Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bół kregosłupa..

Masaż w Krakowie- gdzie??

Polecane posty

Gość sandrula

Znam studio Dewi, moje ulubione w Krakowie. Najbardziej lubie chodzić do pana Piotra. Jak tylko mam czas zapisuje sie na masaz, dla mnie to najlepsze lekarstwo na stres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka

Dewi spoko, tez fajne ale ostatnio chodze do Unity Point na Metalowców, podoba mi sie tam, masazystki mają bardzo dobre no i w końcu spróbowaliśmy masażu tantrycznego. Poleca, spodoba wam sie na pewno www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2019 o 16:34, Gość sandrula napisał:

Znam studio Dewi, moje ulubione w Krakowie. Najbardziej lubie chodzić do pana Piotra. Jak tylko mam czas zapisuje sie na masaz, dla mnie to najlepsze lekarstwo na stres 

tez ostatnio bylam 😄 swietna sprawa, naprawde super masazysta. Pan Piotr wymiata ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynka

Unity Point tez jest super, ostatnio u nich byłam na masażu i jestem na tak. Ładne wnetrze, fajna atmosfera, podoba mi się u nich www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta

Studio Dewi Krakowskie wybieram szczególnie, że mają tu masaże Plus dla osób homoseksualnych. Polecam masażystę Tomasza, niezwykłe doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anciak

Dewi lubię, byłam też kilka razy w Unity Point też spoko. W masązu tantrycznym sprawdzają się, powiem szczerze spróbowąłam i na jednym razie  nie poprzestane https://unitypoint.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania8

Świetny masaż robią w Salon Oasis w Krakowie... bardzo relaksujący zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolkoo

Rzeczywiście spoko jest to Unity Point, byłem za granica na masażu tantrycznym, jak dla mnie godna konkurencja, perfekcyjne wykonanie masazu. jak dla mnie celujący https://unitypoint.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucka789

Uwielbiam Studio Masażu Dewi na alei Krasińskiego. Najlepsze miejsce moim zdaniem, polecam masaż lomi lomi, masaz relaksacyjny no i bez dwóch zdań tantryczny. Szczególnie dla par. Nieziemskie doświadczenie https://studiodewi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam często problem ze spiętymi mięśniami, ale tak od dwóch miesięcy staram się co drugi tydzien być na masażu. Odkrylam niedaleko siebie świetny salon yasumi przy lipskiej w krakowie, mają tam spory wybór masaży, są tak odprężające, że czuje się jak nowonarodzona! może warto coś takiego spróbować? nie tylko ból znika, ale można poczuć się mega zrelaksowanym :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×