Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygryziony mankiet swetra

Jestem nimfomanka. Nie radze sobie z tym.

Polecane posty

Gość a ja myślałam....
a ja myślałam, że to ja mam problem z seksem.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfsdded
Miałaś na wakacjach stu facetów. A gdzie był twój mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak serio to jakaś masakra dziewczyno ty wykorzystaj swój talent zarób na przyszłość a może jedz brom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz caly czas pracuje. Ciagle go nie ma. Co do zarabiania- ja mam pieniadze. Mam dobra prace, wlasne biuro. Probowalam klubow do ruchania, ale to nie dla mnie. Tam faceci chca byc obslugiwani. Nikt nie chce robic tak, jak mnie kreci tylko tak jak oni chca. Po dwoch pierwszych sie wscieklam i poklocilam, zwinelam manatki i pojechalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może twój mąż wie tylko udaje że nie widzi ? jeżeli piszesz serio to masz kurwa nieziemski problem idź do ginekologa zapisze ci jakieś hormony nawpierdal.. się tego i może ci przejdzie spadnie ci popęd ale jeżeli pukasz się z każdym to faktycznie coś z tym trzeba zrobić masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRUDNO MI W TO UWIERZYĆ?????
Jak można tak się zeszmacić.Jeżeli to nie jest prowokacja, to czytam z przerażeniem! Jestem młodą kobietą i nie wyobrażam sobie łajdaczyć się z każdym facetem który się nawinie? Szczerze współczuję twojemu mężowi! Przecież to się na bank wyda, jak ci nie wstyd? Mało tego narażasz swojego małżonka na hif! Nic dziwnego że mężczyzni okreslają kobiety kurwami? TO ŻAŁOSNE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe śliczne niepozorne
Okropna choroba, ja z kolei jak widze penisa to mam ochote wolac mame na pomoc. Chlopak ma zapowiedziane, moze mnie podziwiac ale z daleka ode mnie z pała. Narazie mu wystarcza patrzenie na mnie. Pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeanalizujcie to co pisze autorka. To zwykła prowokacja. 100 w tydzień. Liczyłaś? a to się tak w ogóle da? Czyli wychodzi, że nic innego nie robisz tylko obsługujesz facetów jednego po drugim. ale ściemniasz. i w dodatku nieudolnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za linka! Kurcze, ja wiem ze to wsretne. Brzydze sie soba. Chce sie z tego leczyc, ale tego ze byc moze zarazilam Bogu ducha winnego meza oraz tego, ze zabilam kilka plodow juz sobie nie wybacze. Nigdy. I tak sama przed soba szczerze sie przyznawszy, ja zaczelam tak na prawde myslec o leczeniu tylko przez to, ze sie chyba zarazilam i zarazilam meza. Zaczelam myslec o smierci i sie przestraszylam. Nie chce juz tak dluzej. Bardzo zaluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to bylo w Egipcie na wakacjach. Niektorym placilam. Niektorzy szli za darmo. Spokojnie miozna zaliczyc nawet 20 dziennie. Mlodych chlopaczkow, czasami starszych. Jak ktos byl w Egipcie to wie o czym mowie. Bralam tam jednego za drugim. Tak od rana do nocy. A w nocy picie na umor i tez seks. Codziennie z innym sie budzilam. Sniadanie, prysznic i znowu od nowa. Nic nie zwiedzilam. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawiałaś seks z bezdomnym
przecież był brudny, skoro jest bezdomny to nie ma się gdzie umyć więc nie brzydziło Cię to? masz biały nalot czyli uprawiałaś z nim oral ?? wzięłaś brudnego penisa do ust ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czin
ja mialam taka kolezanke kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wzielam. Smierdzial i byl z tzw " serkiem". Czym bardziej to oblesne tym bardziej mnie to kreci. Moze dlatego w tym Egipcie nie moglam dojsc jak nalezy, bo oni tam byli za czysci i za grzeczni? Takie meskie prostytutki nastawione na zysk od starszych, bogatych bialych Europejek. Tacy pokorni. Ja wole brudnych, nie szanujacych mnie i wulgarnych. A jeszcze co jest najdzwniejsze, czym bardziej mnie cos kreci seksualnie, tym mniej mnie to cieszy. I tak najwieksze moje orgazmy sa za razem najwiekszym cierpieniem. To strasznie pokrecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm do psychologa i to
