Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Dzień dobry :) Anetucha nic nie działa? :( Qrcze a mała wie gdzie najlepiej - u mamy :) Coś faktycznie na obumiera wątek :P Chyba okres płodny dobiega konca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w sumie 4 dni przed angielskim terminem ale jak narazie nic nie dziala ;] dzis od rana sprzatam i piore ;P zaraz wyjde na klatke pochodzic po schodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo my bedziemy tak narzekac ja ty... ja juz 24 tydz do porodu blizej niz dalej a nic o nim nie wiem... moze i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem kiedy pęka ten pęcherz płodowy i się wody wylewają jak one to robią. To podobno domena położnych, tak u mojej kuzynki wywołali poród mimo iż była 3 tyg. przed terminem :(.Na leżankę tam ja pogniotła położna tu zajrzała i pstryk po pęcherzu, kroplówka z oksytocyną i rodzimy . Jedyne z czego się cieszyła to ze urodziła 2800 małą i nie nacinali jej dzięki czemu nie miałam 2 tygodni wyciętych z życiorysu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam nic o nagniataniu brzucha zeby pecherz pekl. z tego co wiem to wkladaja dlugie szydełko i przebijają pecherz. ja jeszcze mam czop sluzowy wiec srednio chyba uda mi sie wywolac samej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
anetucha,moja koleżanka pod koniec ciąży też wzieła się za sprzątanie,szorowała podłogi i nawet zrobiła sama przemeblowanie! Za 2 dni zaczęła rodzić. To podobno syndrom wicia gniazda:P Kobieta czuje,że to już i zaczyna wszystko dopinać na ostatni guzik.Powiedzcie jeszcze czy Was też tak męczyły wymioty? Ja od 2 tygodni wymiotuje jakieś 3 razy dziennie i już mam dosyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
No to miałaś farta, ja własnie wyszłam z łazienki bo musiałam zwrócić obiad:/ To może pokochaj sie ze swoim facetem? Slyszałam że to podobno działa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
Ale tu dziś cisza.... Ja bardzo stresuje się jutrzejszą wizytą u ginegologa.Mam nadzieje,że mojemu Maluchowi zaczęło już bić serduszko. Noc bankowo nieprzespana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia1987 moj facet nie chce ze mna seksu uprawiac bo jest 100 lat za murzynami i uwaza, ze zrobi tym dziecku krzywde ;] o bicie serca sie nie martw! :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, trzymamy kciuki, zobaczysz że będzie dobrze :) Anetucha, tak jak mówi (Nie)mądra, na pewno małej dobrze w Twoim brzuszku i wcale się nie śpieszy na ten wstrętny świat :) Czuje pismo nosem :D A ja znowu wybrałam się dziś na zakupy :O Ostatnio mam jakąś manię, niedługo zbankrutuję przez tego mojego małego lokatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co najlepsze, chyba pierwszy raz od paru ładnych lat wybrałam się do centrum handlowego bez podkładu na twarzy. Było mi niemiłosiernie gorąco i nagle babeczka z Sephory zapytała mnie czy może włączyć klimatyzację. Zastanawiałam się skąd wie, że mi tak bucha :O Dowiedziałam się jak tylko spojrzałam w lusterko, wyglądałam normalnie jak jakiś apacz :D :D :D W życiu nie popełnię więcej tego błędu ;) Pod podkładem nic by nie było widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia a w którym tygodniu ty jesteś? ja w 7tc i z rana mnie zemdli jak stoje a tak to jest okey i niech tak zostanie. Staraj się jeść mało a często i unikaj rzeczy ciężkostrawnych i tłustych :) Dziewczyny dowiedziałam się co to znaczą zachcianki, zachciało mi się o 1 w nocy frytek z mc donalda a ze nie ma jak i kto spełnić mojej zachcianki to aż się popłakałam !to jest straszne :( Fijfij to miałas przygode dzisiaj hahaha A gdzie się mama podziała?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
(nie)mądra* jestem dokładnie w 7 tc 3 d.Próbowałam już wszystkiego,staram się jesć mało i często ale nie zawsze wychodzi:) Dobre z tym mc donaldem hehe, jadlam ostatnio śledzie i popijałam maślanką,nie mogłam się oprzeć i nie skończyło się to dobrze:p kawa_z_mlekiem23,nam udało się w pierwszym cyklu starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
Aha,jak poczuje, że zaczyna mnie mdlić to zjadam jabłko,albo mandarynke, czasem pomaga:)No i otwieranie okien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia no to serducho już mu bije jak szalone- bez stresu ! :) Jutro sama zobaczysz :) Jesteśmy w podobny terminie,na kiedy masz poród? Ja znowu jabłka nie moge bo jestem po nim zaraz głodna a jak jestem głodna to mnie mdli :P no i tak w kółko eeeh, jak mnie zacznie meczyc (oby nie) to chyba poszukam coś z homeopati podobno kapitalnie działa na nudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
Przepraszam, że dopiero odpisuje,ale mój narzeczony domaga sie zainteresowania:P Termin mam na 14 czerwca. Piłam też herbatke z imbirem,ale średnio pomaga,czasem ulge przynosi pół szkalnki najlepiej dobrze zgazowanej coli:)no i przed wstaniem z łóżka staram sie zjeść chociaz kawałek chleba,herbatnika czy coś.Ciężko jest,ale musimy to wytrzymać,oby tylko maleństwa były zdrowe. Pozostaje mieć nadzieje,że skoro teraz daja nam tak popalić to po porodzie będą grzeczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 15.06 hihi, ten imbir to oklepany jest, chyba ze może herbatka imbirowa ze świeżym imbirem aczkolwiek jak przypomnę sobie ten samach to mnie zmula na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
No właśnie,sam zapach przyprawia o mdłości,a wypicie całej szklanki to nie lada wyczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chestnut
Dzięki Wam za odpowiedź (z 25.10), przepraszam że dopiero teraz, nie miałam okazji... Na usg niby ok, a bóle coraz większe... Pozdrawiam i powodzenia życzę przyszłym mamusiom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale się macie z tymi mdłościami :O Ciekawe czy będą zwiastować dziewczynki :) Będziecie moimi królikami doświadczalnymi, bo ciekawa jestem na ile się to sprawdza ;) Ja nie wymiotowałam tylko czasem miałam przeczucie, że jak czegoś nie zjem to będzie mi niedobrze. Agunia, za 1-szym razem?? Nieźle :) Ja za 4-tym, a właściwie można powiedzieć, że a 3-cim, bo przy pierwszym cyklu do bani sobie wyliczyłam owulację taka byłam mądra ;) A co do terminów to ja z MAMĄ też mamy podobne-ona 14.02 a ja 15.02 :D Chesnut najważniejsze, źe USG ok, trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1987
Dobra moge być Twoim królikiem doświadczalnym,ale pod warunkiem,że Wy nie opuscicie nas po porodzie i udzielicie cennych rad jak przeżyć ten survival:P Dziś wizyta u lekaraz na 13, 2 tygodnie wyjęte z życiorysu,ale mam nadzieje,że będzie dobrze,musi być. Dam Wam znać jak wróce,no chyba że Was zanudziam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo watpliwosci, ja nadal tu jestem ;p 3 dni do teminu. poklocilam sie wczoraj z Chrisem bo znowu probowalam, a on znowu powiedzial nie ... chuj mnie strzela za przeproszeniem... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha wytrzymaj jeszcze chwilkę :) Strasznie Ci współczuję, faceci mają zupełnie inny tok rozumowania :O Dobrzezeozumiałam, że jak do piątku nie urodzisz to będą indukować poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×