Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? 2plu1-------------------Magdalena-------26-------------Wr oc ław-------------8---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---10--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------15--------------? agunia1987------------Agnieszka--------25--------------ł ódzk ie------------- 21-------------D andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------28------------CH DarCiiaaa----------------Daria------------19------------- Gdyn ia---------------22-----------DZ (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------27---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----30--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------30----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------30-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------20------------lu busk ie---------------36----------CH MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----8 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, mój facet jest antymikrofalowy :] No ale chyba nie będzie wyjścia bo ja za mikrofalą jestem :D W nowym domu jeszcze nie mamy :] No nie wiem...dużo osób odradza ten sterylizator :/ A jakiej masz firmy ??? U Nas w PL sklepie są pyyyszne ciasta :] HinskiTurysta a ile dałas za ten sterylizator? MAMA20133 3x pytam :jakiej firmy masz nakładki na sutki ?;] Byłam na zakupach :] Kupiłam pare rzeczy do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa a tak wogule to sa podgrzewacze ze sterylizatorami to chyba lepsze wyjście :) dziewczyny obudziła się we mnie dusza artysty :p zrobiłam stroik świąteczny :D Kurcze jak ja nie lubię mieć takiego upierdliwego kataru mózg mi sie zapchal :/ dzisiaj trochę kurze z wierzchu zetre bo nie mogę w sumie nic robić ... Jutro troszkę łazienkę ogarne a resztę mój misiek musi zrobić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiunduski tez nie mam pojecia bo weszlam w ten sam link przez wyszukiwarke allegro i mam dokladnie to samo a ten Twoj nie dziala haha bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta, piszę do Was z trasy.. :-D Małemu się chyba podoba, bo średnio co pół godziny skacze z radości, szczególnie jak tatuś przyśpiesza... Mały rajdowiec:-P:-P X Szoszonowa jak obiecałam waga 89kg(14kg na +) oraz 110cm w obwodzie :-P mój też jest mega napięty, ale wciąż liczę na opatrzność boską, która ochroni mnie przed tym czerwonym badziewiem... X Dziś rano obejrzałam swoje dzieło i powiem Wam, że ulżyło, bo oby dwa kolory rewelacyjne do siebie pasują i są takie soczyste, intensywne jak chciałam, więc wiochy na wiosce nie będzie :-P Fij szkoda, że zdjęcie nie oddaje tej rzeczywistości, ale postaram się wysłać najlepsze odcienie... X Ja też mam jedną butelkę małą będzie do herbatki i chcę dokupić drugą dużą. Oby dwie szklane z dr brown... X Ja też planuje kupić 2w1, podgrzewacz ze sterylizatorem... X Moja babcia mieszka w Tomaszowie Mazowieckim niedaleko Łodzi... To moja najulubiesza babeczka... Co roku na wakacje do niej przyjeżdżałam... X Allegrowiczka to życzę Ci i Wam również bezbolesnego porodu :-P and Merry Christmas :-P:-P:-P a także duuużżeej choinki z jajami dla każdej z Was dziewuszki :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka co sie dzieje? ty masz 28 tydzien nie ?? moze to tylko przepowaiadajace, nie stresuj sie ale jedz sprawdzic. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurcz ja czulam na koncu pochwy, na poczatku jak na okres bolal brzuch co chwile a pozniej twardnial brzuch na dole i w srodku pochwy czulam jak sie |otwiera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilas z zegarkiem?? skurcze porodowe sa dokladnie co do sekundy co 7, 5, 3 albo 2 minuty liczone od rozpoczecia pierwszego skurczu do rozpoczecia drugiego. jak masz co 20 minut albo co 22 to braxtona hicksa tez takie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa wybacz ale jak juz pisalam w zyciu Was nie nadrobie :P a wiec odpowiadam ze mam AVENT :) ja u siebie nie mam neta a jestem dzi u mamy wiec pisze:P neta bede miec dopiero we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta ja mam laktator, butelke i podgrzewacz do butelek tomme tipe, laktator jest elektryczny. w sumie to laktator i podgrzewacz jest ok, no butelka tez ale zostaje w niej troche mleka ze wzgledu na jej ksztalt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jaka Ty glupia jestes, chudo wygladasz. uroslo tylko tam gdzie powinno a ta marudzi. zobaczysz, ze sie zdziwisz jak urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka, co z Toba? Daj znac jak wrocisz! :) xx Mooniaaa86 - dziekuje :D xx anetucha123456 - dobrze ze napisalas jak odczuwalas skurcze , sama sie zastanawiam czy to co mi sie dzialo to akurat bylo to czy to tylko moja