Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Dąłączam się do grona szczęśliwych :-) Daria ze Śląska, jestem w 18 tyg. ciąży :-) Jeszcze nie znamy z mężem płci naszego dzidziusia, ale bliżej niż dalej. Poznamy ją już 29 kwietnia na II badaniu prenatalnym :-) Termin mam na 12 września. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki i tatuśków!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah cudasne te maluszki :) ja milion razy probowalam uchwycic brzuszek ja maly sie wygina, ale nie udalo sie... fajne zdjecie :) witaj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA napisze Ci, sama jestem ciekawa bo w sumie nawet te zastrzyki na płucka nie zadziałały jeszcze tak jak powinny :( x DariN a skąd dokładnie jesteś? Witaj wśród nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój misiek kupił mi dzisiaj dwa staniki w tym jeden do karmienia :D jeszcze muszę sobie kupić jakieś duże majty do szpitala bo tych siatkowych nie chce nie przemawiają do mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moooonia86....moja też ostatnio ciągle się wypina i wierci...chyba po prostu te nasze bąble są już duuuużo większe ;) My z moim mamy rocznicę 24 lipca (trzecią) a 26 października minie 3 lata od kiedy mieszkamy razem ;) xxx Fijiji....nie strasz.... ja mam nadzieję,że po porodzie szybko ciało wróci do stanu sprzed ciąży....ba! Nawet będzie lepsze :D Chanel mnie wkurza...nie lubię go :] Kupiłam nawet nowe pędzle :] Poczekam do lata i będę go używała jako bazę... albo bez podkładu :] Ale kupiłam sobie Benefit Hoola i zdecydowanie bardziej sobie chwalę ;) Chyba ta konsystencja musu do mnie nie przemawia :] Aaa...i kupiłam Clarins Beauty Flash Balm- ale nie używam jako maseczki tylko na noc nakładam jak krem i czasem rano pod podkład i jestem bardzo zadowolona :] Nie słyszałam o tym produkcie Hollow ... ale poczytam :P Gdzie w ogóle w PL kupujesz kosmetyki ?? MAMA2013 pisała ,że ma rozstępy ale nie pamieta kiedy się pojawiły (bo pytałam:P) xxx Łeeee....Keysy to ja nie mam co się cieszyć,że jeszcze nie mam bo to dopiero końcowka 32tc :P Bąbel kochany! xxx Majóweczka to rusz tyłek i coś porób :] Nikt Ci nie każe biegać maratonów :] Sorry ale mi się wydaje,że za bardzo się nad sobą rozczulasz....czytasz jakieś historie rodem z horroru i potem szukasz u siebie objawów ... Dziewczyno weź trochę się uśmiechnij i żyj! Cały czas piszesz albo jakieś smuty albo horrory... ciesz się, niedługo będziesz miała swoje dzieciątko przy sobie a ciążę już donosiłaś! Rozumiem jakby to był jakiś wczesny tc jak u Andziulki007 albo (nie)mądrej ... :/ xxx Ja do mycia okien musze wynając ekipę bo w UK się okna otwierają do środka i nie ma opcji umyć :] Chyba,że na dole :] xxx (nie)mądra potas mam po prostu w dawce w witaminach dla ciężarnych ...więc pewnie dawka akuratna ... a może i nie ?:/ Magnez i wit B6 biorę jeszcze oddzielnie. A. ma mi z PL przywieźć jakiś magnez skurcz, o którym wspomniałaś... Wczoraj zjadłam przed snem magnez i banany 2 i nie złapał skurczybyk! Ja kosmetyki kupuje zazwyczaj na stronie Debenhams. xxx andziulka007 haha....niezły brzuszek :D Ja tylko raz w nocy się obudziłam i miałam takie wypięcie...pogłaskałam i zwiała :D Moja też się wypina ale nie az tak :D Ale ja mam to łożysko z przodu :) Słodko to wygląda :] A za tę sałatkę masz w łeb :D Idę po owoce! xxx Anetucha luuudzie jak te dzieci się zmieniają :) Normalnie całkiem różne dzieciorki na fotkach...Mama też się zmieniła :P Na lepsze ;) xxx Hej DariN, gratulacje! :) xxx Lecę do miasta na jakieś ciacho i 'kawkę' z koleżankami z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa mój brzuch kilka razy dziennie tak wygląda :D tak się to Moje małe szczęście wierci :) byłam w sklepie trochę pochodzilam i lepiej się czuje :D a teraz juz lezakuje :p Na skurcze podobno dobry jest aspargin czy coś takiego to jest magnez z potasem i dużo kobiet w ciąży to używa :) ale nie wiem czy nie pomylilam nazwy ale można sprawdzić w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Andziulka007, sprawdzę :* :] Jak