Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Gość caperucita roja
Fij - wydaje mi sie ze to bardziej twoj instynkt macierzynski, normalne rozdarcie swiezo upieczonej mamuski. Mysle ze inaczej gdy dzieckiem zajmuje sie wlasna mama a inaczej gdy tesciowa. Z mama zazwyczaj ma sie inny kontakt. Moim zdaneim, babcia jest babcia i nia powinna zostac. W razie potrzeby moze pomoc, gdy tego rodzice potrzebuja, a nie probowac przezywac drugie lepsze macierzanstwo. Moja mami opowiadala, ze jak sie urodzilam (jestem pierwszym dzieckiem) to nikomu nie chciala mnie dawac, a tescowej tym bardziej. Byla o mnie zazdrosna :) Taka Zosia Samosia, wszystko chciala sama wokol mnie zrobic, nawet w podbramkowych sytuacjach, wolala mnie zabrac ze soba niz zostawic u tesciowej. x Podejrzewam ze bede tez zaborcza matka :O Prawdopodobnie wroce do pracy po roku. Wtedy z synkiem zostanie moj maz. W glowie kolowaly mi juz mysli, ze nie bedzie on robil tego tak, jak ja bym chciala, ze nie bede widziala jego kolenych krokow rozwojowych itp. CHORE, no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Szoszonowa - to o ciarze przeoczylam. U mnie raczej nie leci, pizama sucha ;) ale zuwazylam taki bialawy nalot w sutkach. Szkoda mi ciebie, musisz pracowac na zmiany... Przede wszystkim tak wczesne pobudki - o 5!!! Czy w UK nie ma pod tym wzgledem jakis przepisow dla ciezarnych? Ze moga zaczynac pozniej a konczyc wczesniej??? Normalnie kodeks pracy bierze ciezarne pod ochrone. x Monia - Gumowate, ciemniejsze i dluzsze tez sa ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa miłej pracy :) Ja jeszcze niecałe 2 godziny :) A potem bede prowadzic bogate życie towarzyskie ;) Najpierw po pracy umówiłam się z koleżanką, a potem z Tomkiem i jego kolegą idziemy gdzieś, tak sobie posiedzię dla odhamienia :) Żeby nie tylko w domu :) I chciałabym kupić buty, dziewczyny trzymajcie kciuki, bo po tych nieudanych weekendowych zakupach mnie po prostu cos trafi :/ http://allegro.pl/vector-pro-espiro-4w1-safety-mimas-4-adac-grati-i3110093948.html Jak wam sie podoba? Oglądalismy taki wczoraj i jest lekki, fajnie się prowadzi i łatwo wszystko montuje no i na allegro jest 300 zł tańszy niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
o, to moj ostatni post przed zebraniem sie do zadan bojowych ;) x Oprocz amnezji cierpie na jakies niedoledztwo czy roztrzepanie ciazowe :o Podczas pieczenia oparzylam sie ze 2-3 razy :o Ucielam w oba kciuki podczas gotowania!!! No i kilka razy zaliczylam glowa czy to w kant szafki czy tez w skos :O , ktorych u mnie jest sporo. Kto mnie przebije ????? ;) :P x Od kiedy w sypialni stioi komoda, o dziwo, (tu pukam w nie malowane drewno) nigdy nie nadzialam sie na jej rog, gdy wychodzilam w nocy po ciemku do taolety. I NIECH TAK ZOSTANIE, bo ten rog na wysokosci brzucha... X Brzuchatki, jak znajde pozniej czas to postaram sie odezwac. Na razie sie zegnam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cery, odkad pamietam mialam sucha i wrazliwa w dodatku skolonna do wszelkiego rodzaju przebarwien i wypryskow... dziewczyny masakra, nie raz siedzialam i poprostu ryczalam! nic nie pomagalo, zadne drogie kremy i tabletki od milionow dermatologow, robiono mi przeroznego rodzaju testy, by znalesc przyczyne ale tez nic to nie dalo...!! :( az w koncu kupilam sobie mydlo do cery wrazliwej z AA i zobaczylam znaczna poprawe, dokupilam do tego kremy i teraz jest REWELACJA!! od czasu do czasu tylko mi sie cos pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ja mam to samo taka badziewna cera a u mnie na dodatek jest tak że jaki bym krem,mydło,żel do mycia twarzy nie kupiła to wiecznie coś mi po tym wyskakuje :( kupiłąm sobie takiego