Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

"Wy to sobie już na serio ufacie" oj tam oj tam :-) jak znajdę gdześ swoje zdjęcie w internecie to zatrudniam pana Malanowskiego z Polsatu żeby odnalazł koksa i wymierzam mu sprawiedliwość ręcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niechciałbym się znaleźc ze swoim imieniem,nazwiskiem i zdjęciami na portalu erotycznym dla gejów" od tyg już wisi ogłoszenie , nie ma chętnych ?? :-) :-) żart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym np pijaczynie swojego zdjęcia nie wysłał :) ale z Justyną już się troszkę "znamy" i myślę,że mi nie odpierrdoli jakiegoś głupiego żartu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie ma chętnych?" widocznie mam zbyt męską twarz dla gejów :) haha nie jestem w ich typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty wynajmniesz Malanowskiego a ja jego partnerów i mnie obronią" tiaa .. Oni są jedną firmą , i nie będą dla Ciebie robić wyjątków! Co do Onara .."Osobiście" , "Przemytnik emocji" i baardzo mi się podoba z nowej płytki "Piekny dzień"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mają dwie pary ludzi więc jedną ja zamówię a drugąTy. Cień na e-mailu prawie w ogóle nie piszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale z Justyną już się troszkę "znamy" i myślę,że mi nie odpierrdoli jakiegoś głupiego żartu " ba ,oczywiście ,że nie! nie jestem taka. Ale znam ,chłopaka który tak zrobił kuplowi przez tydz , dosłownie co chwilę, odbierał tel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tamtem wrobiony co z tym zrobił? Wpierrdolił mu? Bo ja innego wyjścia nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam ,że to napiszesz. :-) Nie ,tak się nie skończyło to ciapa kurde jest , ale w życiu nie spodziewałam się, że X , zrobi coś takiego najlepszemu koledze. Powinni sobie po mordzie dać ,MASZ racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinni sobie dac po ryju tylko ten wrobiony powinien napierdolić tego swojego "kolegę". A dał to na stronę dla gejów czy dla hetero? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Danie po mordzie, to jak dla mnie za mała zemsta za taki numer, ale ok jak kto lubi." co proponujesz ? chyba nawzajem tak się bawili , nie znam szczegółów i nie wiem który zaczął pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koksiarz wiem o co chodziło, ale zemsta jest zbyt mało proporcjonalna do tego co ten pierwszy wywinął jemu umieszczając zdjęcia gdziekolwiek je umieścił. Co z tego, że mu najebie skoro cała okolica będzie się z niego śmiała, powinien wywinąć podobny numer "koledze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najlepiej powinien i jego zdjęcie dac na neta i mu wpierrdolić hehe :) podwójna zemsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Co z tego, że mu naj**ie skoro cała okolica będzie się z niego śmiała" coś Ty to było kilka lat temu , internet nie był tak dostępny jak teraz najbliżsi znajomi tylko o tym wiedzieli, sami nie traktowali tego poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro miał dużo telefonów to widocznie miał powodzenie :) może na tym necie spotkał miłość swojego życia i jest mu za to wdzięczny :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tyg proszę brata ,żeby zmierzył się ze mną na rękawice (bokserskie) ale ściemę mi wali ,że nie wie gdzie są :D Chociaż nie powiem ,że nie "ciągamy" się na co dzień :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×