Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

nick------------------imię----------------wiek--------- -----miejscowość---------tc (nie) madra--------------------------------28--------------------- śląsk------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22----------------- -----Rzeszów--------24 andziulka88----------Ania----------------24---------------------łódzkie-------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30------------------- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21--------------------mogilno----------23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jednak mam polskie myślenie i wychodzę z założenia ze po co przepłacać na ciuchy z których dziecko w tydzień wyrośnie i wole kupić z drugiej ręki, owszem planuje też jakieś nowe aczkolwiek te z drugiej ręki tez sa nowe :) Mama zadzwonię jutro do ciotki położnej żeby mi poleciła kogoś u siebie i też wybiorę się na nfz właśnie żeby te badania miec chodziarz za free bo wizyta prywatna 200zł do tego badania kolejne 160zł :( skąd na to brać.Żałuje,że mój lekarz nie pracuje w żadnej poradni eeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------------------imię----------------wiek--------- -----miejscowość---------tc (nie) madra--------------------------------28--------------------- śląsk------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22----------------- -----Rzeszów--------24 andziulka88----------Ania----------------24-------------- -------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30---------------- --- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21-------------- ------mogilno----------23 izabela1000................................24.....................war-maz.........38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy jeszcze za wizyte placicie? myslalam, ze jak sie mieszka w polsce to wizyty za darmo... cisnienie mi rosnie jak mysle o Polsce! wrr zdzierstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha a no płacimy bo chodzimy prywatnie ale można tez na nfz za free, ale mało ze trzeba miesiąc do ginekologa czekać to jeszcze diagnozę ci postawią na "piękne oczy" ;) przynajmniej u mnie zawsze tak było :(. Pamiętam jak poszłam do jednego a on bez rozbierania i badania stwierdził,że mam grzybice haha jak sie spytałam skąd wie to stwierdził,że wszyscy mają hahaha :D mama płaciłam nie w ciąży 150zl z cytologią 190zł, w ciąży stawka rośnie -200 zł, w bliźniaczej 250 zł :D i po ostatnim usg nastawiam się raczej na 250zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------------------imię----------------wiek--------- -----miejscowość---------tc (nie) madra--------------------------------28--------------------- śląsk------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22----------------- -----Rzeszów--------24 andziulka88----------Ania----------------24-------------- -------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30---------------- --- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21-------------- ------mogilno----------23 izabela1000................................24............ .........war-maz.........38 Allegrowiczka1987...Iwona..............24......................Ok. Kraków......13tc Witam ! Moge dolonczyc? :) Jestem w 13 tc, mimo komplikacji na poczatku ciazy (krwotok) teraz wszystko zaczyna sie dobrze ukladac ale mimo to niemoge sie doczekac kolejnego USG zeby miec pewnosc ze jest OK bo po przejsciach od 6tc jestem w ciaglym stresie ze cos moze byc nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra dobre hahahahahahha :D mi w Polsce wykryl jakies bakterie czy cos i nie dal recepty :D ale ze juz bylam w UK to mame wyslalam zeby mi cos na to dal bo samo wykrycie nie robi roznicy ;) Boze jak mnie cale cialo swedzi!!!! pojade dzis do walk in centre bo do lekarza sie nie dopcham a w nocy zadrapie sie chyba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z miłą checią do Was dołącze! :) jest to dopiero 6 tydzien :) a ja nazwam sie Ania, mam 19 lat i jestem ze Szczecina :) Jest to nasza upragniona pociecha :) udalo nam sie z mężem za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagusiaGusia
nick------------------imię----------------wiek--------- -----miejscowość---------tc (nie) madra--------------------------------28--------------------- śląsk------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22----------------- -----Rzeszów--------24 andziulka88----------Ania----------------24-------------- -------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama----------------------30---------------- --- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21-------------- ------mogilno----------23 izabela1000................................24............ .........war-maz.........38 Allegrowiczka1987...Iwona..............24................ ......Ok. Kraków......13tc JagusiaGusia..........Kasia................25.......................Lubelskie................31tc Ale się rozpisałyście, zaraz nadrobię zaległości. Fajnie że jest też ktoś w ciąży dłużej niż ja, czekam na relację z porodówki :) Ja nie jestem ekspertem ale spróbuję też jak coś pomóc odpowiedzieć na jakieś pytanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Allegrowiczko :) teraz musi byc tylko dobrze :) Karolinko tak widział dwa pęcherzyki :) Beta też mi sie wydawała ze wysoka jest i szybko przyrasta :) no ale matematykiem nie jestem i liczyć dokładnie mi sie jej nie chciało ;) Anetucha to co ty za wysypke masz? wygląda jak alergiczna skoro swędzi :> nick------------------imię----------------wiek--------miejscowość-----tc (nie) madra---------Agata---------------28------------śląsk------------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22-----------Rzeszów--------24 