Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

ee ja tam podobieństwa nie widzę. Może gdy jestem łysy to jest ono większe ale i tak raczej wątpliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość,że słodziak to jeszcze to imię Staś :) ja pierdole... I bądź tu kurrwa gangsterem :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy pasuje, ale nazwisko akurat mi się podoba i bym go nie zamienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz się spotykam z takim stwierdzeniem .. popatrz cały dzień pierdzielimy o głupotach , nic konkretnego tutaj nie było dzisiaj :-) to jak brzmi to nazwisko ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no pierdzielimy o głupotach. Konkretne pytania to pijaczyna zadawał :) a nazwiska tutaj na forum nie podam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz na pocztę ..ciekawa jestem :-) kurde ,nic konkretnego dzisiaj nie zrobiłam , zmarnowałam dzień (rzecz jasna , w sensie lenistwa a nie forum) :-) pijaczyna to od razu do konkretów przechodzi , nie czai się ;-) A gdzie jest Cień? Tylko mu jak dwa jełopy zostaliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwisko Ci wyslę jutro potajemnie :) a co miałaś dziś robić? Niedziela dzień wolny od pracy :) ej kiedy zaczynasz kariere w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kariera ,dobre mi sobie -wyzysk to właściwe słowo :-) nie wiem jeszcze. chyba się wybiorę na własną rękę szukać stażu , ale znając życie nic z tego nie będzie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzysk haha :) ok ja już idę spać. Coś czuję,że jutro Ci telefon przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pewnie :) brutalne gwałty i pobicia na kobietach to moja specjalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak , chytre spostrzeżenie :-) powiec mi dlaczego ,życie jest nie sprawiedliwe .. nie obejrzę walki Wacha i Kliczki no nie daruję sobie :-) aa ,czekam na listę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czytaj uważnie bo w sobote ta informacja może być dla Ciebie kluczowa, na rtl niemieckim będzie niekodowana transmisja. Jak masz to oglądaj po niemiecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×