Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

alez ja ich wcale zle nie traktuje. w ogole ich nie traktuje... omijam szerokim lukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala92mgt
No wlasnie.. traktujesz ich jak powietrze morowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala92mgt
Wiem ze masz powody.. Jednak takie rozwiazanie to nie robie rozwiazanie. Moze rany sa zbyt swierze i czas cos zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesmiala, poki co samej dobrze mi sie zyje. dlugo bede unikac zwiazku, mozesz mi wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala92mgt
Twoja zlosc do gatunku meskiego moze tez byc tylko przykrywkom tego, ze po prostu sie boisz.. i ja to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze sie boje i mam uraz. aczkolwiek nie prezentuje tego swiatu na kazdym kroku, nie jestem wariatka. za to internet, to swietne miejsce, by wygadac i oczyscic z negatywnych emocji, to najlepsze lekarstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie lubi
kobiety są gorsze od facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala92mgt
To normalne. Lek zawsze zostaje. Ale nie pozwol by on w Tobie wygrywal, staraj sie panowac nad nim. A i oczywiscie ostroznosci nigdy za wiele. Zycze Ci bys z perspektywy czasu u boku prawdziwie kochajacego Cie faceta smialo mogla powiedziec - nie kazdy facet to swinia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
oj kobiety są gorsze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za dobre slowo:) wiem, ze nie kazdy facet to swinia, ale zatrwazajaco latwo na taka swinie trafic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kobiety gorsze!:D:D 99% mordercow, zwyrodnialcow i gwalcicieli, to mezczyzni ale tak... to kobiety sa gorsze:P:D:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala92mgt
Dlaczego panowie tak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
nie będę przytaczał przykładów moich koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ale nie chciałbym miec takiej żony tyle powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala92mgt
To wszystko zalezy od tego na kogo trafiamy i z kim sie zadajemy.. znalezienie tej odpowiedniej osoby zawsze jest ciezkie bo dobrzy ludzie zawsze sa niwidzialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarszulla
elenko kochana piszesz samą prawdę, ale skończ te lamenty, ciągnące się zresztą pół roku, zajmij się czymś poza facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala92mgt
Gdzies na boku w ukryciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
ale zwichrowani. ja tam lubię facetów a mojego mężulka kocham. A z tymi dziewczynami to moim zdaniem jest tak, że jak sama z siebie ku.....wy nie zrobi to za darmo chłopaki nie wyzywają. Jakoś mnie przez 33 lata nikt nie wyzwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno w gronie mężczyzn jak i kobiet są złe charaktery,skrajności od pedofili po alkoholików itd.W większości to faceci,ale kobiety też są nic nie lepsze tylko w mniejszym odsetku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acordeon masz swoje racje,ja też pracuję w dużej grupie osób,dużo mam kobiet we firmie,i to co potrafią robić kobiety na imprezach,wyjazdach w delegację itd to w pale się nie mieści,matki i żony,Nie bronię facetów bo też nie jesteśmy świętoszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o bycie ,,swietoszkiem''! tu chodzi o perfidne lrzywdzenie drugiej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena ja nie bronię facetów ale piszę to co obserwuję już od nastu lat. Znam kobiety alkoholiczki,żony,które dają dupy jak tylko nadarzy się okazja,matki,które znęcają się nad swoimi dziecmi,złodziejki..itd.To nie moje zdanie tylko rzeczywisty obraz naszego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
mam sąsiadke,mąż porządny,pracuje pije sporadycznie,a jego żona masakra ciągle nawalona,ciągle mu jazdy robi,a jak był w sanatorium to miała z 4 facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przecze, ze sa takie przypadki. kazdy widac ocenia podlug swoich doswiadczen. pewnie, gdybym dobrze sama trafiala, dalej bylabym otwarta dziewczyna w rozowych okularach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acordeon, alkoholizm to choroba. najgorzej jak taki pijak tyranizuje innych i sie nad nimi zneca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×