Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Andziulka bo nawet w najlepszym SPa nie jest tak fajnie jak w domu, w swoim łóżeczku ;) Ja też brałam w ciąży na samym początku antybiotyk, bo miałam zapalenie oskrzeli i z dzidzią jest wszytsko ok, są takie które mozna brać bezpiecznie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) gdzie wszyscy ?:) Pustki jak nigdy :). xx MAMA gdzie przehandlowałaś dziecko że masz labe? :D zapomniałam się spytać, to łóżeczko gdzie kupowałaś, razem z tym kompletem pościeli czy osobno? xx Carolajna powolutku coś możesz kupować po 20-25tc :) ja przez ostatnie 2 dni wydałam 500zł na rzeczy do szpitala dla siebie i Leo, na jeden raz potem nie sposób wydać :o . Jeszcze wczoraj mnie M wkurzył bo mi kasę zaczął wydzielać - nie pojmuje że nie kupuje dla siebie ciuchów, nie przepijam czy przepalam tylko robię wyprawkę do szpitala. Obmyśliłam już plan i sobie go dzisiaj wypożyczę że mu w pięty jeszcze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie mam laby, maly caly czas ze mna, ale jak juz mowilam to grzeczne dziecko i lezy sobie w lozeczku i patrzy na karuzele gadajac do niej i podspiewujac do pozytywni, a teraz chyba padl, poprostu sobie usnol, on tak zawsze :) po za tym juz wszystko posprzatane, wiec mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie madra ja mialam podobnie z wyprawka i M.... ah te chlopy!! no i ja czekam na kolezanke :) mama musi miec chwile relaksu przy herbatce i ciastku z kolezanka na ploteczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym tak wszystko pomalutku kupić, a nie na raz bo po prostu nie będzie nas stać. Ale chciałabym najpierw poznać płeć maleństwa :) Może w środę sie uda :) Zupełnie zapomniałam, że oprócz rzeczy dla bobasa potrzebuję też wyprawkę dla siebie. (nie)mądra to co Ty nakupowałaś? Mama fajnie masz, że Ksawcio taki grzeczny i możesz sobie spokojnie wszytsko zrobić i odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lozeczko kupowalam w hurtownii, ale sa w takiej samej cenie na allegro, posciel kupowalam na allegro, balam sie jak diabli, bo nie wiedzialam tak naprawde jak to bedzie wygladalo, ale zaryzykowalam i jestem MEGA zadowolona :) o tu masz lozeczko (wersja z materacem oplaca sie): http://allegro.pl/lozeczka-lozeczko-radek-kolyska-sosna-szufla-mater-i3131189960.html a tu posciel: http://allegro.pl/14-cz-posciel-baldachim-do-lozeczka-90x120-gratisy-i3142877041.html ta posciel w realu jest ladniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA dobra, teraz chwila prawdy :P jest nas dzisiaj kilka sztuk tutaj , nikt się nie dowie :P przyznaj się co jesz/piszesz i czym karmisz Ksawcia że on taki spokojny :D jak na spowiedzi proszę :P hihi My też takie chcemy śpiochy :P Dzięki za linki pościel to wiem właśnie że tą kupowałas mam już w ulubionych :D nawet chce 2 te komplety :P co by na zmianę mieć a łożeczko jest z płozami no ekstra ! :) xx carolanjna niby wszystko po 15-20zł a sumka się zrobiła, na same podkłady na łożka przewijaki i do gaci plus plyn do mycia smoczków i butelek nuk i cos tam jeszcze z przesyłką zapłaciłam 100zł :o piżamki 2x ok100zł same pieluszki i pampers i tetra to 200zł :o jeszcze sobie nie kupiłam zwykłych staników do karmienia co mozna w nich też spać niby też 2pak 30zł plus przesyłka ale wyjdzie 40zł :P niestety kasa się nie chce kocić jak potrzeby :P no i mam do zrealizowania recepte i zamówienie w aptece bo pokupowałam juz gaziki alantan w kremie i zasypce i takie tam pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mama stosujesz jaks super diete zeby maly nie mial kolek? bo ja niby jem lekko zdrowo ale i tak pierdzi jak szalony i widze ze czuje wtedy bol bo nawet w nocy sie obudzi zaplacze a jak pusci baka to zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie modra pisalam juz chyba kilka razy co jem, a wiec nic takiego, raz mial tylko kolke (tfu tfu nie zapeszac), jem platki z mlekiem parowki z ketchupem (niby bez konserwantow mcdonalds w lidlu kupuje) ciemny chleb, miesa glownie gotowane, wafle ryzowe, i