juz jutro.To wszystko wzielo ci sie z dziecinstwa...bylo czysto-teraz lubisz brud,bylo grzecznie teraz chcesz zeby cie ktos szmacil,bylas bita i to ci zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Miernik Glupoty Bylam wtedy wstawiona, ale jeszcze nie pijana. To roznica. Do czin Napisz prosze co sie stalo z ta kolezanka. Napisz cos wiecej o niej. Do wszystkch Mi sie wydaje ze jestem najoblesniejszym z mozliwych przypadkow. Jestem sama jak taki najgorszy menel, tylko uzalezniony nie od heroiny a od seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawiałaś seks z bezdomnym
najbardziej szokuje mnie to że możesz to robić "na brudasa" dla mnie to straszne, ja nawet swojemu ukochanemu nie zrobiłabym loda gdyby się nie umył przed a gdybym poczuła smród to chyba bym zwymiotowała a poza tym bałam bym się różnych chorób :( mimo że rzadko uprawiam seksu to często mam zapalenia jakieś infekcje więc na pewno nie przespałabym się z nieznajomym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawiałaś seks z bezdomnym
uzależnienie od seksu można zrozumieć ale najgorsze dla mnie są te upodlenia które Cię kręcą:( współczuje Ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawiałaś seks z bezdomnym
ja raz przespałam się z chłopakiem który mi się podobał ale nie byliśmy razem po jakimś czasie wyskoczyło mi coś jakiś guzek w okolicach narządów zaczęłam czytać i wywnioskowałam że to kiła:( przeraziłam się bo chłopak czysty ale partnerek to mógł mieć sporo chociaż twierdził że nie ale mu nie wierze po tym powiedziałam sobie że z żadnym się nie prześpie jeśli nie będę w związkuu nie wiem co prawda czy to kiła czy zwyczajna krostka, jakoś nie mam większych objawów, tylko pieczenie co jakiś czas, już mi się nie chce chodzić do lekarza bo mam co miesiąc przed miesiączką albo po, samo przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniejestnormalne
tez mam podobnie, to co mnie najbardziej kreci jednoczesnie mnie rani.....ale nie jestem nimfomanka nie musze z kazdym ale musze w pewien okreslony sposob tzn seks tylko wtedy sprawia mi przyjemnosc gdy jestem bita szarpana i nazywana kur.wa dzi.wka itd.... po czesci rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet to bakteria
To masz opryszczkę, nienawidzę facetów, te kurwy roznosza choroby, dlatego zwiążę się z dziewczyną, wibrator mam idealny i przynajmniej nie zaraża chorobami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawiałaś seks z bezdomnym
nie sądze aby to była opryszczka, to był mały guzek taka kuleczka, nic się z niej nie sączyło i zeszło po jakims czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wijijkwiou
To jednak jest opryszczka. Wiem bo sama mam po mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Jutro wyniki. Boje sie strasznie! Siedze w domu, nie poszlam do pracy. Chowam sie przed wszystkimi. Powaznie przemyslalam cale swoje zycie i strasznie zaluje. Mysle ze moze powodem mojej choroby, czyli nimfomanii mogl byc uraz z dziecinstwa. Jak mialam 8 lat to zostalam zgwalcona dosc brutalnie przez doroslego mezczyzne. I jeszcze jak poszlam z tym do mojej matki to mnie stlukla na kwasne jablko i kazala siedziec cicho. Nakrzyczala ze to moja wina bo sie szlajalam tam gdzie nie trzeba. Tak stracilam dziewictwo. To dziwne, ale teraz dopiero po raz drugi o tym mowie. Pierwszy raz matce, a drugi raz wam. Czy myslicie ze moje zaburzenie seksualne moze miec z tym jakis zwiazek? Pewnie moze. Nie myslcie ze sie usprawiedliwiam i wykrecam, bo pewnie jest wiele ofiar gwaltu ktore zyja normalnie i sa dobrymi osobami. Ja po prostu rozmyslam nad soba i oto czytacie tu wynik moich rozmyslan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszystko
Autorka pisze że praktycznie od zawsze (czyli o jakiegoś ćwierćwiecza) nie jest normalna i obawia się że jest chora czyli za te wszystkie lata nie czuła potrzeby żeby się zbadać. Zakłada topik o 11:19 a o 14:00 już nagle pisze jak gdyby nigdy nic że właśnie wróciła z badań. Te 100 partnerów w tydzień to też brzmi nierealnie. Może w burdelu gdzie co chwila napatacza się chętny klient to by to było realne, ale normalna baba ? no i jak to wyglądało ? Podchodziłaś do każdego po kolei na ulicy prosząc o seks ? Robiłaś obliczenia w notesie ilu się zgodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×