Garniera do mycia twarzy i nic i po nim nie jest na szczęście http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/product.aspx?tpcode=our_products^prd_skincare^acne_skin^acne_skin_discover^acne_skin_rtn1&prdcode=p10024 a kremy używam też z AA albo Ziaji i też jest luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka, he he, to mi się śniło ostatnio, że ostatnio, że odciągam gluty Fridą jakiejś starej babie w pracy :D :D tak się wcześniej zastanawiałam po co te wymienne filtry skoro te glutki Alana w życiu do nich nie dotrą, a jak osciągnęłam tej babie we śnie to dziękowałam Bogu, że ten filtr tam jest, bo najadłabym się jej glutów :O :D A mojemu M. śniło się, że walczył o smoczek z jakimś kolesiem ;) xxx Szoszonowa, no niby już ładnie je, ale tylko jak jest bardzo głodny. Jak przysypia, albo ma lenia to źle zasysa i cmoka czym mnie wkurza, bo łyka powietrze i potem się pręży i płacze :O Chciałam wytrzymać do tego 6 tyg., bo podobno do tego czasu kształtuje się odruch ssania, ale teraz coraz częściej pękam ;) szczególnie nad ranem, kiedy już w ogóle po karmieniu nie chce spać, a ja mam dość zarwanej nocy. Tylko wpienia mnie, że wtedy daję mu tego smoka łudząc się, że będzie cisza a jemu wypada z pyszczka co 5 minut i jest ryk a jak go dydoli to sobie narzeka i piszczy i stęka, bo jeszcze coś mu nie pasuje :O O ja naiwna ;) Jak mi M. powiedział, że przyjeżdżają znowu oglądać te walki KSW czy MMA czy jak to tam się zwie i jeszcze ona chce być przy kąpieli to uruchomił mi się obraz z pierwszej kąpieli, gdzie siała taką panikę, że w końcu sama go wykąpała :( I pokazałam swoje niezadowolenie. Na to on oczywiście, że jestem niewdzięcznica, że ona traktuje mnie jak córkę i że się po mnie tego nie spodziewał i się obraził :O A z tym domem to mały niedobrze, za duży też nie. Ja mam znowu pomieszczenia do których chodzę raz na rok, a sprzątać je też trzeba :O Ale tak jak mówisz, trzeba się cieszyć, że jest się na swoim a domek to już w ogóle luksus :) Ja też wiele się dowiedziałam i nauczyłam z tych filmików :) Aż mam ochotę znowu spróbować tego podkładu. Jak będę bardziej chodliwa to chyba pójdę do Sephory po próbkę, bo pamiętam, że był dobry, ale nie pamiętam dlaczego ;) I nie wiem czy skunks nie będzie za miękki, ale spróbuj. Mi najlepiej się sprawdza taki lekko sztywny i dość rzadki :) Ja teraz non stop używam Beauty Blendera, ale moim ulubionym pędzlem jest ten z Sigmy-F84 Angled Kabuki :) i nakładam suchym, w sumie nie próbowałam mokrym, jest jakaś różnica oprócz oszczędności podkładu? Co do kawy to ja piję rano Tchibo bezkofeinową z cukrem trzcinowym, niestety bez mleka przez małego :) xxx Dziewczyny Wy się teraz martwicie o cycki, a ja zachodzę w głowę co to będzie jak skończę karmić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfij no niezłe sny :P powiedz no mi jak tak się znasz na kosmetykach tylko nie z górnej półki proszę bo mi szkoda :P szukam podkładu,jasnego ,ładnego i nie rąbiącego z mojej twarzy maski... może być dobry krem koloryzujący bo kilka już ich wypróbowałam i podkładów też ale żaden mi jakoś nie przypadł bardzo do gustu... teraz mam jakiś z Maybelline ale strasznie wysusza mi skórę i mnie wkurza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) Fiijj nie zle sny, mojemu sie snilo ostatnio ze urodzilam wzial malego na rece a on mu sie rozplakal i mowi ze tak mu przykro bylo, ze on tak placze :D . xxx Szoszonowa mi siara nie leci ale tak jak caperucita roja mam taki bialy nalot. xxx caperucita roja dokladnie tak jak piszesz pepek wyglada jak guziczek :D. Śmiesznie to wyglada. andziulka007 ja tez jestem blada jak maka ;p ale jednak linia mi wyszla ;p wyglada to smiesznie w