Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Nie miałam czasu żeby komputer odpalić :( Ale jestem :) Andziulka byłam wczoraj u lekarza, usg też było, ale moja uparta dzidzia miała zgięte kolana i skrzyżowane kostki jak to powiedział Pan doktor i nie wiem co będzie. Następna wizyta za 2 tygodnie może wtedy sie odsłoni :) W ogóle dziewczyny byłam wczoraj u nowego lekarza i powiem Wam, że żałuję, że wcześniej do niego nie trafiłam, świetny, miły, aż mi się nie chciało wychodzić :) Widziałam dzidzie i słyszałam serduszko a Tomek oczywiście kolejne zdjęcie powiesił na lodówkę :) xxx Mama chciałam ogarnąć to nowe forum i bląd mi wyskoczył :( Może to znaczy że mamy zostać tutaj, w końcu tutaj jest fajnie :) Jestem dzisiaj w domu, byłam z mamą na kontroli po tym zabiegu i usunięciu drenu no i wzięłam sobie wolne, ale jutro do pracy :( Ale mi się nie chce. xxx Allegrowiczka lada chwila i bedziesz nam poród opisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama a myślałam że z dziećmi spacerujecie :) xxx carolajna uparciuszek co będzie pokazywać co ma między nóżkami :) xxx Ja Spalam dwie godz a teraz jem obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe pewnie się wstydzi :) U mnie dzisiaj taka okropna pogoda, pochmurno jest i brzydko i głowa mnie boli. Zrobiłam sobie herbatkę z sokiem a do niej zamierzam zjeść kinder bueno :) Gulasz się gotuje, więc obiad będzie :) A potem koleżanka wpadnie na ploty. We wtorek jak już wróciłyśmy z mamą ze szpitala robiłam z siostrą ruskie pierogi :) Wyszło nam 120 sztuk. 2 godziny lepiłyśmy, a jedzenia było 5 minut jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się na jadłam :) mała mi tak się Wypieła w lewym bolu że aż boli i nie mogę na tym boku leżeć xxxx co do słodyczy to bym mogła Ciągle jeść Snicersy mniam:P i od wczoraj za mną chodzi ARBUZ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy uśmiałam się z tym ssanie jaśka przez Eryka ;) Słodziak:) xxx andziulka007 mierzę na wysokości pępka...boczki mam na biodrach :P więc one nie wchodzą w skład brzucha :D xxx Carolajna87 ale masz wstydziocha :P Moja księzniczka założyła nogę na noge w 20tc i tez nie chciała pokazać co tam chowa ale lekarz kazał mi chwile pochodzić i się udało:) Dawaj te pierogi!!! xxx Gdzie Moonia86 ?:) xxx Mama2013 może rzeczywiście powinnyśmy tu zostac ;) xxx Byłam na szczepieniu na koklusz...pielęgniarka powiedziała,że opadł mi brzuch i że juz 32tc więc w każdej chwili mogę rodzić... WTF ?:> DOPIEO 32tc a nie JUŻ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka ja też teraz wolę swój brzuch niż przed ciążą :P xxx Carolajna87 ... trochę daleko ale dzięki :D ale mi smaka narobiłaś...wielbię ruskie pierogi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja też uwielbiam pierogi ruskie mniam :p Allegrowiczka nie widać po tym Twoim brzuszku ze ma tyle cm :D bardzo ładny :) Szoszonowa Ty to małego słonika urodzisz jak juz masz taki duży brzucholek :p może Ty zacznij się oszczędzać bo na prawdę za wcześnie urodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam u lekarza w PL to mała ważyła nie za dużo.... to był 28tc i lekarz oszacował 3300g +- 200g. więc w normie dzidzia ;) Ale powiedział,że mam sporo wód płodowych i łożysko z przodu ;) Pewnie stąd taki bebzol :] Chociaż ja upieram się,że Monia86 ma większy :P Poza tym duży brzuch nie oznacza dużego dzieciątka i odwrotnie: mały małego ;) Wiem,wiem z tym oszczędzaniem...Jutro dziewczyny wracają do PL a ja leżakuję cały weekend :] Zwolnienie mam do 29.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. lekarz oszacował,że dzidzia będzie ważyła 3300g +- 200g w dniu porodu a nie,że w 28tc wazyła tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka fajny brzuchol, takie same rozstepy (malo widoczne) mialam pod koniec a po porodzie sie zrobily czerwone i wieksze i wiecej ich wyskoczylo ehh. a co do brzucha to ja rzeczywiscie mialam jakis mega wielki bo do porodu szlam z 121 cm... a przed ciaza przy kosciach miednicy mialam 86 ... dlatego pewnie tez cala na okolo jestem w rozstepach a w pracy mowili mi, ze blizniaki na 100%. ciekawe czemu mnie tak wydymało Amela tylko 3.4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch w 28tc ważył 1400 :D MoniaZBrzuszkiem ja w 21tc się dowiedziałam ale juz w 16tc było widać tylko ze ja nie chciałam wiedzieć a później juz moja maruda domowa żyć nie dawał to nam lekarz powiedział ale przeczucie ze bedzie chlopak od początku miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia w 13tc dowiedziałam się że Leon to Leon tak jak pisałaś-przy nowoczesnym sprzęcie i bezwstydnym dziecku poznać można wcześniej płeć bo oni robią wymiary tego kikutka- jak krótki to dziewczynka jak długi to chłopiec. x szoszonowa w uk to debile naprawdę :o już 32tc :o jakby nie wiedzieli co to znaczy dla dziecka urodzić w 32tc x dzisiaj leniwy dzień był, też po powrocie ze szpitala się położyłam i spałam 2h. Wiosna nadciąga jest piękna pogoda i mam nadzieje że już taka zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×