Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Nie dręcz się tym e-mailem już,każdemu może się coś wymsknąć.Nie pomyślałem sobie nic wielkiego jeżeli Cię to uspokoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się z tel dopóki tej reklamy nie wyjebią ,przynajmniej ja nie dam rady.Ty na każdym zdjęciu wyglądasz jak całkiem inna osoba... ;) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak,w każdym razie,na każdym zdjęciu jak inna osoba.Co się stało z Twoją brwią??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam,mam urodziny mogę sobie pozwolić.Może Ty też masz sztuczne zęby,że boisz się je pokazać? :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok więc następna tracklista będzie chory gównem :) tylko musisz się dokładnie wczuć w te cmentarne bity i chore teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale mi nie chodzilo tylko o pieniadze ale tez o ewentualny gwalt lub pobicie.ten psychol nawet pisal ze chce cie wykorzystac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robienie listy trwa do pięciu minut, to nawet pisząc z Tobą w międzyczasie,czekając na Twoje posty je robię.Nie jest to jakiś szczególnie duży wysiłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
czyli nie boisz sie ze jak kiedys go spotkasz to cie okradnie,pobije lub zgwalci?opamietaj sie dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"NIE! jestem stała w uczuciach " widziałem tę stałość jak po kilku moich słowach porzuciłaś rock dla rapu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×