buraczki tarte :D slodkiego czasami podjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie coś w tym jest kupujesz pierdołki tanie a potem się robi kwota z kosmosu :) No ale co, jak trzeba to trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA nie wykręcaj sie parówkami :P ty posiadasz jakąś tajemną wiedzę i nie chcesz sie nią podzielić :P haha xx a gdzie ta czarownica szoszonowa ? wykrakała lanie mleka :P i to bez naciskania :D no jak dorwę to jej loki obetnę :P Cholewcia stoję sobie i czuje że mi mokro patrze a tam plamy na koszuli i to bez stymulacji i nagniatań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha... w ciąży też się przerzuciłam raczej na pantalony o rozmiar większe aby nic nie uciskało :D A potem się dziwimy,że Nas nie chcą tykać w ciąży :D Co do znieczulenia podczas porodu to mam pisać plan porodu w 34tc i wtedy zaznaczyć czy chcę by mi podali i kiedy ... Myślę cały czas :] Jest dużo przeciwników i zwolenników. Boję się,że nie będę wiedziała kiedy przeć bo nie będę czuła skurczy a jakąś kijową położną mi dadzą i mi nie pomoże... xxx Monia nie prosiłaś by zmienić :P Zostawiłyśmy to Tobie bo to przecież satysfakcja...1 tydzień do przodu :D No i abyś pamiętała ile zostało:P Kurde lipa z tymi żyłami i hemoroidami... Jest coś na to , co można brać w ciąży? xxx Yadeath gdzie Ty ? Pewnie jak wróci walnie posta na 3 strony:D xxx Fijijiji....możesz napisać coś więcej o ZZO ? Kiedy podali Ci? Tzn. wiem,że po 8h :D Ale czemu dopiero wtedy? Rzeczywiście wielkie ukojenie? Jakieś skutki uboczne? Jak się czułaś??? xxx Andziulka moja wczoraj się obudziła z tatą na budzik i potem hasała do 7:00 od 5:00 :] xxx A to tylko ja - a antybiotyk bierzesz od lekarza, który wie,że w ciąży jesteś? MAMA2013 ale Ty brałaś antybiotyk po konsultacji z lekarzem i dozwolony w ciazy :P xxx (nie)mądra co za plan?:) Ja ostatnio też miałam scysję z A. dotyczącą kasy ...ale chodziło opłacenie rachunków i za dom sprawiedliwie... czyli na pół:] A co za sprawiedliwość kiedy ja na macierzynskim mam 145f +20f. rodzinnego a On 450f.? No sorry... xxx Carolajna87 niby przesąd jest aby wcześnie nie robić wyprawki ale dla mnie to głupota...weź potem wydaj na raz tyle kasy :/ Ale poczekaj najlepiej na płeć :) No a dla siebie to już pod sam koniec bo nie wiesz jak urośniesz (odnośnie stanika do karmienia, pidżamy czy majtów :D) itd. :) xxx MAMA2013 używasz kołderki i poduszki? Ja z pościelą chcę się wstrzymać ... xxx (nie)mądra pokaż te staniki do karmienia w których mozna spac... Masz teraz miseczkę taką jak ja, tyle,że ja pod biustem 80 :D I co za gaziki alantan ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D nie mam dziś loków ... proste ja druty :D końcówki w sumie przydałoby się podciąć :P ja miałam tylko raz przygodę,że mi koszulkę zalało i tylko z 1 cyca:D (nie)mądra to dobry znak! :] będzie mlenioooo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? 2plu1-------------------Magdalena-------26-------------Wr oc ław-------------8---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---11--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------15--------------? agunia1987------------Agnieszka--------25--------------ł ódzk ie------------- 21-------------D andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------28------------CH DarCiiaaa----------------Daria------------19------------- Gdyn ia---------------22-----------DZ (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------27---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----30--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------30-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------20------------lu busk ie---------------36----------CH MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko szoszonowa - zakręcimy loki i obetniemy haha :D takie staniki bo jak bez fiszbin to nic nie gryzie i spać można i właściwie tylko o to mi chodzi no i bawelna :D http://allegro.pl/2szt-25-9-biustonosz-stanik-do-karmienia-75e-bawln-i3138578724.html co tam czarownico jeszcze chciałaś .... łeeeeeee