Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

A ja alkohol też w wieku 16lat.I tak długo wytrzymałem, większość moich znajomych rozpoczęła degustacje alkoholu w wieku 13-14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode to głupie ;-) jak najszybciej chce próbować ,tylko powiedzmy szczerze czy takiemu dziecku piwo może smakować już nie mówiąc o wódce ..wszystko robione pod szpan , ile to on może, nie lubię dzieci w tym wieku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że kieruje się trochę innymi wartościami w życiu niż wszyscy naokoło i dlatego nie wpadam w takie nałogi. Moim jedynym nałogiem jest moja wyobraźnia i poznawanie wyobraźni innych, można to nazwać hobby co nie zmienia faktu, że mam z tym problem. Nie jestem romantykiem jak by ktoś pytał. Mogę do tego, że lubię się czuć jakbym był w sytuacji zagrożenia czuć adrenalinę. Bez tych dwóch rzeczy świat jest dla mnie nudny. Co do narkotyków i sterydów, aluzja nie była do ciebie koksiarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam kontaktu z dziećmi w tym wieku więc nie powiem czy ich lubię czy też nie... w sumie też kiedyś byłaś w tym wieku więc trochę wyrozumiałości ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lubię się czuć jakbym był w sytuacji zagrożenia czuć adrenalinę. Bez tych dwóch rzeczy świat jest dla mnie nudny" hehe też w sytuacji zagrożenia lubię czuć adrenalinę,i tutaj chyba są w nas podobieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do picia alkoholu to chyba też w wieku 15-17 lat pierwszy raz, ale ja swój pierwszy raz picia miałem i tu hardcore na starym opuszczonym cmentarzu z czasów 2 wojny światowej hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks ja w tym wieku byłam inna np bałam się odezwać do obcych ludzi , w ogóle byłam bardzo cicha ja wiem pewnie gdzieś w wieku 15 lat zmieniło się to ogromnie teraz jestem taka gadatliwa chwili nie zniosę cicho ,każdy mi to mówi ;-) Na forum mało jest to widoczne, ciesz się ,że nie znasz mnie w rzeczywistości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szybka samochodowa! cień my tylko żartowaliśmy To dobrze ,że kierujesz się czymś innym nie jesteś podobny do większości ludzi." Nie chodziło mi o to, że wy żartowaliście z tego. Ja sam od kilku lat uważam to za problem. Jak by to powiedzieć nie lubię tego w sobie bo widzę, ze to mnie do niczego dobrego nie zaprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to lepiej spędzić czas z kimś gadatliwym niż z kimś zamkniętym w sobie,z osobą ,która na pytanie odburknie "tak" lub "nie". Z kimś takim nie da się nawiązać dialogu.A czasami rozmowa sprawia dużą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się ;-) miałam nauczyciela w szkole średniej który przez 3 lata raz się uśmiechnął a raczej delikatnie uniósł kąciki ust , i to tylko dla tego ,że był wstawiony ;-) jak to był sztywniak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień- nie wiem jaki jestes w realnym życiu ale na twoje wypowiedzi w tym temacie nie ograniczają się to jednego wyrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga zadaję pytanie ;-) Przeżyliście kiedyś w życiu 'miłość od pierwszego wejrzenia' taką gdzie spojrzeliście na siebie i świat zanika ,czas się zatrzymuje ,widzicie tylko siebie? Coś nie określonego a jednak dziwnego .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy ludzie jak ja w głębi siebie myślą, "kiedy to wszystko się wreszcie skończy". Bać się takich ludzi? W sumie można, ja rzadko się uśmiecham do obcych mi osób, a jak ktoś obcy do mnie to sobie myślę co on/ona kombinuje, że jest miły/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-ja nie jestem gościem cichym ani też skrytym w sobie. Chyba mamy diametralnie inne charaktery ale z jednym się zgodzę. Też czekam aż to się kurwa skończy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka samochodowa! dzięki. koksiarz powiedzmy, że moje milczenie i skrytość nazywam ostrożnością życiową, ale tak się nie da na dłuższą metę żyć bo się dostaje deprechy która albo prowadzi do samobójstwa, albo do działania w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeżyłem nic takiego i raczej nie wierzę w istnienie "miłości od pierwszego wejrzenia" a ty coś takiego przeżyłaś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę dla tego napisałam w cudzysłowie nie można pokochać kogoś od jednego spojrzenia ,to jest proces dłuższy ;-) ale jestem pewna ,że coś takiego nie wyjaśnionego istnieje bo my to przeżyliśmy wspólnie,to było widać po nim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o nudną egzystencję. Jesteście łosie ,przyjdzie taki czas ,że pojawi się jakaś dziewczyna ,żona , dziecko to nie będziecie zadawać durnych pytań kiedy to się skończy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×