polaczeniu z tym guzikiem :D xxx Moj maluch dzis strasznie aktywny, jak to prawda ze dzieci sa aktywne o tych samych porach co w brzuszku, to ja chyba nie bede miala czasu siku zrobic, bo moj maluch caly czas sie wierci, wypchnie albo kopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa, a zamierzasz karmić piersią bo nie pamiętam? No właśnie, módl się żeby odziedziczył po Was najlepsze cechy, bo nasz chyba odziedziczył najgorsze ;) Może Twoja J. powinna popróbować różnych kształtów smoka? Może któryś jej podpasuje :) Na początku zakładałam mu rękawiczki, ale teraz jest nowa moda i podobno ogranicza się w ten sposób rozwój dziecka, że niby dziecko jak raz się udrapie to się nauczy i nie będzie tego robić dalej. Co się okazało oczywiście stekiem bzdur :O Ale Ci zazdroszczę, dałabym sobie rękę uciąć za czekoladę :( I prawdziwej kawy mi brakuje, przed ciążą piłam 4-5 dziennie z mlekiem i cukrem :( Mój M. kupił mi kiedyś jak on to mówi koszulki nocne, które sięgały mi ledwo za pępek :D XXX Szoszonowa, ale masz rozrzut z tymi kawami, od skrajności do skrajności :D XXX Keysy, nie bolało??? A rozpuściły Ci się już wszystkie szwy? I nie leje się już z Ciebie? Ja jeszcze używam tych wielkich podpasek, mam jakieś żółtawe resztki. XXX Caperucita, świetnie to określiłaś, tego mi brakowało: " DRUGIE, LEPSZE MACIERZYŃSTWO", o to jej chodzi! Ja jestem dokładnie jak Twoja mama, megazaborcza i zazdrosna jeśli chodzi o Alana. Właśnie taka Zosia samosia. Ale wstyd się trochę do tego przyznać :O Dlaczego uważasz, że masz za mało wód? Naczytałaś się na necie? Nie stresuj się na zapas, bo dzidzi szkodzisz :) XXX Andziulka, ja jestem zadowolona z Bourjois, tego 1 2 3 z pigmentami czy jakoś tak. Fajne ma kolory te najjaśniejsze, nie wpadają w róż. Tylko nie wiem czym nakładasz podkład, bo może on mi tak pasuje, bo używam Beauty Blendera a on robi cuda ;) Ten podkład dość dobrze kryje. Kremów koloryzujących niestety nie używałam, bo za mało dla mnie kryją. No właśnie to wszystko zależy kto jaki efekt lubi i jaką ma cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka ja też to stosowałam, używałam, też ... Kurcze jak to się nazywa.. No nie mogę sobie przypomnieć, trochę droga seria kosmetyków z apteki w białym opakowaniu z dodatkiem niebieskiego.. Właśnie do cery ze zmianami, może któraś stosowała? X Ja mam okropną cerę, mieszaną z wielkim tłuszczem na nosie, brodzie i skroniach, a wągry takie ohydne mam właśnie w tych miejscach na potęgę, ale jak ich nie dotykam to w miarę nie widoczne... A tak mi mówili, że się w ciąży taka piękna się robi.. Tia ściema... X Ja na szczęście nie mam ostatnio, żadnych snów i dobrze, bo był okres czasu, że miałam takie abstrakcyjne, że szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij... No przestań... Ja chcę karmić, tylko, że się boję :P Ona próbowała, wszystkich rodzajów, ona po prostu nie lubi smoczka... X A te kremy z BB czy jakoś tak, to powodują u mnie maskę na twarzy i powodują, że w okolicy nosa spływają.. Nie znacie jakichś fajnych kremów lekkich do tłustej skóry z dodatkiem pudru, który by się fajnie rozprowadził i nie zatykał porów i nie powodował nieoddychającej maski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Jakie dostalam dzis bolesci brzucha, w zyciu tak mnie nie bolalo (no moze ze dwa razy nie wiecej). Myslalam ze zejde z bolu :| Tak mi zaczelo "ciagnac" brzuch do dolu. Pobieglam do wc i NIC a bole sie trzymaly od 30sekund i popuszczaly a za chwile znowu! Az mi sie zaczelo slabo robic :/ Polecialam po siostre zeby mi szybko wiatrak przyniosla i namoczyla recznik bo ja juz ledwo stalam na nogach... Polezalam z godzine z uniesionymi nogami nieruchomo i bol zaczal