andziulka88----------Ania----------------24------------łódzkie------------6 szczesliwa-mmmama--------------------30--------- łódzkie ------------? keysy2121------------kasia---------------21------------mogilno----------23 izabela1000-------------------------------24-----------war-maz-----------38 Allegrowiczka1987...Iwona..............24........Ok. Kraków......13tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* ale fajnie!!! siedze tu na kafe juz hmmm od 6tc! i nie spotkalam sie jeszcze z mamusia blizniakow (odkad zaszlam w ciaze) tzn zadna nie pisala o 2 pecherzykach, no to bedziesz podwojnie szczesliwa mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam ze to osutka ciezarnych spowodowana hormonami i rozciagajaca sie skora, teraz to juz siedze i rycze. zadzwonilam do nich jeszcze raz powiedzialam ze jestem w ciazy i musze pilnie zobaczyc lekarza, dziala- za godzine mam wizyte... pogryze ich tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagusiaGusia
Jak byłam na usg w 7 czy 8 tyg ciązy to mój doktorek mówi do mnie: A teraz zobaczymy czy jest jeden gość czy więcej. No oczy to mi mało na wierzch nie wyszły tak się wpatrywałąm w ten monitor, a serce mało co nie wyskoczyło. Nie chciałam żby powiedział o jest i drugi hehehe Na szczęście nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko baaaaardzo fajnie tylko gdzie się to zmieści :P haha ja taka drobna :( przecież się pogniotą :P anetucha a paracetamol brałas hahahaha ? (żartuje ;) ) ale nie zdziwiłoby mnie jakby ci to przepisali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac temu poszlam do lekarza szukac pomocy na bol spojenia lonowego to mi powiedziala ze moge sobie brac paracetamol ale i tak mi nie pomoze O.o jak tam mi nic nie dadza to pojde do walk in centre a potem do szpitala bo i tak dzis nie zasne... oni sie tutaj boja lekow... na raka by dali paracetamol ;) mam nadzieje, ze wymusze masc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi cala ciaze w pracy mowili, ze wygladam jakbym miala blizniaki ... ;/ chodzac na wizyty w przychodni nie bylam najwieksza ale tez mnie niezle wystraszyli. a brzuch juz bylo widac w 10 tyg :p musialam w pracy powiedziec ze jestem w ciazy bo by sie sami zorientowali! w 13 tyg pamietam ze wszsycy mi w sklepie gratulowali ciązy hah ok ide! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja mam "szczęście" dostawać normalne antybiotyki w UK -no nie może być :p poszłam jakoś 2 lata temu do GUM clinic po tabletki antykoncepcyjne a dostałam antybiotyk- azytromycyne.Nie zapomne tego nigdy i już nigdy nie pójdę po żadne leki do nich! Patrze co lekarka robi a ona cały listek tabletka po tabletce wyciska i daje mi garść z tego całego listka do połknięcia! Nie wyraziłam na to zgody i uciekłam -nikt nie jest głupi! Nie wiem czy oni nas polaków tak traktują czy wszystkich.... Anetucha daj znać bye ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra zartujesz chyba O.o wiec bylam, dostalam jakies dwie masci, zaraz pojade do apteki. doktor byl czarny jak smola i strasznie niemily :D ogladal mnie z bliska świecac latarka!!! do tego przez jego jamajski akcent polowy nie rozumialam... pierwzsy raz mi sie taki trafil, a angielski znam chyba dobrze skoro Chris jeszcze nie uciekl :D duza butelka tyle ile chce a mala 2 razy dziennie- to najwazniejsze! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha a to ty dobrze trafiłaś? może to szaman był haha :P To sie smaruj teraz i pisz czy pomaga :) Ciekawa jestem czy to prawda,że najgorsze w ostatnich tygodniach przyjdzie czyli nieumiejętność wstawania z łóżka :] może któraś mama przy końcu się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham tego murzyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No szaman! to nie płyn tylko balsam kojący 500 ml ! :D moge go uzywac ile wlezie! Nazywa sie dermol500 Lotion :D pomaga! :D mały krem to Hydrocortisone Cream ale naloze go dopiero po kąpieli Ja pisałam wczesniej, ze nie moglam sie z lozka podniesc przez bol spojenia lonowego. A teraz jest zwyczajnie za ciezko :D zeby przekrecic sie na drugi bok w nocy musze najpierw usiąść :) mam wlasnie jakies dziwne kłojące bole:) moze w koncu urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijfij witaj :) anetucha to super ze szaman utrafił z mazidłem hihi :P rozumiem ze ulga nadeszła? skóry nie zrzucasz ani z niej nie wychodzisz ;) :) mam pytanie do mamy2013 bo gdzie się zjawie podczytac tam jesteś :P powiedz mi co masz z tarczycą? i miałam jeszcze drugie pytanie ale starość nie radość zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a wiec tak, mam podwyzszony jakis tam hormon (nie bede teraz szukala w papierach jaki) jest on delikatnie podwyzszony i w szpitalu gdzie mi robili norma byla do 3,75 a ja mialam 4,2, z kolei u endokrynologa gdzie chodze maja norme 4.3 wiec niby mam w normie, ale lekarz powiedzial ze w ciazy powinno sie miec chyba 2,0 - 2,5 wiec mam taki slabiutki lek no i tyle :P fijufiu witaj znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------------------imię----------------wiek--------mi ejscowość-----tc (nie) madra---------Agata---------------28------------śląsk----- -------6 MAMA2013LUTY---Karolina-------------22-----------Rzeszów --------24 andziulka88----------Ania----------------24------------ł ódzkie------------6 szczesliwa-mmmama--------------------30--------- łódzkie ------------5 keysy2121------------kasia---------------21------------mo gilno----------23 izabela1000-------------------------------24-----------wa r-maz-----------38 Allegrowiczka1987...Iwona..............24........Ok. Kraków......13tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×