Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Dziewczyny wypiłyście choć trochę alko w ciąży? Zrobiłam sobie pół na pół szklaneczki wina czerwonego z colą... I tak wypiłam trochę ale nie wiem... wyrzuty mam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nie przejmuj się moja mama jak była z bratem w ciąży i miała ochotę to piła jakieś małe piwo albo lampke wina i nic się nie stało :) ja ostatnio trochę wypilam w Sylwestra bo później nie miałam juz chęci ale takie trochę napewno Ci nie zaszkodzi :D dziewczyny albo się zadrapalam albo robi mi się rozstep :p na boczku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie pytałam się nawet lekarza : mówi,że lampka wina raz na jakiś czas nie zaszkodzi... ja próbuję wina pierwszy raz od kiedy jestem w ciazy i chyba ostatni bo i tak mi kiepsko idzie :D czasem sobie Lecha bezalkoholowego na imprezie wypiję :] xxx andziulka007 wszystkie laski urzędują już na tamtym forum ;) Czerwone jakieś pręgi wyskoczyły Ci ?Smaruj pipoooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha jak masz ochote piszczec to piszcz. mi ulzylo jakb ryja wydarlam i powalilam piesciami w sciane.... piszce tu ale nie wiem czy to jeszcez sens ma bo czy ktos tu jeszcze jest? ja nie wiem gdzie wy polazlyscie na jakies forum inne. ale dobra jak trza to trza przeniose sie. ale jescze tu wam napisze. bylismy wczoraj na szczepieniu... wogole matki nie powinno byc przy takich przezyciach. jeden zastrzyk znioslam. przy drugim ryczalam razem z erykiem... maskara a potem w domu jak plakal. tak go bolalo... fij jak paracetamol? ja juz glupia jestem. mi pielegniarka wczoraj mowila ze mam dac ibum jak bedzie sytuacja kryzysowa ale pol dawki. no i dalalm i pomoglo bardzo. a wiecie ile eryk wazy? 6800!!!!!! ale patan. 1,5 mies i prawie 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szo ja od czasu do czasu wypilam lampke wina. i maly zdrowy... ale nie pilam np piwa czy drinkow jakis bo to szkodliwosc zalezy od zawartosci alk etylowego a w winie jego chyba najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dżizessss, znowu mam zaległości w czytaniu... Niemądra, słyszałam o takim przypadku i to w dodatku w takiej sytuacji każde z bliźniąt może być z innego ojca :D XXX Anetucha, jak kiedyś pokłóciłam się z M. Tak na poważnie to kobitka mnie poczęstowała kalmsem w pracy, bo nie mogłam normalnie funkcjonować i jak ręką odjął, wszystko mi wisiało :D Potem stwierdziłam, że powinnam codziennie przychodzić do pracy na tych tabsach, bo byłam oazą spokoju :D XXX Monia, ja nie używałam dla małego żadnych kosmetyków oprócz kremu do pupci. Dla siebie nabrałam podkładów, tuszy itd, a w ogóle w dupie miałam malowanie ;) Przyda się żel pod prysznic o jak najłagodniejszym zapachu, bo maluch musi Poznać Twój zapach, coś do mycia twarzy+ krem jak używasz, i coś delikatnego do pooranej pipki ;) Ja do ciała i pipki używałam Białego Jelenia w płynie, bo mi w szpitalu polecili. A i kup sobie jeszcze parę saszetek Tantum Rosa. Rozpuszczasz w chyba w0,5 l wody w zwykłej butelce po wodzie i podmywasz się tym ze 2 razy dziennie lub więcej. Działa odkażająco i ściągająco :) Weź sobie też szampon :) Ja kupiłam w Rossmanie miniaturki szamponu i odżywki, żeby nie targać butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, wcięlo mi posta :( Keysy, 6800?? No jaja sobie robisz, nie możliwe, chyba te baby musiały się pomylić :D Ja słyszałam, że ibuprofen się podaje dopiero od 3. miesiąca, a do 3. tylko paracetamol :O Mój nie miał gorączki, kupiłam mu nawet Altacet w żelu, gdyby miejsca po wkłuciu się zaczerwieniły, ale nawet nie użyłam :) XXX MAMA, obejrzę potem to forum, teraz znikam i pojawię się pewnie w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama nie wierzylam i 2 razy patzrylam na ta wage... nie bez powodu nosi ubranka 3-6 mies... i pampersy juz 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam dzis w pracy. rano dostalismy kartki, ze o 11 odbedzie sie trening na wypadek pozaru i jak uslyszymy dzwonek to mamy wybiec przed budynek nie zatrzymujac sie i nie zabierajac swoich rzeczy- tak jakby sie palilo. Pracuje ze mna masa starszych ludzi i tylko dwie mlode dziewczyny. jedna jest z łotwy a druga z litwy (ta to ma swoj swiat). No wiec łotyszka mowi, no jak to nie zabierac swoich rzeczy. jakby sie palilo to bym nie chciala niczego stracic a ogien nie rozprzestrzenia sie w sekunde. mowie no tak... postanowilysmy zabrac swoje rzeczy dla zartu ;D alarm zaczal dzwonic, wzielam wiec swoja torbe, skrzynke z rzeczami i ...farelke. mysle sobie smiesznie bedzie. wyszlam na dwor, wszyscy w smiech ale lotyszki nie ma. 5 sek, 10 sek... w koncu wybiega po okolo minucie a w rekach czajnik, pudlo platkow sniadaniowych i banany hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzis zmasakrowana i doslownie spie, wszystko mnie boli, zrobilam sobie dzis maraton z malym, a zeby bylo smiesznie po 16:00 zrobilam drugi maraton z kolezanka z porodowki (i oczywiscie maluszki) doslownie padam!! a o 21:30 top model!!! dam rade? usmialam sie anetucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelo sie od skurczu na koncu pochwy i w sumie czulam takie uklucie. pozniej bardzo slabe bole miesiaczkowe a po chyba 15 godzinach w koncu mialam te mocniejsze i odchodzily mi sily z nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cos "spina" co jakies 12 minut i twardnieje brzuch. 19: 31,42,54 Nie jest to silny bol poki co to takie 3-4 jak zaczyna bolec i czuje ucisk od dolu az po same zebra :D A jak ustaje to mala sie rewanzuje wypinaniem 8| UCIEKALAM DZIS ZE SKLEPU bo poszlam bo brzuch mnie delikatnie pobolewal i sobie mysle "A ide to mi przejdzie" haha :D Noi tak jak weszlam do sklepu to ani 1/4 sklepu nie przeszlam i jazda do domu bo brzuch bolal co chwile i twardnial... Boli przy chodzeniu a teraz to "spinanie" , "ugniatanie" jest nawet przy siedzeniu :| Moze to jeszcze nic , ale zobaczymy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze jak bola te skurcze treningowe to nie czujesz bolu wlasnie w podbrzuszu i tak jakby wzgorku lonowym. jesli czujesz podbrzusze to moze juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym , ale pewnie przy moim szczesciu to tez sie bede meczyla do 40tc :P Choc nie zapeszam bo brzuch sie stawia od 13 tak ze wszystko sie moze zdazyc... A jeszcze dzis tak krzyze mnie bola :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dlatego sie zastanawiam co sie dzieje :) Bo o 13 zaczal sie stawiac tak do trzech razy na godzine, a teraz czesciej. A w pachwinach czuje chwilami jakby mi ktos noz wbijal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×