popuszczac... Juz nawet do meza pisalam smsa zeby wiedzial ze zle sie czuje, odrazu dzwonil co i jak bo sie zmartwil i kazal karetke wzywac jak mi nie przejdzie ale dzieki Bogu przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 to moze skurcze przepowiadajace? mi wczoraj na chwile brzuch tak stwardnial ze az sie wystraszylam,narazie zadnych boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie ciągnięcie brzucha to ja odczuwałam jak się przesiliłam podczas chodzenia... Bo mój mały jak chodzę to mam wrażenie jak bym szła z balonem napełnionym wodą i przy tąpnięciu on tak ciągnie w dół... X Allegrowiczka u Ciebie moze to przedbiegi porodu? Lepiej pojedz na IP tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie wydaje mi sie zeby to byly skurcze przepowiadajace bo mialam rakie same "ciagniecia" i jakby skurcze przy krwotoku a podobno skurcze przepowiadajace nie bola a mnie bolalo strasznie :/ Pochwalilam sie za wczasu bo teraz znowu zaczelo pobolewac tyle ze troche mniej jak przedtem :/ Co wiecej dzis poszlam tylko do agencji pocztowej gdzie nie bylo kolejek i odrazu do domku noi bezrobocie bo mam lenia wiec to raczej tez nie z przesilenia :/ A bol z pachwin przeniosl sie na wzgorek lonowy i normalnie ZDYCHAM :D Dzis juz mam takie mysli zeby gina prosic o cesarke na zadanie bo ja chyba niedam rady SN :/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka ja napoczatku wolalam cc niz sn a teraz boje sie tej cesarki jak cholera, ze sie wkrwawie albo cos brrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka Ty chyba faktycznie śmigaj do szpitala. Ja kupiłam teraz podkła Maxfactor Face Finity 3w1 i jestem zadowolona, bo jest matujący ale nie robi maski. Mogę polecić :) A co do kremów BB to mam z garniera i ona dla mnie jest trochę za tłusty, ale muszę wypróbować ten dla tłustej cery. Koleżanka sobie poszła czekam na Tomka i śmigamy "na miasto" hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala sie rusza , cos tam stuka ale strasznie nisko... Zreszta jej pora to tak po 21 na wojowanie ;) Narazie jeszcze troche przeczekam... Pojde za chwile pod prysznic jak bol calkiem przejdzie zeby mi sie cos w lazience nie zaczelo dziac :/ Zobaczymy co w nocy bedzie... xx Kurde niewiem jak te cholerne skurcze wygladaja! :/ Po ostatniej wizycie na IP lekarz powiedzial ze brzuch twardy jak na skurcze ale skorczow na KTG niema... xx HinskiTurysta - tez sie boje cesarki ale im blizej porodu to bardziej do mnie dociera ze ja jednak SN niedam sobie rady :/ U mnie silny bol brzucha i ja odrazu mdleje. Niechce nawet myslec jak wygladaja prawdziwe bole porodowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah.. Dziewczyny zapomniałam Wam zaanonsować, że... Mam powrót zimy :] W ogóle miałam cały pochmurny dzień, a jakieś 2h temu zasypało mi ulicę.. ;) X Allegrowiczka to tam uważaj na siebie... Może niech siostra będzie z Tobą podczas kąpieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka mam podobne odczucia, zobaczymy jak bedzie, najpierw chcialam cc, pozniej jednak sn ale jak dowiedzialam sie ile wazy to wole cc boje sie ze pekne do tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama czadowe te zdj, ale filmików nie mogę otworzyć :"( Kafe się blokuje cos chyba... Bo przez przypadek dowiedziałam się o tych zdj i filmikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka ja Cię nie che straszyć oczywiście ale mi ostatnio lekarka powiedziała że jak tak mi się właśnie zrobi z brzuszkiem jak opisujesz to mam się szybko do niej zgłosić lub na IP bo to może być odklejające się łożysko to raczej nie krwawi jak wszyscy myślą. Ja bym na Twoim miejscu pojechała lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×