestem dobrym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka kurkova
no wypraszam sobie z żadnej strony nie przypominam mężczyzny, po prostu też niektórych nie lubię, niektórych kocham, bez niektórych nie wyobrażam sobie życia, siebie, a niektórych, zmazałabym gumką myszką jak w zaczarowanych kredkach...ale tak twarda postawa jaką reprezentujesz w stosunku do mężczyzn to istna "seks misja"🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka kurkova
jak już pisałam na tym forum wszystko należy traktować z przymrużeniem oka ;) goodluck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eleno naucz sie jednego na cafe Z trollami złośliwymi się nie prowadzi polemiki.Bo skąd wiesz kto to jest,ilu może byc ich.Przecież mogą sie podszywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka kurkova
duch ma racje (boże nigdy nie sądziłam ze to kiedykolwiek napisze) ale pode mnie też już jest podszyw wiec zmykam, bo nie chce mi sie już tu dłużej byc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka kurkova
duchu mam wiele czarnych nicków mękich i damskich. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuja mnie infantylne gierki! swoje napisalam i czuje sie duzo lepiej! oczyscilo mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×