Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

hehe no, to z pewnością by była piękna śmierć :) marzenie każdej kobiety,zginąć z moich rąk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodzę się :p narcyzem na pewno nie jestem,nie stoję przed lustrem godzinami i nie przykładam jakiejś bardzo dużej uwagi do wyglądu. Nie żeluję włosów,nie chodzę do salonów piękności ani do solarium a tak robią ludzie powszechnie nazywani narcyzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utkwiła mi w pamięci jedna wypowiedź Pudziana. Kiedyś był na mtv taki program mtv cribs i był odcinek z Mariuszem,wszedł do łazienki i opisuje co tam ma i mówi coś w stylu" przed lustrem duźo nie stoję,facet ma być ciut ładniejszy od diabła i to mu powinno wystarczyć". Wiem,teraz się płeć piękna oburzy i powie :jak to my mamy dbać o siebie,chodzic do fryzjera,golić nogi itp a faceci nic? Otóż nie,moim zdaniem facetowi powinno wystarczyć to,że się umyje,ogoli,obetnie włosy i schludnie ubierze. I facet nie powinien stać jak jakiś "pedałek"cały dzień przed lustrem i się pięknic,wyrywać brwi i się pięknić bo to po prostu nie męskie. A ty jak się do tego odnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Mariuszka ;-) facet golący nogi to już dla mnie absurd ;-) ,nie wiem co w tym kobiety widzą zapewne kwestia gustu..dla mnie to śmieszne , facet ma być facetem ! Ja jak widzę takiego chłoptasia to uśmiecham się pobłażliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam temat do rozmowy. Masz czasem takie wrażenie, że muzyka którą słuchasz jest o tobie. Czy masz takie uczucie, że tekst piosenki jest o twoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×