wyobraznia :P Ale wyglada na to ze to byly te bolesniejsze skurcze przepowiadajace a bolalo w tych miejscach o ktorych piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, jak to?? To skąd będą wiedzieć co i jak?? Szamanów jakichś pozatrudniają ;) Ja chyba bezpieczniej się czuję jak wiem, że szyjka sprawdzona, a na usg wszystko ok z dzieckiem :O Ja też myślałam o laktatorze, ale dobrze, że nie kupiłam. Przyda Ci się jeśli chcesz odciągać mleko i dawać z butli. Ja się boję, że mały wtedy odrzuciłby cyca :O Sterylizatora też nie mam, smoka i łyżeczkę do kropelek parzę we wrzątku, ale do butli pewnie przydatny :) Pierwszą kąpiel w krochmalu i 3 zasypki mąką mamy za sobą i jutro zdam relację czy idzie ku dobremu :) XXX Allegrowiczka, za 3 tygodnie?? Coś czuję, że się nie doczekasz ;) XXX Andziulka, szkoda że Cię dopadło na same Święta :O Kuruj się i wracaj do zdrowia :) XXX HinskiTurysta, Alan wysypkę ma głównie na buzi, więc z tym krochmalem to liczę bardziej, że wyleczy mu odparzoną dupcię :) XXX Keysy, zapomniałam że o nim pisałaś. Jak ta pierdzielona mąka nie pomoże to od razu poniego polecę. Używałam już Bepanthen Baby, Linomag, Sudocrem, i 2 maści robione w aptece, no masakra :O Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka, dopiero doczytałam, co się dzieje?? XXX Ciemną nocą wejdę na pocztę i obejrzę te Wasze fotosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu - no tak za 3 tygodnie :/ a za 4 mam termin wg OM wiec super :D Tak mi sie zdaje ze gin pewnie sam sie domyslil ze moge wczesniej urodzic i zeby mu nie zawracac d*** kazal przyjsc za 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Kuuurde musiałam chyba odespać tydzień wstawania do pracy o 5:00 ...zasnęłam wczoraj przed 22:00, wstałam dziś o 9:00 ... a potem przekimałam jeszcze pół dnia :] Chyba mi się jęczmień na oku robi, albo nie wiem co to ale boli mnie oko i mam takie zgrubienie pod powieką górną :/ Anetucha gratuluję stroika :D Ja jestem totalne beztalencie jeśli chodzi o takie rzeczy :D I gdzie Ty widziałaś Aventa sterylizator za 12f ??? Ja dziś w TK Maxxie na Clearance widziałam za 39f :/ Moonia86 moja Mała ani podczas jazdy autem ani nawet lotem samolotem nie wariuje :D To dobrze, nie powinno być problemów potem :D Ja dziś się mierzyłam ale tą miarką sztywną więc tak średnio miarodajna ale ok 105cm na wysokości pępka a na wadze +11kg (84kg) ... No prawie łeb w łeb! :D Hmmm... gdzie Ty widziałaś szklane butelki dr Browna ?:> Jakaś niedouczona jestem :/ Ja kupiłam plastikowe cztery o pojemności 240ml za 21f. A wczoraj znalazłam dwie butelki Tommie Toppie 240ml za 3f. w Aldim (może jakaś z UK się skusi:P) ...Kupię jeszcze własnie jakąś z jedną małą na herbatkę czy coś. Bo mam same giganty. Mooonia86 a na jakiś konkretny sterylizator z podgrzewaczem się czaisz? Może i ja się przekonam :] Kurde obczajałam dziś laktatory elektryczne z Medeli...cholerstwo drogie... od 60 do 100f. ... Andziulka007 ponoć skurcze to takie bóle jak na okres w równych odstępach czasowych ...ale co ja mogę wiedziec :D Co się dzieje bejbe ??? Dzięki MAMA2013 za odpowiedź :) Ja dziś kupiłam z Medeli...zobaczymy...szczerze mówiąc nie bardzo wiem jak to używać w ogóle....są jakieś 3 rozmiary :] Fijiji.... Pewnie będą wiedzieć tak jak w UK :D Tu szyjki nikt nie bada... Przed porodem aby sprawdzic jak jest dziecko ułożone naciska położna na brzuch i to wszystko...nie wiesz nawet jakiego kolosa rodzisz...czy 2,5kg czy 5kg :] Super, co? Też się czułam bezpieczniej jak mi w PL sprawdzał szyjkę...Tu niestety nie wiesz nic... chociaż czasem to i lepiej, nie wyszukujesz problemów bo nic nie wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem w szpitalu... Skoro skurcze przepowiadajace sa takie jak pisała Anetucha to miałam przez około 2 godziny co mniej więcej 15 min... Brzuch jak kamień nie mogłam się wyprostować taki ból jak na okres. :( Oczywiscie przyjechałam na izbę i wszystko minęło .... Zbadali mnie szyjka krotka śle zamknięta ,zrobili ktg i zostawili na obserwacje... Także nic nie wiem. Pierwszy raz w życiu miałam ktg j mały chciał ewidentnie wykopać te kółka z mojego brzucha :p martwię się ze chyba za wcześnie na takie bóle i skurcze ... Pod tym ktg miałam też jeden czy dwa ale nie takie mocne. W domu nie mogłam chodzic i się wyprostować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 miałam podobnie w PL ... I też szyjka krótka ale zamknięta... tez nie mogłam chodzić ani się wyprostować... nie przesadziłaś ostatnio z wysiłkiem ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka mnie kiedys trzymal skurczybyk 10 minut. poszlam w tym czasie do ubikacji bo myslalam ze moze to ucisk na pecherz w nocy a chrisa nie bylo. myslalam ze umre ze strachu. ale przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×