Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość znudzona seksem

Seks jest przereklamowany

Polecane posty

Gość kippaa
oj tam po prostu masz mały popęd a ci co tam mówią duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_wystraszona
michal3 - każda kobieta kieruje swoim życiem, i takie ma przyjemności, jakie sobie zorganizuje - jeżeli większość kobiet podąża jedynie utartą ścieżką typu zamążpójście, dzieci, sprzątanie, gotowanie i harówa non stop, to nic dziwnego, że tych przyjemności nie mają. Brakło im odwagi, by wyłamać się ze schematu i żyć po swojemu. Dzyngis Han - codzienna porcja porządnej gimnastyki i piesze marsze po całym mieście czynią pod tym względem cuda. Sport to najlepszy sposób na pozbycie się chuci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_wystraszona
michał - nie bez zobowiązań, wtedy byłam zakochana w tym chłopaku i wiązałam z nim swoje plany na przyszłość. Ale parę takich rozczarowań i przyszło mi zweryfikować te plany na życie, z wielką ulgą zresztą. Sama podjęłam odpowiednie decyzje i nawet nie okupiłam ich łzami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze - nie, tam jest "e" a nie "y", nie daruję! - w ramach zadośćuczynienia proszę wyjść na ulicę i robić "pajacyki"! Eh, to od dzisiaj nie 45 minut dziennie, ale 2 godziny, albo od jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_wystraszona
Nie mogę wyjść na ulicę, bo mnie też żul w bejsbolówce dopadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlett24
Moim zdaniem TAK seksu jest za dużo dookoła ale nie dlatego że nie jest tak fajny jak się mówi tylko, że jest o nim mowa w miejscach gdzie nie powinien być omawiany...moim zdaniem to jednak bardziej prywatna sprawa chociaz nie uwazam ze temat powinien byc tabu ze powinno sie go unikac, ale z tym ze jest przereklamowany nie moge sie zgodzic...bo to chyba jedna z najwspanialszych rzeczy na swiecie. Tez mialam kilku partnerow, ale dopiero przy obecnym moge stwierdzic iz seks jest czyms cudownym nie jest mechaniczny, nie jest tylko sprawa porzadania tylko mieszkanka czulosci, milosci, bliskosci, ciepla, rozkoszy itd. ale moge przyznac i chcialabym zeby seks nie byl wykorzystywany jako towar eksoprtowy i wyskakiwal nam z lodowek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_wystraszona
A jak on mnie zauważy i wyciągnie za nogi z okna? Mieszkam na parterze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_wystraszona
michał3 - w głos się zaśmiałam, jakaż ta dosłowność potrafi być śmieszna! :D:D Dzengis Han - najdalej za 2 godzinki rozpocznę wf przy kiczowatej muzyce popowo-klubowej z radia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_w - ja o 20:30, polecam radio polskastacja: http://www.polskastacja.pl/ - Hot 100 i Dance 100, kiczowata muzyka popowo-klubowa jak znalazł ;) No to do momentu niwelowania można spróbować, czy jest co niwelować, w sensie spróbowania wyobraźni. O, mam - wyobraź sobie, że gdybyś nie uciekła na drugą stronę ulicy i nie zaszyła się w jakiejś bocznej uliczce to przeżyłabyś naprawdę fajną przygodę! Otóż ten menel - tak jak to przewidziałaś - wysiadł tam i szedł w Twoją stronę. Ty, widząc go, postanowiłaś, że go widzieć nie będziesz i szłaś przed siebie. Niestety zaczepił Cię, zaczął coś tam krzyczeć, na szczęście jakiś przystojny nieznajomy zauważył całą sytuację i: "Kochanie, tutaj jesteś", oczywiście podszedł i dał namiętnego buziaka w sam środeczek Twoich ust. "Czy mogę w czymś Panu pomóc?" - zbiło menela kompletnie z tropu i sobie poszedł, Ty poczułaś się bezpiecznie, bo przecież sprawę z menelem już miałaś rozwiazaną. Oczywiście, by menel nie popadł w jakieś przypuszczenia, iż ta cała sytuacja była mistyfiakcją - owy przystojniak chwycił Cię za rączkę i tak sobie szliście - połączeni dotykiem, który Tobie przypadł do gustu. Nie wiem, czy dlatego, iż ten facet był taki przystojny, może dlatego, że fajnie się Tobie z nim rozmawiało, a może dlatego, że Twoja potrzeba bliskości sięgała zenitu. Później ... e, dobra, bo ja tu jeszcze książkę napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_wystraszona
