Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

nie koniecznie to nowe jest lepsze od starego :) jeżeli Cię interesują konkretni wykonawcy to najlepiej regularnie śledzić ich profile facebookowe. Tam znajdziesz najnowsze wiadomości z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lub hip-hop.pl ale ja tam za często nie zaglądam :) jeszcze jest kilka stron ale na nie kompletnie nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie znajduję w ciemno :) mam określone grono wykonawców,których słucham i śledzę ich "poczynania" (te poczynania wstecz też śledzę i analizuję ich płyty i wszystkie kawałki jakie wypuścili).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a śledzę ich regularnie na fb. Mam konto z wymyślonym nazwiskiem i zero znajomych :) specjalnie po to,żeby wiedzieć co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłem Ci kiedyś,że "złodzieje czasu" to ich najlepszy album. Widać,że tobie się też spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha też zawsze słucham rapu kosząc trawe :) to ty trawe kosisz?? Aż tak Cię wykorzystują? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłem,tzn jeszcze się robi. Teraz już się gotuje to ręce mam wolne,tylko mieszam co jakiś czas :) efekt końcowy jest fajny i zapach świeżo wykorzonej trawy jest fajny :) ale samo koszenie już nie koniecznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ja mam w domu wyjątkowo leniwego osobnika ,albo Ty mi ściemniasz ;-) no kurczę mój brat prędzej przyjdzie mi wyznać miłość ,żeby mu zrobić jeść niż sam się ruszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ściemniam. Tak się czasami zastanawiam dlaczego się wszyscy dziwią,że umiem gotować. Ale jak pomyśle,że w dzisiejszych czasac nawet dziewczyny tego nie potrafią to przyznam racje-to dziwne,że chłopak gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już jesteśmy przy jedzeniu. Jak mi wczoraj o tej kiełbasie powiedziałaś to mi się coś przypomniało. :) zgadnij co kilka lat temu znalazła moja babcia w...chlebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalne to to nie jest ;-) ale racja, wiele dziewczyn nie potrafi gotować już nie mówiąc o takich typowych domowych rzeczach , j w tamtym roku uczestniczyłam w rozmowie jaki to obiad dziewczyna robi, podgrzewając kurczaka ;-) a dumna była, bywają bywają ciekawe przypadki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ...mysz! I co najlepsza w nieświadomości jadła ten chleb dopóki myszy nie zobaczyła. A jak już zobaczyła to mówiąc najdelikatniej "zwróciła" pokarm. Hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz obejrzę ;-) kiedyś czytałam artykuł o pracownikach którzy na znak protestu wrzucili kilka zdechłych szczurów do maszyny z sokami Tarczyn-u , ja pierdole tak się zastanowić co my jemy i czego nie jesteśmy świadomi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa hehe ,dosyć niekonwencjonalny znak protestu ;) przynajmniej nie można im odmówić pomysłowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam filmik i cieszę się ,że ja taki rzeczy nie jadam :-) pomysłowość .. ja swojego czasu namiętnie piłam soki pomarańczowe tej firmy :-) a pomyśl,l tak jak czasami stanie się komuś nie szczęście i mu rękę na takiej produkcji wciągnie ,uważasz ,że ktoś taką maszynę zatrzyma..nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×