Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Monia86 jaki 14 tydzien ?:D Wtf ?:) Super,że wszystko ok;) Ile mały waży ?:) Opowiadaj no więcej! :D Spanie part 2 zaliczone :P U mnie dziś wieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis PIEKNA pogoda, w krotkim rekawku mozna chodzic :) bylam z Ksawciem 3h na spacerku wrocilam zrobic obiadek i znow wyjdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę ładna pogoda i nikogo nie ma wszyscy spacerują :) ja byłam trochę posiedzieć na podwórku z pieskiem się dotlenić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwię się gdzie
jest nie mądra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ostatnio pisałaś że boli cię nieraz jak mała się rusza a ja Ci napisałam ze tak nie mam no cóż dziś to sie zmieniło... mój Bąbelek tak mi napieprza w coś w podbrzuszu że szok... nie mówiąc o tym że się wypycha bardzo aż mnie podnosi do góry. Nie wiem co w niego wstąpiło dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dziś zastanawiałam gdzie (nie)mądra zniknęła... xxx Ja byłam na krótkim spacerze i pachwina mnie boli , pospałam godzinę i kurde taka ładna pogoda a człowiek na porządny spacer wyjść nie ma jak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 no moja czasem tak się wypnie,że też aż mi plecy unosi ku górze i mam ochotę w dupsko jej dac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tak sobie wzdycham i czekam :P Tez jestem ciekawa ile osob czyta, choc powiem Ci ze ja np. nie lubie wchodzic na tematy ktore juz maja kilkatysiecy odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kafeterii w ogóle nie czytam :P Tylko ten wątek ;) Allegrowiczka co u Ciebie w ogole ?:) Ile zostało? Jak się czujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Magda, widze już u Ciebie odpowiedzi w suwaczku :P :] A jak tam z Twoim facetem ? Bo pamiętam,że mieliście przeboje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 dni do terminu z OM, a 6 z USG. Zajebiscie boli mnie kregoslup - ledwo chodze :/ Robie kroki doslownie po 5cm i jestem cala wygieta do tylu tak boli :( Dawno mnie tak nie bolalo bo ostatnie takie bole od kregoslupa (dyskopatia) mialam przed zajsciem w ciaze a w ciazy wcale az tu dzis popoludniu mnie zlapalo :( I niewiem czy to od tego ze sprzatalam czy z innego powodu... Dziwne by bylo gdyby to bylo od sprzatania bo co dwa dni robie porzadkie takie jak dzis no ale nic niewiadomo :) Tata dzis pytal czy juz jedziemy do szpitala czy moze sobie spokojnie opny w aucie zmienic bo taka jestem "polamana" hehe ;) Z facetem OK - poukladalo sie. Powiedzialam co mi lezy na sercu i jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze troszeczke :) xx A wolgole to pisalam jakis czas temu jaki moj gin jest wspanialy ze zamiast mnie co tydzien czy co dwa na wizyty zapisywac na koncowce ciazy i w dodatatku z ta cukrzyca ciazowa to wiecie co? Dal mi termin na 19.04 wiec tydzien przed terminem z OM a 3 dni przed terminem z USG i jeszcze malo tego wczoraj dostalam telefon zebym przyszla w piatek 19.04 przed 8 rano (a mialam na 11) bo "doktora nie bedzie" :] Wiec wolgole rewelacja i teraz sie zastanawiam czy polozna mnie zbada czy poprostu gin przyjedzie i przyjmie tylko mnie :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka Ty to tego lekarza masz masakra ... Ja do mojej teraz chodzę co dwa tyg jak jest zagrożenie przedwczesnym porodem a chodzę na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mogę Wam w końcu zdać relacje dotyczącą mojej wizyty u gina;) Dziś miał oblężenie, byłam 16ta w kolejce od 13:30 do 18:00, kwitłam w kolejce... Była ze mną siostrzenica mojego męża i lekarz wszystko szczegółowo opisywał ;) nawet osprzęt małego :D Tak, że Szoszonowa siadaj i notuj :D Moje maleństwo ma 2560 i 44cm długości, wszystko w rewelacyjnym porządku... Siedzi głową w dół, czyli przypuszczam, że przez cały dzisiejszy dzień wystawiał wszystkim dupę do Świata... Łożysko przodujące spełniające wszelkie funkcje, z racji tego, że rośnie mały spaślaczek to termin przesunięty na 24.05. :D i rozwojem leci do przodu o tydzień... X Dziś podpisałam umowę na te meble pod zabudowę i jednak wyjdą 4650zł, bo namówił mnie pan na półpołysk z nowiuśkiego ich nabytku... Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy.. X To dziś chyba maluchy miały wenę twórczą, bo mój jak tylko koło 8:00 otworzyłam oczy to, wariował z godzinną przerwą aż do teraz.... X W końcu mogę wskoczyć na pocztę, więc sprawdzę co tam ciekawego się namnożyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia rewelacja ;) bobasy wyszły cudnie :D Monia mały brzuszek, ale poczekaj... jak Cię wywali to nie będziesz wiedzieć kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa ale masz klocuszka w brzuszku :D wczoraj czytałam o wczesniakach i jakie mają szansę e danym tyg to juz teraz mają duże tak w 31tc ale jak ważą ponad 2,5kg to juz jest super :D także czekam u nas na te 2,5 :D moja koleżanka normalnie w 40tc urodziła dzidziusia 2,5kg a brzuch miała gigantyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 super,że wszystko ok;) Noooo....niezły klocuch :D U mnie termin w 28tc był dalej na 4 czerwca :) Cos czuję,że pierwsza wyplujesz malucha :)A 24.05 fajna data, mojego A. urodziny :D Allegrowiczka współczuję lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj eryk pierwszy raz zasmial sie w glos a dzis rano sobie pogluzyl. miod na serce matki. my tez caly czas a dworze. dzis idziemy znow na dzialke potem jeszcze pospacerujemy. taka bylam zastana po tej ciazy i zimie ze jak zrobilismy sobie 1,5 godz spaceru to padalam z nog. a ta ziajka to nie tam zadna baza, idiotka ze mnie. na opakowaniu pisze masc posladkowa przeciw odparzeniom. i powiem wam ze ja mialam dzis male problemy odparzeniowe i zastosowalam to i ulga od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy dobrze wiedzieć, że ta maść jednak działa. Ja bardzo lubię ziaję w ogóle także na pewno ją zakupię dla maluszka. Moniaa86 to Ty też zaraz pojdziesz rodzić, ale dobrze, że maluch prawidłowo ułożony i, że wszystko ok. I gratuluje kuchni ;) Allegrowiczka też lada dzień bedziesz miała swoje maleństwo :) Ale ten Twój gin to faktycznie porażka. A faktycznie (nie)mądra zniknęła, ciekawe gdzie. Caperucita i Yadeath a Wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×