Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Jak zwykle nie oglądałem, po dłuższym porównywaniu moich gustów muzycznych i filmowych z waszymi mam wrażenie, że powinienem być niemcem, anglikiem lub amerykaninem a nie polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień przeczytałam ,bardzo Ci współczuje z powodu ojca to musi być straszne! Według mnie zwaliło Ci się za dużo problemów w krótkim odstępie czasowym na głowie i nie dałeś sobię rady z tym sam, ja jestem tego zdania ,że trzeba walczyć nawet kiedy nie ma się sił ..myślałeś nad jakimś psychologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się wyjdę z tego, po prostu nie miałem komu o tym powiedzieć i tak sobie żyłem byle to stłamsić w sobie. Co do psyhologa, nie trzeba, tyle lat wytrzymałem i wytrzymam do końca hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja bardzo rzadko proszę o pomoc, nawet jak mi się życie wali, a i tak tam nie napisałem wszystkiego. Ja mam dewizę, zapomnieć o przeszłości i działać, reszta nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień-Po przeczytaniu tego muszę powiedzieć,że jesteśmy diametralnie innymi ludzmi.Trochę hujowych sutuacji cię w życiu spotkało. Ja się nigdy nie czułem tym gorszym,mam dosyć duże grono znajomych i nigdy nie chciałem popełnić samobójstwa to podstawowe rzeczy,które nas różnią.Ale farta to w życiu nie miałeś jak dotąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"koksiarz mylisz się ja miałem farta i to dużego w życiu, po prostu karta się odwróciła" hmmm ja nigdy nie miałem farta ale też nigdy nie było lipy po całości... wszystko co w moim życiu nie zależało w 100% ode mnie to się zawalało. Wiesz co mam na myśli,nigdy nie było szczęśliwego zbiegu okoliczności. szybaka--- Dlaczego jestem twoim "ulubinym kolegą od rapu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz co mam na myśli,nigdy nie było szczęśliwego zbiegu okoliczności." Tu Tobie nie przyznam racji, kiedy mi się wszystko waliło to akurat było kilka szczęśliwych zbiegów okoliczności, które odrzuciłem, a które mogły mieć wpływ na moją dzisiejszą sytuacje, diametralnie mogły odmienić moje życie, ale nie chce o nich pisać tylko zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miuosh - Róże z betonu (feat.HiFi Banda, muz.Emdeka) Chada ft. Jarecki - Szukam wyjścia (prod. DJ Creon) Onar - To jest już moje (prod. Złote Twarze) Ten świat, ten dzień (muz.Donatan) (Miuosh - "Prosto przed siebie" LP) Onar ft. Paluch, Sitek - Miejsce w Oparach Absurdu (prod. Pokerbeats w kolejności znaczącej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×