Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AnnaMaria28

Faceci pod 30 uganiający się za nastolatkami=ŻAŁOSNE!!!!!!

Polecane posty

Ja jestem w szoku że takie opinie , sam mam 28 lat a moja dziewczyna prawie 19 i nikt z tego afery nie robi, mało tego do grobu się jeszcze nie wybieram lol :D ludzie pogięło was czy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tez nie fair, to 20parolatki maja szukac w przedziale 40-50? ogarnijcie sie chlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblesni tacy faceci
nawet nie wiedza jacy sami sa smieszni:D buhhaha, zalosni i zakompleksieni frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balkimniakkajajajja Też jako nastolatka nie poleciałabym na starego pryka pod 30 bleeeeeeeeeeeeee Faceci zaczynaja dojrzewac od 30 wiec do starucha mu tak daleko jak mrowce do slonia.... maua94 ale to tez nie fair, to 20parolatki maja szukac w przedziale 40-50? ogarnijcie sie chlopy Wlasnie...20 latka z 40 latkiem...nie no bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosneee
mój facet bedąc po 30-stce miał 16-letnią dziewczyne. On jest z tego bardzo zadowolony i nie widzi w tym zadnej dewiacji. Ja mam inne zdanie na ten temat i uwazam to za obrzydliwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prorok z Mokotowa
Myślę, że 20 parolatka powinna celować w 30-35 latków. Jakbym miał powiedzmy 30-35 lat i szukał kobiety to myślę, że celowałbym mniej więcej w 25 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydliwe to nie jest --- bez przesady ale nie uwazam zeby normalyn zdrowy facez w wieku 30 lat szukal 16 latki...sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie dlaczego was boli co inni robią i z kim? Jak jesteście ogarnięci to znajdziecie takiego partnera czy partnerkę jakiego sobie wymarzyliście a jak jesteście nieudacznikami to sorry. Jak facet rzuca 30tke dla 18tki to chyba logiczne ze ta 30 jest po prostu slaba czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prorok z Mokotowa Myślę, że 20 parolatka powinna celować w 30-35 latków. Bzdura.... Powinnna - nie powinna... 20 z 30 ok ale to nie jest kwestia lat tylko tego w jakim kierunku oboje patrza i jak podchodza do zycia. Ja w wieku 20 lat nie ogladalam sie za 30 latkami heheh... Roznica wieku jest kwestia gustu ale powinna byc '' zdrowa''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosneee
Dobrze powiedziane- różnica wieku powinna byc zdrowa :) Nie rozumiem o czym taki 30 latek może dyskutowac z 16-letnią smarkatą? Facet który bierze sie za taką siusiumajtke ma cos z głową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden normalny dojrzały facet 30-letni nie ogląda się za 20-latkami. Bo bierze pod uwagę konsekwencje wyborów i zdaje sobie sprawę z różnic i tego, że może się to kiedyś stać problemem. Nie mówię, że taki nie zwiąże się z jakąś wyjątkową , dojrzałą 20-latką.Ale nigdy nie obraża równieśniczek, nie ustala targetu na młodszy. Tak czynią tylko osoby skrajnie niedojrzałe. Ich dziecinność i infantylność świetnie koresponduje z brakiem umiejętności tworzenia głębokich więzi i związków, infantylnością dwudziestolatek. Którym często paradoksalnie wydaje się, że starszy = dojrzały. Ale póżniej kobieta dorasta... i jest kicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysocy są przystojni :)
Czarna Izabella 100 % racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
ja nigdy bym nie poleciała na rówieśników zachowują się jak dzieci, moim ideałem jest właśnie facet po 30. Nie wszyscy faceci po 30 są zaniedbani itdl. znam takiego jest cudowny słodki i zabawny i ma wygląd 20 paro latka, ale niestety jest zajęty. kocham to ich doświadczenie i są tacy czuli umieją zadbać o kobietę. FACECI PO 30 STCE KOCHAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam faceta ok 30 jak miałam 17 lat i był BOSKI!!!!!!!!! a uczucie które nas łączyło było Prawdziwe. cóż, taka prawda. Poza tym, kto wam ludzie wbił do głowy że wraz z wiekiem mądrzejecie? albo że cokolwiek dzieje się z wami lepszego? jest wrecz przeciwnie, życie was jebie na potęgę, stajecie się fałszywi i małostwkowi. Także kompletnie się nie dziwie facetom że szukają takich dziewczyn, to znaczy że chcą się wyrwać z matni obowiązków i całego syfu. Poza tym pewnie już tak w życiu wszystko s*********i że tylko szczęśliwa nastolatka im wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i powiem więcej, mając tyle lat co ty autorko z chęcią związałabym się z jakimś nastolatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej wyzej z boskim 30 latkiem I co bylo potem jak zaczelas miec 25 to cie wymienial na nastepna 17 latke, bo stara d**a juz bylas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po prostu to był krótki związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale żałuję do tej pory że nie był bardziej poważny. chłopak był cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 17 lat masłowska napisała Wojnę polsko ruską. To jest wiek silnej pracy intelektualnej i ogromnej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniał woł jak cieleciem był, autorka sama kiedys dawała starszym a teraz szuka rownolatka, kobiety chca za młodu sie wybzykac i jeszcze miec młodego meza, tak to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam takich problemow mam 32 a uganiaja sie za mna faceci od 26-30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 40 a mysle ze autorka by chrupała moją dzide i sperme spijała aż jęk by szedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z perspektywy 20letniej kobiety. chodziłam na lekcje do takiego jednego faceta (36lat), żonaty, dzieciaty ale cały czas coś ode mnie chciał. przystojny, ale kretyn najwyraźniej skoro nie rozumiał, że jak dla mnie to był za stary, a poza tym ja jestem w stałym związku na którym mi zależy. no i to było nieprofesjonalne podrywać mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam żeby to że 30 letni facet był żałosny mój mąż miał 31a ja18jak bralíśmy ślub jesteśmy ponad13lat razem í jesteśmy szczęśliwí a połowa znajomych którzy mieli partnerów równolatków już dawno są po rozwodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
temat aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The animal show
Faceci uganiający się za nastolatkami: zarówno młodzi, w średnim wieku jak i podstarzali to zjawisko jak najbardziej naturalne z punktu widzenia biologii. Nie oszukujmy się, neleżymy do swiata zwierząt. Samce po prostu uganiają się za płodnymi, atrakcyjnymi samiczkami, tak są zaprogramowani. Cywilizacja narzuca mężczyznom pewne ryzy, ale prawda jest taka że przeciętny heteroseksualny mężczyzna byłby w 100% spełniony seksualnie dopiero wtedy gdyby mógł powiedzmy raz na tydzień poznać atrakcyjną, chętną do kopulacji 15-20latkę. Tyle że ramy społeczne jak i własne ograniczenia biologiczne (niedostateczna atrakcyjność) większości uniemożliwiają spełnienie tej biologicznej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci jak dobiegają 30 zaczynają być obleśni co nie zmienia faktu że głupie siksy chcące dorobić zawsze się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×