Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

czyli za wszelką cenę chcesz mnie znokautować :) to już by była grupowa walka a ja się w takie nie bawię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez kilku swoich znajomych i "ukamienujecie" mnie telefonami :) a ja klęcząc bezradnie pośród was powiem "kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci telefonem" :) w sumie to by nie było "ukamienowanie" ale "utelefonowanie" haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem głupi :) czasami jak siądę ze znajomypi to przez 2-3 godziny potrafię pierdolić jakieś głupoty a wszyscy zdychają ze śmiechu. A na drugi dzień wstaję z łóżka i myslę "kurwa znowu" hehe . A poźniej wpadam pod klub i w 30 sekund w około mnie kilkanaście osób i "stachu weź coś opowiedz,weź pośmiejemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do śmierci jeszcze nikogo nie doprowadziłem, ale nie raz słychałem"stachu weź się już zamknij bo chcę jeść" ale taki mam zmienne zachowania, raz "gangster" a razn klaun :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze. Przynajmniej potrafisz poprawić komuś humor.. ludzie lgną do takich osób. "k**wa znowu" - a to zabrzmiało jakbyś , robił coś nie właściwego.. jesteś pan łoś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym jedzeniu też pomyślałam ,żeby nie przychodzić do komputera z czym kol wiek nawet z wodą , tak żartujemy, ale weźmiesz w nieoczekiwanym momencie coś walniesz i naprawdę mogę mieć kłopot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu bo czasami takie pierdoły gadam i te żarty są tak prymitywne,że aż włosy stają na głowie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu bo czasami takie pierdoły gadam i te żarty są tak prymitywne,że aż włosy stają na głowie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym jedzeniu też pomyślałam ,żeby nie przychodzić do komputera z czym kol wiek nawet z wodą , tak żartujemy, ale weźmiesz w nieoczekiwanym momencie coś walniesz i naprawdę mogę mieć kłopot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rzeczy niemożliwych nie ma,ale są rzeczy mało realne a ta z pewnością do takich należy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczyna
co??ty sie chcesz spotkac z tym huliganem?przeciez to bandzior na sterydach.tacy jak on nie panuja nad swoim zachowaniem. Ostrzegam!!!nie rob tego! Przeciez on moze cie pobic nie znasz go a z takimi jak on nigdy nic niewiadomo.nie spotykaj sie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczyna
nie rozumie kompletnie kurwa ten prostak sam ci pisze ze jest łysym cymbalem na sterydach ze nie jest dzentelmenem ze jest po zawodowce ze bije ludzi ze jest uzalezniony od hazardu i alkoholu a ty chcesz sie z nim umowic.powiedz mi jak to jest czego takie wartosciowe dziewczyny ciagnie do takich typow?? Wytumacz mi to prosze bo nie pojmuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczyna
prosze odpowiedz mi na pytania a odejde z tematu jezeli sobie zyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczyna
odpisz bo mnie to ciekawi a obiecuje ze dam ci spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×