coś to mi A. przywiezie :] No trzeba czasem trochę pohasać... tym bardziej,że wiosna ponoć i w PL i w UK ;) Ciąża to nie choroba :] Byle nie za dużo :P Uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy spawdzam wode termometrem, niby dobra. W sumie wczoraj podczas kapieli wczale nie plakal, zobaczymy dzisiaj kapie go z moim P. zobaczymy, oby bylo dobrze ;). Co do przebierania to widze ze zalezy od humoru bo czasem wyje az serce peka a czasem cichutko. Piotrus to wogole nerwus i nie moze czekac na nic ani sekundki. ;) xxx Fijfijfijuu mam nadzieje ze wkoncu przywyknie ;) juz jest co raz lepiej xxx Dzis w nocy znowu wstal tylko 2 razy w dzien tez ladnie spi. a powiedzcie mi mamy pijecie jakies heratki koperkowe czy inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Właśnie zrobiłam ciasto bananowe :) I wysprzątałam mieszkanie, chciałam myć okna i akurat zaczęło padać, ale teraz znów jest całkiem ładnie. Mam nadzieję że taka pogoda już zostanie i będzie coraz cieplej :) Śliczne te wasze maluchy a jak szybko rosną :) Fajnie się ogląda te zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta jak w ogole sobie radzicie? Jak radzi sobie Twój partner?:) Jak brzuszek? Goi sie ladnie ? Jak karmienie ?:P Opowiadaj kochana :P xxx Carolajna87 co za ciacho?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa robię takie z rozgniecionych mocno dojrzałych bananów z orzechami jeszcze, no i jajko cukier mąka i takie tam :) Jeszcze je poleję czekoladą i zjem kawałek jak tylko wystygnie :) Jakbyś chciała przepis to podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 szklanka cukru, pół szklanki oleju, 3 banany (rozgnieść), 1 jajko, 1/4 szklanki mleka, półtorej szklanki mąki, półtorej łyżeczki proszku do pieczenia, łyżeczka sody, 10 dag orzechów. Cukier+olej+banany+jajko+mleko wymieszać łyżką, potem dodać resztę składników i wymieszać. Piec w foremce do keksu albo innej dość małej 45-50 minut w 180 stopniach. Ja jeszcze polewam czekoladą :) Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo proste ! :) Ale i tak zrobie jak A. wróci bo to do polskiego sklepu musze podskoczyc :] Jaka mąka ? I jakich orzechów użyłaś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniazbrzuszkiem, no bo patrzę w Twoją wiadomość na naszej poczcie, a tam: to ja :) i myślałam, że będą jakieś Fotki :) XXX Allegrowiczka, aaaa, to w takim razie ten lekarz jest jakiś tępy, że nie wie że w szpitalach chcą oryginał :) XXX Majóweczka, pomyśl jaką za to będziesz miała nagrodę :) XXX Niemądra, w sumie to jeszcze się nie nacięłam, ale z drugiej strony dość rzadko tam kupuję :) Mam nadzieję, że i tym razem się uda chociaż tak jak piszesz muszę się liczyć z tym, że mogę trafić na jakiegoś oszusta.. Straszne to co piszesz o tej dziewczynie :O Mam nadzieję, że wszystko będzie ok z maluchami... XXX Andziulka, z maluchem na pewno jest tak jak piszesz :) XXX Szoszo, ja też obecnie używam non stop Hoolę :) Lubię go, bo nie ma krzty pomarańczy w sobie, a tego nie zniosę. Dlatego Chanel lepiej wypada moim zdaniem na lekko opalonej twarzy, a ja jestem bladzioch ;) Kosmetyki kupuję najchętniej w Douglasie, potem wvSephorze i Marionnaud, chociaż wszędzie ceny są zabójcze :O A jakie pędzle sobie kupiłaś? Wkurzam się z tym brzuchem, bo tak naprawdę uważałam go za najlepszą część mojego ciała, jak tyłam to zawsze bardziej szło mi w dupę i nogi, a brzuch ćwiczyłam swojego czasu i nawet miałam pięknie wyrzeźbioną pionową kreseczkę a teraz dupa :O Może trzeba więcej czasu... A MAMY nie zrozumiałam :) Już chciałam jej zazdrościć ;) XXX Hinski, mój też jest taki niecierpliwy :) Moźe mieć super humor, ale jak go położę na łóżku, gdzie zawsze go karmię to musi dostać cyca natychmiast, bo po sekundzie leżenia jest awantura ;) Ja nic nie piję, bo jak miał podejrzenie kolek to przez 1 dzień wypiłam 3 herbatki z kopru, a potem miałam cycki jak melony ;) Wtedy się dowiedziałam, źe koper działa też mlekopędnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąka zwykła pszenna. Dzisiaj użyłam migdałów i laskowych, a