Niestety, osiedle jest spokojne, okolica dość pustawa. Nie wiem, czy zjawiłby się wybawca. Chyba, że w przejeżdżającym akurat samochodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam samochodzie, przelatywałem właśnie helikopterem, włączył statycznego autopilota, dzięki czemu ten statek powietrzny zawisł w bezruchu, a przystojny mężczyzna spuścił się ... o matko, ja już wiem o czym teraz pomyślisz :P ... na linie się spuścił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_wystraszona
Nad obszarem gęsto zabudowanym i zadrzewionym nie mógłby chyba tak nisko "spuścić się" tym helikopterem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr .... :P No to wypełzł ze studzienki kanalizacyjnej - bo to był górnik, pracujący pod ziemią, dysponujący wyśmienitym słuchem. Zaniepokojony Twoim chodem dotarł do szybów kanalizacyjnych, korzystając z maszyny Mariola 512, dzięki czemu mógł wydostać się na powierzchnię i przepędzić menela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
ale ja mam udane życie seksualne! i mimo to nadal nie rozumiem czemu ludzie, Tv, gazety itp. tak bardzo podniecają się seksem, kiedy ta czynnosc to nic nadzwyczajnego. czemu o kimś, kto nie uprawia seksu mysli się, że jest niespełniony, nieszczęsliwy i ma spierdzielone zycie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_wystraszona
Dzengis Han - żarty żartami, ale im więcej myślę o poniedziałkowym poranku, tym bardziej boję się wyprawy na uczelnię. Najgorsze jest to, że uwielbiam chodzić pieszo, a w sytuacji tak ciężkiego wystraszenia nie bardzo to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona seksem skoro to dla ciebie mało istotne to czy wyobrażasz sobie , ze mogłabyś resztę życia spędzić bez popychającego cię fiuta co noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_w - hmm ... kurczę, jeśli sytuacja jest naprawdę taka poważna to ja się poświęcę i Cię odeskortuję, byś mogła spokojnie spać i czuła się bezpiecznie. Czego się nie zrobi dla sprawy! ;) A tak na żarty ;) - to zaopatrz się w ten gaz pieprzowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
michał - lubie seks, ale nie płakałabym, gdyby nie istniał. gdyby nie istniało dobre zarcie - to bym płakała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
cicho jęcze, bo nie lubię głosno:P ale orgazm mam zawsze, jelsi o to ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdona
"dfdfdfdfdona- chyba nie zdałaś matury z polaka, co? bo przecież tam ejst czytanie ze zrozumieniem, a ty tego nie umiesz każdy seks dąży do orgazmu i to ejst jego finał. wg mediów jesli nei masz orgazmu to ejsteś człowiekiem nieszczesliwym i niespełnionym. zapytaj twojego faceta, czy chciałaby uprawiać z toba seks, któy polega wyłącznie na przytualniu i całowaniu i nie kończyłby się orgazmem (to się chyba nawet seksem by nie nazywało? ). dla mnie seks równa się orgazm i jest to prawdziwie obiektywna fizyczna przyjemność, to co jest przedtem to subiektywne odczucia i nie tobie oceniać ile procent stosunku jest dla kogoś przyjemne i nie diagnozuj mnie jako aseksa, bo ja iwem lepiej czy jestem czy nie kolejna, której TV i prasa wyprało mozg i ten, kto ma inne zdanie na teamt seksu jest aseksualny " xxxxxx nie martw się o moja maturę, bo z polaka miałam max punktów. orgazm wcale nie jest wyłącznym celem seksu[może dla ciebie, ale nie dla ogółu]- gdyby tak było, to wszyscy ograniczalibyśmy się do masturbacji, bo to najszybszy i najefektywniejszy sposób, zeby ten orgazm osiągnąć. ciekawa teza o tym, że seks przed orgazmem polega na przytulaniu i całowaniu :) teraz się nie dziwię, że to żadna atrakcja dla ciebie. swoją drogą ciekawe: przytulanki całowanie i bach! orgazm. skoro dla ciebie seks równa sie orgazm, to nie ma o czym z tobą gadać, bo to jak rozmawianie ze slepym o kolorach. i zrozum, że dla ciebie jest przereklamowany, a dla innych wręcz przeciwnie. ciebie temat nie interesuje, a innych interesuje. wyobraż sobie, że lubimy seks tak jak ty kebaby na dworcu i mierną pizzę, to może zrozumiesz dlaczego tyle sie o tym gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona seksem
dfdfdfdona - gratuluje "zainteresowań" :P ponawiam prośbe - zapytaj swojego partnera czy chciałby uprawiać "seks" z tobą BEZ orgazmu jego :P jesli w ogole to można nazwać seksem michał - byłabym z nim, bo nie kocham go za seks tylko za całokształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×