Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Widzę, że dziś ciiiiiiszaaaaa....wszystkie robią sprzątanie i myją okna ;) no ja akurat też porządki robię :) ale spokojnie i powoli. mama co chwila dzwoni i krzyczy że mam nic nie przesuwać, nie przestawiać i nie włazić gdzie nie trzeba, żebym nie spadła ;) Allegrowiczka -> ja na Twoim miejscu zdecydowanie powiedziałabym o tym kaszlu ginowi, skoro Twój rodzinny na wszystko leje to nie masz wyjścia, przecież gin musi się na czymś takim znać bo tu chodzi o to, że kaszel może powodować skurcze i w ogóle. Spróbuj nawilżać jakoś gardełko. Ja jak jestem chora i mam kaszel, przeważnie jest to suchy, czyli bardzo nieznośny kaszel to piję mleko z tłuszczem, znaczy ze skwarkami takimi ze słoniny. Możecie się śmiać, ale mnie to naprawdę pomaga. Nawet mój mąż teraz jak choruje to sam się upomina o tę miksturę bo jemu też skutkuje. Albo idź może do apteki i powiedz że jesteś w ciąży i masz taki kaszel i żeby dali Ci coś na nawilżenie gardła, tak doraźnie. Ja już Wam wszystkim zazdroszczę, że robicie już zakupki dla Waszych Maluszków... Też już bym chciała, ale jednak za wcześnie, nawet nie miałabym gdzie tego wszystkiego ulokować :D muszę kiedyś zrobić kąt na rzeczy dla naszej córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 mozliwe ze mała naciska ci na kregosłup i to promieniuje na noge. mnie bolalo pol tylka az do samego kolana przez 2 tyg po zakupach w polsce. mozliwe tez, ze sie przeforsowalas. sprobuj przestawic ja w inne miejsce. zlap brzuch i przesuwaj go w prawo i w lewo. mozliwe, ze sie ruszy. jak nie to musisz poczekac, napewno przejdzie. chociaz mozliwe ze nacisnie na cos innego. ja zaraz po bolu kolana mialam bol plecow :D nie ma lekko ;P MAMA2013LUTY pokazesz posciel?:D mi sie tak strasznie te wzory polskie nie podobaly, ze kupilam na amazonie sprowadzana z ameryki. brzmi to strasznie! posciel z USA! :p ale serio robia sliczne i cholernie drogie!! mam taka: http://www.toysrus.com/product/prodpop.jsp?LargeImageURL=/graphics/product_images/pTRU1-11537579dt.jpg&displayTab=enh&productId=12252569&totCount=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja mialam cos takiego jak bylam mala i chyba mam wstret. sa gusta i gusciki. moj jest chyba najgorszy bo nic mi nigdy nie pasuje a chcialabym zeby mi mniej rzeczy glowe zawracalo ;) strasznie pedantyczna jestem ehh ciezko mi ze soba :p macie jakies pomysly na to, zeby mi waga ruszyla ? :( nie cwicze jeszcze a moze powinnam? brzuch mi wisi ale jak napne miesnie to wraca do srodka, byli mam za luzne miesnie! za tydzien mam ginekologa, zapytam czy moge juz zaczac cwiczyc bo zalamac sie idzie z tym tluszczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie czasami kłuje tak na wysokości końca żeber po prawej stronie,zwłaszcza jak zjem obiad.Wczoraj tak mnie trzymało do połowy nocy.Szukałam w necie i prawdopodobnie jest to rzołądek...Czy któraś z was miała taką przypadłość???Mam nadzieję,że nie szkodzi to maleństwu :(. No i moje mdłości się z dnie na dzień nasilają a to chyba dobry objaw...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żołądek to
jest bardziej posodku w dołku między żebrami. tam może cie boleć woreczek żółciowy albo jelito. może coś zbyt tłustego zjadłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monika, mnie też często bolał żoładek, na szczęście okazało się to niegroźne. Co do mdłosci to na początku też mnie cieszyły,ale teraz mam ich dość. Męczą mnie od 6 tygodnia, przeszły na chwilę koło 12, ale zaraz wróciły ponownie:( Jestem w 15 tc i wczoraj lekarz przepisał mi torecan oraz prenatal complex,który przyniósl mi ulge. Jeśli mdłości będą Cie bardzo męczyły spróbuj może tego prenatalu, jest bezpieczny, zawiera składniki mineralne, witaminy,magnez itp, ale na pierwszym miejscu w składzie ma imbir,ktorego ja np w herbatkach nie tolerowałam w ogóle. Może dzięki temu zacznę tyć bo jak na razie schudłam 3 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tygodnie strasznie uciekaja :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy---------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom-------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie -------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie-------------13----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------13-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów- --- ------13---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie-----------19---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29---------- - lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------30---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----32---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------31---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena----------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24----------Ken