Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość mąż w burdelu zgubił obrączke
hahaha ale tu som szydy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż w burdelu zgubił obrączke
nie ma takich piosenek opisujących zycie sluchacza. Po prostu w to nie wierze ze tekst się zgadza z czyims zyciorysem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam w głowie,szukam i nie ma takich kawalkow,które by opisywały moje życie dłużej niż przez 3-4 wersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moim zdaniem takie trochę doczepianie czegoś na siłę. To trochę tak jakby przeczytać horoskop z zeszłego tyg i lekko naciągając fakty pod to co jest w nim napisane. I powiedziec" sprawdziło się!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnaleźliśmy to sami nie wiedząc gdzie bo było wszędzie Gdy spojrzenia się spotkały mocniej zabiło serce Wciąż myślę o Tobie zamykam zmęczone oczy , jesteś ze mną Czuje Ciebie, twój lekki dotyk, który czaił się Słodkim dreszczem rozkoszy wtedy przy kominku W chłodzie bezgwiezdnej nocy u mnie zgadza się wszystko wiesz lub nie, moje wspomnienia o pierwszej miłości opisuje w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie mam powodu ,żeby ci nie wierzyć. Widocznie w twoim przypadku tak się ułożyło jak w piosence. W każdym razie ja tak nigdy nie miałem,żeby tekst kawałka jakoś szczególnie wiązał się z sytuacjami zaistniałymi w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ja jestem żywym dowodem ,że jednak coś takiego może istnieć ;-) a tak na poważnie.. to czy ,nie większość osób skrzywdzonych nie ma podobnych odczuć po stracie.. 'Gdy spojrzenia się spotkały mocniej zabiło serce Wciąż myślę o Tobie zamykam zmęczone oczy , jesteś ze mną Czuje Ciebie, twój lekki dotyk'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak tak to przemyśleć to wątki miłosne w muzyce są tymi ,które mają szense najczęściej odzwierciedlać odczucia,historie,emocje słuchacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. chodzi ci między innymi o uczynki? Jesteśmy w życiu uczynni ,nie krzywdzimy ludzi itp to i nam się lepiej żyje.A jeżeci zle postępujemy to los nam się tym samym odpłaci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam ,że mimo chodem jednak w pewnym stopniu to podkreślasz a to ,że jesteś z innej bajki ,że nie pasujesz do nas z koksem bo innej muzyki słuchasz niż my, a ja akurat to w Tobie lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×