wy rachunki na pół płacicie? żartujesz prawda? :D upps a może ja jestem pasożyt :P i żyrant ale nieeee no bez jaj jak pracowałam to złamanego funia nie dokładałam do niczego no chyba że wiadomo cos do jedzenia jak szłam sama na zakupy itp. a jak jechaliśmy razem to też M, wiesz w naszym gospodarstwie jest zasada - co jego to nasze co moje to moje :P Jak mi się buntował to mu tylko mówiłam,żeby siedział cicho bo nie takiego mogę mieć i nie tak :P - teraz już nie jest tak łatwo bo matka z dzieckiem ..to zobowiązuje :P Jak wczoraj mu powiedziałam ze kase mi musi doslac bo ta co dostałam we wtorek to nie mam (no prawie) to mi fochem strzelił i tekstem żebym nie szalała - no bez jaj, jutro mogę np rodzic i co mam z golą dupą iść do szpitala a dziecko może w pieluchę ubrać !Zero wyobraźni! Dzisiaj mu powiem po wizycie ze ma wyskakiwać z kasy bo muszę dokończyć wyprawkę bo po porodzie to będzie za późno a równie dobrze mogę rodzić lada dzień. xx Carolajna stare dewotki własnie wychodzą z założenia ze kupuje sie po porodzie, mój lekarz też z takiego wychodzi :o kiedys mi powiedziała że różnie to jest bo nawet może się trafić śmierć okołoporodowa (bardzo optymistycznie sic! ) i potem z tymi rzeczami nie ma co robić ani nie da sie na nie patrzeć.... no ale po porodzie nie sposób wszystko kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja sie raczej przesądami nie przejmuję :) Ja słyszłam, że pierwsze 3 miesiące, żeby nie. Dzisiaj tak sie ubrałam, że widać już mój brzuszek troszkę :) Musze w końcu zrobić zdjęcia, może dzisiaj Tomka pomęczę, żeby mi zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co za lekarka... Wiesz jak ktos śpi na pieniądzach to sobie może kupić wszystko naraz, ale dla przeciętnych obywateli :) to raczej niemożliwe, biorąc pod uwagę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra my swego czasu zarabialiśmy tyle samo więc dla mnie było oczywiste ,że płacimy pół na pół... Tym bardziej,że mieszkaliśmy wtedy w domu we 4 , z jeszcze jedną parą więc w sumie 2 dni pracy w miesiącu i miałam swoją część opłaconą na cały miesiąc więc tego się nie odczuwało nawet... No a teraz mieszkamy sami. Sami wynajmujemy dom. Nie widzę możliwości aby On płacił za wszystko sam bo niby z jakiej racji ?;] Ja też jeszcze pracuję :P Mam tygodniową wypłatę... Ustaliliśmy tak,że ja płacę niecałą połowę za dom, połowę za rachunki, nie płacę taxu no i On wydaje 200f. miesięcznie na benzynę bo pracuje w Lincoln ... Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :] Z jednej strony nie chciałabym aby płacił za wszystko bo czułabym się wtedy źle ... jakbym była czyjąś utrzymanką a chce być niezależna...ale z drugiej strony z moich 145f. macierzynskiego od 7 maja to raczej nie da rady :] Nie wiem jak jest w innych związkach :] xxx fajne te stanki... widziałaś podobne w H&M tyle,że tam takowych rozmiarów nie mają :] poszukać będę musiała na ebay ...mam dwa z Peacocka ale one są z koronki więc na noc nie bardzo ... a ja nawet teraz śpię w sportowych bo mi cyce wiszą... xxx co za głupoty z tymi przesądami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sumie jakoś tak płacimy razem, nie ma składki co miesiąc po połowie. Ja płacę rachunki, Tomek kredyt który był na remont. A zakupy to różnie raz on raz ja. Nie zdarzyło nam sie kłucić o to, że któreś z nas za dużo wydało. Jakoś nam sie to tak samo rozłożyło. Szoszonowa zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z drugiej strony to u Was jest inne wynagrodzenie niż my mamy więc sam by nie dał rady twój A. Ja jakos tak przebiegle jestem z domu nauczona że w sumie jak jestem praczką sprzątaczką kucharką i kochanką to z jakiej paki mam się dokładać do biznesu :P zwłaszcza teraz jak dziecko jest - toż to my rodzina :P Głowa tej rodziny musi utrzymać tulów :P Eh wyszło że sępik jestem :P xx Byłam w H&M wczoraj jej jaka kiśnia :( a jaka droga ta kisnia :o ani spodni ani staników o leginsach nie wspominając... a swoje sztruksy ciążowe już się nie wbijam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×