t , Anglia--------------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne te Wasze pościele :) Uaktualniam: nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy---------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom-------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie -------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie-------------13----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------13-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów- --- ------13---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie-----------19---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29---------- - lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------30---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----32---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------32---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena----------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24----------Ken t , Anglia--------------------- DZ Agunia, nie martw się tą wagą, jeszcze urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, myślę że jak zaczniesz ćwiczyć to waga dalej będzie spadać :) Musisz wytrzymać aż wyzdrowiejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie:) anetucha Ty i tak jesteś w dobrej sytuacji bo jest zima i do lata zdążysz sie wylaszczyć:P a co mamy powiedzieć my rodzące w lecie? Upał, człowiek by chciał sie jakoś ładnie przyodziać w krótkie spodenki czy coś a tu brzuch wisi do kolan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia1987 no to będzie kosmos ja mam termin na połowę czerwca i będę się pewnie wtedy toczyła a później pozostaje za luźna koszulka żeby wszystko dobrze ukryć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam na 12 czerwca:P Liczę na pas poporodowy,ale jak będzie w praktyce zobaczymy. Pozostają nam namioty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow ide do szpitala..... wstalam rano i nie moglam wlozyc nog nawet w pantofle!! polozylam sie i zasnelam, wstalam i to samo! i zaczely mi stopy cierpnac, jakby krew tam nie kursowala, zadzwonilam do swojego gin i kazal sie spakowac i przyjechac na oddzial w celu zrobienia badan.... kurcze znow 4 dni bede lezala..... ale wole teraz niz zeby na swieta cos sie dzialo... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna ale to lepiej że teraz faktycznie a nie na święta. Szybko zleci nawet się nie obejrzysz a już będziesz w domku s powrotem :) a dlaczego się tak robi??? z tymi stopami? miałaś już tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Karolina biedna Ty, weteranka szpitalna już jesteś :( ale lepiej teraz niż w święta. Mały pewnie się źle ułożył i przyciska Ci coś pewnie krew nie dopływa i jest efekt :( Pościel świetna mam nadzieje ze za jakieś 3 m-ce nadal będą ją sprzedawać bo chce kupić ta w baranki białą :) Ja nie mam wymiotów, ciągnie mnie tak jak zawsze na pusty żołądek i też mimo apetytu i jedzenia kilogramów brak :( Dzisiaj muszę zadzwonić do mojego lekarza bo to co uważałam za grzyba raczej nim nie jest bo są krosty i one bolą pieką i swędzą :(. Mam nadzieje ze to uczulenie na utrogestan bo jak zmniejszyłam jego dawkę to swędzenie też się zmniejszyło. Tradycja czwartkowa teraz -uaktualniam Uaktualniam: nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy---------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom-------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie -------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie-------------13----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------13-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów- --- ------14---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie-----------19---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29---------- - lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------20---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------30---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----32---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------32---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena----------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24----------Ken t , Anglia--------------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* ja zrobilam zamowienie przez telefon, wiec mysle ze i Ty tez tak bedziesz mogla, tylko cena moze byc inna wtedy ja czekam na mame, juz jestem spakowana i ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013LUTY trzymaj sie tam i napisz koniecznie co u Ciebie! wlasnie zrobilam 15 minut zumby a zeby ukonczyc poziom podstawowy trzeba skakac 20 min. po 15 min wysiadlam wstac nie moge haha dobra ta zumba! