Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dididid

koniec z facetami.Im bardziej olewasz,tym bardziej lataja

Polecane posty

Gość dididid

I tak na odwrot. Jak nie chcesz,to sie przyczepi. Jak chcesz,to z kolei lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitmen22
tak samo jak z babami Im bardziej olewasz,tym bardziej lataja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididid
Posrane to ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididid
No w takim sensie zrozumialam. Ale dlaczego nie do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miglan
kto polata ten ma czyste sumienie, ze chociaż się starał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha ;)
jasne, ze to racja. koleś za którym obecnie szaleję, napisał mi jakiś czas temu, zebym nie pytała go w smsach np. co o mnie myśli itp. bo woli sam mi to mówić i czuje się wtedy jakby to było przeze mnie specjalnie wywieraniem odpowiedzi. przyznał, że gdy dziewczyna się 'narzuca' staje się nudna. woli gonić kroliczka :) i co zrobiłam? przestałam do niego pisać pierwsza, nie wypisuję już mu buziaków, jestem jakby zdystansowana, ale mila i zawsze mu odpowiadam. i to zaczęło skutkować! :D jakie komplementy wczoraj od niego od tak dostałam, to aż gorąco się robi. więc to działa.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididid
No niby tak. Sprobowac mozna,ale uwazam,ze pierwsza olewka i daje sobie spokoj,bo jesli komus nie zalezy,to latwo spostrzec. A po co wtedy sie starac? Dla kogo? Tak sie w to wkrecilam,ze naprawde mam juz wywalone na facetow,ktorzy staraja sie mniej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididid
Dokladnie,tak jak mowisz. Im bardzien trzymasz mily dystans,tym bardziej im zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miglan
no pewnie, każdy musi coś od siebie dać. Księżniczna to tylko potrafi brać też szybko sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididid
Co najbardziej jest dobre,to fakt,ze osoba,ktora nas porzuca,zostawia,nie jest warta naszego czasu,nerwow i smutku. I mozna od razu to wprowadzic w zycie niz sie zadreczac. A mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryryryryryyr
zależy 'jak olewasz'. bo można olewać odpychająco i przyciągająco. ciężko to rozróżnić. ale na pewno kobieta nie czująca własnej wartości nie przyciągnie żadnego faceta jeśli po prostu wszystkich oleje. dlaczego? bo oni czują czy kobieta się akceptuje czy nie i to znacząco wpływa na jej atrakcyjność, a dobrze wiemy, że atrakcyjne kobiety, które udają, że im nie zależy, są magnesem na facetów. po prostu kobieta musi być tajemnicza, nie spławiać półsłówkami, raczej rozmawiać z lekkim, ale wyraźnym dystansem. najlepiej, żeby zostawiła faceta z czymś, nad czym będzie się zastanawiał, może nie odpowiedzieć na jego pytanie, które dotyczy jej tylko uśmiechnąć się tajemniczo i delikatnie, tak żeby nie myślał, że ucieka od odpowiedzi, zmienić temat. nie jest ważne olewanie, ale zostawianie w facecie niedosytu. oni lubią tajemniczość, pewność siebie i charakterystyczny wygląd. jeśli natomiast kobieta będzie dla niego zimna, niechętna do jakiejkolwiek konwersacji- zacznie uciekać, a nie latać! po co nawiązywać znajomość ze wstrętną babą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididid
Tak tyryryr. To wlasnie mialam na mysli,szczerze mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, autorka ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej, jak chcesz się uwolnić, a on cię osacza, szuka po całym necie, zakłada konta na wszystkich portalach randkowych żeby cię tam zdybać, sam tworzy takie strony żebyś wpadła w jego sieć, obmawia i oczernia jak tylko potrafi, usiłuje cię ranić i się nad tobą znęcać psychicznie, do tego musisz jeszcze kontrolować różne fora żeby sprawdzić, czy cię tu i ówdzie nie obsmarował. Mam taką sytuację i zupełnie nie wiem jak sie pozbyć stalkera, z którym kiedyś niestety chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie baby latać za facetami. Natura tak stworzyła ludzi, żeby to facet ubiegał się o względy kobiet. Staroświeckie, ale wciąż aktualne. Faceci nie lubią gdy przejmuje się za nich inicjatywę, zatracają wtedy swoje instynkty. Tak jak w świecie zwierząt, tak w świecie ludzi nie da się oszukać natury. Później dziwicie się że ini was olewają, bo co mają gonić gd6 sami są gonieni? Miejcie baby swój honor i szacunek do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:00 no za tobą to chyba żadna nie lata? Niepotrzebnie się tak prujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przestańcie baby latać za facetami. Natura tak stworzyła ludzi, żeby to facet ubiegał się o względy kobiet. Staroświeckie, ale wciąż aktualne. Faceci nie lubią gdy przejmuje się za nich inicjatywę, zatracają wtedy swoje instynkty. Tak jak w świecie zwierząt, tak w świecie ludzi nie da się oszukać natury. Później dziwicie się że ini was olewają, bo co mają gonić gd6 sami są gonieni? Miejcie baby swój honor i szacunek do siebie!

A co jeśli po 30 stce nie latają??😂😂mamy wejść do trumny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×