Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość print1234

STUDIA - ile płacicie czesnego miesięcznie?

Polecane posty

Gość gość
Studium Dziewulskich to jest własnie taka szkoła na którą warto jest postawić ,zwłaszcza jesli własnie lubimy wszystko to co jest związane z wizażem i charakteryzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a szkoła policealna Twoim zdaniem nie bedzie tutaj lepszym rozwiązaniem ? Bo mnie sie wydaje ze własnie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, to jest rzeczywiscie doskonale rozwiązanie jesli chodzi o wybór odpowiedniej szkoły tuż po Liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest po prostu zadzwonic i zapytać o takie rzeczy, bo w kazdej szkole moze to wyglądać inaczej. I radze jednak tylko do Cosinusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo teraz o taką prace ??? Mnie sie podoba to co robią na planie programu Twoja twarz brzmi znajomo. Mistrzostwo ponad wszystko. Jest to naprawde mega dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz do policealnej- to chyba proste. W Cosinusie masz naprawde dużo fajnych kierunków, wiec nie ma co marnowac tego czasu tylko czegoś sie uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra jest zadowolona z kursów w Cosinusie i mówi ze na pewno za jakiś czas wybierze sie na kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila456
Uważam, że ta szkoła Dziewulskich cieszy się bardzo duży prestiżem i renomą w świecie mody, sztuki, i mediów. Ja na pewno bym ją sobie rozważyła, a ewentualnie w ostateczności szukałabym innej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyneczko
Ja rzuciłam prywatną bankowość na rzecz Dziewulskich, więc wyszłam finansowo trochę na plus. Wolę płacić za praktykę i naprawdę super warsztat u Dziewulskich niz suchą teorię... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×