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nieraz wchodzę sobie tutaj na inne tematy na forum i o prostu nie wierzę jacy niektórzy ludzie są ograniczeni i bez mózgu aż strach wiedzieć że tacy ludzie chodzą po świecie normalnie szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka witamy w Polsce :D porownajcie sobie polskie fora z angielskimi ;) na angielskich wszyscy sie wspieraja i ani razu nie widzialam, zeby sobie ublizali. w Polsce nigdy nie dostaniesz odpowiedzi, same kosy w plecy :D zastanawiam sie czy wy tez macie tak, ze jesli zacznie wam cos smakowac to mozecie jesc to kazdego dnia przez miesiac dwa :D ja od zawsze tak mialam i o dziwo w ciazy mi przeszlo, ale zaraz po porodzie wrocilo. od porodu do "3 dni temu" jadlam na sniadanie bułke z dzemem... kupilam wszystkie mozliwe smaki i jadlam codziennie kapake z dzemem, od 3 dni jem jajecznice i nie moge przestac :D kiedys na studiach na obiad przez miesiac jadlam parowki. :p i nie dlatego ze brak kasy bo berlinki sa drogie ale dlatego ze mialam codziennie na nie ochote kupilam sobie kolagen w tabletkach :D oczywiscie dam znac jak mi idzie. ;) nie moge sie doczekac waszych dzieci!!! :D dacie zdjecia nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wchodzę na inne tematy i szkoda pisać - co za zawiść i zazdrość. Wzięcie ma tylko debilizm i info wyssane z palca a jak jakaś mądrze zaczyna pisać to najlepiej przepędzić ją z forum przy okazji zmieszania z błotem. Co do jedzenia mam podobnie anetucha -mogę na okrągło jeść pierogi ruskie-nie chce mi sie robić i kupiłam kilogram mrożonych codziennie gotuje na śniadanie i obiad haha i łazanki z kapustą kiszoną dla odmiany dzisiaj mam i jadłam już 3razy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny musze sie z Wami zgodzic co do tych matolkow na forum :P Dzis sama sie wdalam w dyskusje bo az sie we mnie gotowalo jak przeczytalam post , cos w stylu "Po co mam przepuszczac ciezarowke..." :D A tam 80% wypowiadajacych sie najezdzalo na ciezarne ktore maja np. pierwszenstwo w kasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a też dzisiaj czytałam ten post :P masakra przecież nikt od nikogo nie wymaga żeby przepuszczać ciężarną ale samo dobre wychowanie każe przepuścić. Ale czego można się spodziewać po mało inteligentnych ludziach jeszcze do tego źle wychowanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baaa :D Jeszcze na koniec ktos sie przyczepil do mnie ze chce nazwac corke Amelia ;D Niektorzy ludzie sa naprawde ograniczeni i wszystko im przeszkadza :D Dobrze ze tutaj sa chociaz normalne osobki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytałam ten topik ale nie wypowiadałam się-szkoda z debilami dyskutować. Jakiś psychiczny Hitler 2 założył ten temat, któremu dać broń i przy okazji strzelenia do ciężarnej wybiłby cały sklep. Naprawdę internet powinien być inwigilowany w takich sytuacjach. Jestem zła, w poniedziałek na allegro kupiłam farbe do włosów inoa we wtorek posłana była kurierem podobno (zapłaciłam za kuriera 16zł!)najpóźniej na wczoraj miała być no i nie ma jeszcze.Wysłałam zapytanie o nr listu przewozowego do sprzedawcy to okazało sie ze podał mi nr z dupy wzięty ale na pewno nie przewozowy !Na dzisiaj umówiłam sie na pasemka-super :o zrobi mi je fryzjerka chyba szamponem familijnym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj farbowałam włosy w końcu bo już miałam takie odrosty :P kupiłam farbę tego loreala bez amoniaku oczywiście jak to ja za długo potrzymałam i wyszły bardzo ciemne na szczęście będzie się zmywała to będzie jaśniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam sily dziewczyny... noce sa okropne. nie wiem jak spac by bylo ok. zasypiam na pare godz z wycienczenia, potem budze sie za chwile siku. czasem nawet czuje mdlosci... jak ja wytrzymam do konca lutego? najlepiej mi jak spaceruje, a nie moge duzo lazic przez ta szyjke i jak to pogodzic? do lek dopiero w czwartek, mam nadzieje ze mi jakos ulzy... tak mnie zebra wszystko w srodku boli... jestem totalnie oslabiona. codziennie po poludniu spie 2 godz. bez tego nie da rady.... masakra... mama fajne te posciele, mi sie 4 podobala ale nie dala bym chyba 200 zaposciel... ja juz powoli piore to co dostalam i musze prasowac ale nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego okna jeszcez brudne, patrzec na nie nie moge a porobic tez nie moge. ostatnio umylam w kuchni okno... to byl glupi pomysl... wiec czekam jutro mojego zagonie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny strasznie boli mnie głowa ale po prosty strasznie całe czoło i pulsuje nawet jak mrugam oczami :( można coś wziąć w ciąży przeciwbólowego? Do 17 jestem w pracy przecież ja się dzisiaj wykończę masakra normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×