poprzednio włoskich, więc chyba każde się nadają :) A jest proste naprawdę no i dobry sposób na wykorzystanie bananów które sie nie nadają takie surowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Carolajna:* xxx Fiji....no własnie Hoola jest typowo brązowy i fajnie się z nim pracuje ... A Chanel wlasnie ma ten pigment pomaranczowy i chyba rzeczywiscie na opalona skore bedzie lepiej...dlatego dam mu szansę kiedys :) Teraz go odstawiam:] W ogóle wydaje mi się,że on mi strasznie włazi w pory :/ I jak ro rozcieram to mi złazi podkład... Grrr....Fajny mam tez bronzer z the body shop, takie kuleczki...swietnie sie rozcierają , długo utrzymują się na twarzy ale tez maja pomarancze w sobie wiec sa na lato ... A jakis roz polecasz ?:> Bo ja uzywam sleeka , mam 2 kolory ... w sumie jestem zadowolona:] A pędzle zamówiłam z Real Technics znów ;) Poleciła koleżanka do tego bronzera- ten do podkładu ale nie skunks ani nie expert face brush tylko taki lekko zaokrąglony ... w sumie trochę lepiej ale i tak dupa :] A co do brzucha to własnie u mnie zawsze szło w brzuch jak tyłam więc teraz się boję co mi w ogóle po ciąży zostanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DariN to my po sąsiedzku bo ja sosnowiec x kupiłam sobie te spodnie jeansowe w happy mum :D są kapitalne i po ciąży też wykorzystam :) Teraz mam wszystko i moge dalej się wylegiwać :) x nie lubię ciasta bananowego :P chlebem razowym mi zajeżdża zamiast bananami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam miłego wieczoru, ja idę się robić na bóstwo :) idziemy do znajomych "na wódkę" tzn ja robię za szofera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dziś chandre ... Płacze z byle powodu :( boszsz te hormony ... Zrobiłam sobie herbatke i mam babeczke z wisienka może poprawi mi nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu ja pilam koper ale wydaje mi sie ze Maly ma po nim straszne wzdecia. Zobaczymy jak bedzie jutro, bo od dzis nie pije i narazie spokój. Tez tak macie ze wystarczy zaczac gadac z dzieckiem i cieknie wam mleko? bo mi to masakra i np karmie go lewa piersia a z prawej mi cieknie, dziwne to. :) xxx szoszowa a jak narazie to dobrze sobie radzimy, maly grzeczny sporo spi. Jak narazie to kupa siku jesc i spac i tak w kolko ;p. W Nocy budzi sie tylko 2 razy, tyle ze spi z nami, w lozeczku placze a ja w nocy nie mam tyle samo zaparcia zeby go co chwile tam wkladac i wyciagac bo polezy 5min i ryk. W dzien spi w kolysce. A moj P. bardzo mi pomaga nie sadzilam nawet ze moze byc taki pomocny i kochany, nosi malego, buja dzis ze mna kapal. Wogole to przyszedl dzis z pracy i polozyl sie spac, to ja wzielam poduszke i poszlam do 2 pokoju spac na kanapie z malym zeby wrazie czego go nie obudzil. No i jak P wstal to krzyczy z pokoju "oddaj mi dziecko" :D i mnie zrabal ze mielismy nim lezec a nie wymyslam ;) wogole kochany jest i glupoty malemu opowiada ;) a co do karmiena to teraz jest super, na poczatku byla masakra. Najpierw nie mialam pokarmu i gdyby nie super polozna ktora siedziala z nami cala noc nic by z tego nie bylo, poznie (gdzies w 2/3 dobie) dostalam nawalu pokarmu i zaczely mi sie robic zastoje, brodawki mialam takie popekane ze ciekla mi krew, wylam z bolu. Dopiero polozna kazala przed karmieniem ogrzewac piersi po okladac kapusta a na brodawki kupic nakladki, moj P na internecie wyczytal ze na brodawki najlepszy bepanthen baby i jak zaczelam smarowac to bylo o niebo lepiej w miedzy czasie uzywalam maltanu i powiem wam ze gowno warty ;/ stracilam tylko kase na 3 tubki, a po z urzyciu nawet nie polowy bepanthenu ulga niesamowita i mozna spokojnie karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizna ladnie sie goi, mam ja bardzo nisko az tam gdzie zaczynaja sie wloski :P a brzuch jak narazie hmmm... troche sterczy, pepek mi wklesl, narazie nie wyglada to za peknie, tyle ze skora nie wisi i jest dosc napieta, musze sobie zamowic taki pas poporodow. xxx Mamuski czy ktoras z Was uzywa takiego pasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×