Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość ryba15
Może, że nie chce się zajmować takimi pierdołami?! Coś tak czuję, a w wyczuwaniu innych nie jestem najgorsza. Z drugiej jednak strony chyba lubi jak ja się nim zajmuję i o niego dbam. Więc może trochę wzajemności. No teraz to trochę jestem niesprawiedliwa. pomyślałam, że to kwestia wzorców wyniesionych z domu. Okazywanie uczuć jest "niemęskie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
"Okazywanie uczuć jest "niemęskie"." myślisz, ze płeć kształtuję to kim jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A Ty myślisz, że nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
myślę, że nie dzielą nas różnice anatomiczne a psychiczne? - to tylko różnice kulturowe - jesteśmy tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Tu się raczej nie zgodzę. Nie tylko pod wpływem lektur różnego rodzaju. Mózg ma płeć i nie jest to jedynie wpływ kultury i wychowania. Ewolucja wykształciła bardziej lub mniej różne różne umiejętności u obu płci. Nie jest związane z wartościowaniem tylko z innością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Tak czujemy to samo ale inaczej okazujemy i odbieramy uczucia. Zawsze przypomina mi się taki fragment z książki: znajomi zwrócili uwagę pewnemu mężczyźnie, że powinien okazać więcej uczucia swojej partnerce, więc on ... umył jej samochód. Coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Nawet mi to przez myśl nie przeszło. To nie jest brak emocji tylko praktycyzm i wyrażanie emocji czynem a nie słowami. Nie mam aż tak złego zdania o mężczyznach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
nic nie dzieje się samo - jest tylko tak jak chcemy, żeby było Pani Mrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
pomyśl ile będziecie mieli sobie do powiedzenia po takim dniu milczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Z cichymi dniami to nie należy przesadzać bo ja myślę Okoniu (czy też Latawcu), że po długich cichych dniach można się obudzić z ręką w nocniku, bo okaże się, że nic już sobie do powiedzenia się nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
ojjj tu masz prawdę Ryba :O jednakże ja zakładam, zę Wasze problemy są chwilowe i jutro będzie już po wszytskim przepraszam za te dwa nicki, ale mam zapamiętany w ff z czasów zaszłych i czasami mnie loguje, a nie chcę go usuwać przez sentyment i co ważniejsze z poszerzającym się z wiekiem problemem z pamięcią do haseł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
prawdę=rację*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ja mam notes z "tajnymi" hasłami głównie do sklepów internetowych :D Kryzysy zwykle są przejściowe w przeciwnym razie kończą się w sądzie :(. A cóż tak dzisiaj nie z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
aj kurde koleżanka z pracy prosiła, żeby jej lap. zrobić i tak siedzę i czekam aż się zrobi :/ Twój notesik przypomina mi moje Panie z pracy, które hasła trzymają pod klawiaturami - i nie idzie ich tego oduczyć :O jesuuu na słowo sąd dostaję gorączki :O - nie to żebym miał coś z prawem ale 8h dziennie .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
No tak moje hasła nie kryją żadnych tajemnic nadzwyczajnych. Mam nadzieję, że te hasła pod klawiaturą nie są np. z banku. Zeszłam na trochę lżejszą tematykę bo na wieczór nie ma co się dołować, a i nastrój jakby lepszy. Ja też mam jeszcze trochę pracy więc tak na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Dzisiaj nie ma nikogo. No trudno proza życia. Okoniu wykrakałeś mi z tą kawą, muszę ograniczyć, a z chęcią wypiłabym drugą. Ciekawa jestem Mrówka czy masz dzieci, bo u nas ciche dni kończyły się jak trzeba było uzgodnić organizację dnia, a przy dzieciach to konieczność. Jak się zacznie rozmawiać to już się samo rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
hej :) brzuch Cię boli czy skończyła się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Kawa się skończyła? To musiała by być jakaś apokaliptyczna katastrofa ;) Niestety coś mnie boli, a muszę pojechać na pocztę w dodatku postanowiłam rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
spróbuj wybrać taką drogę żebyś miała możliwie jak najwięcej z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Bardzo ciekawa rada zważywszy iż muszę jeszcze wrócić :). Trasa jest na szczęście raczej płaska. Zmywam się, dam znać jak wrócę w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Wróciłam. I to by był koniec rozrywek na dzisiaj. Jestem już chyba strasznie stara, bo tęsknię za okresem kiedy studiowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
"Jestem już chyba strasznie stara, bo tęsknię za okresem " nie doczytałem do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
:D :D Chyba nie aż tak stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
dobrze się bawiłaś na studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×