Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---13--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------32---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddam dziecko w dobre rece. doloze tez wadliwego chlopa jesli komus potrzebny na czesci x sorry, ze mnie nie ma, ale mamy zabkowanie i odchudzanie oraz ratowanie zwiazku na obojetnosc takze musi mnie w domu nie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem podziwiam z tym L4 :D Ja siedze 2 tydzien i ch** mnie strzela :] Zwariowałabym całą ciążę siedzieć w domu ... xxx andziulka ja dziś robię ostatanie pranie...pieluchy i rożek :] I się mam zamiar spakować jutro i poprasowac ubranka :] xxx anetucha trzymam kciuki aby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienię też (nie)mądrą ;) Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---13--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------33---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - ktos skopiowal zla tabelke ja juz dawno mam za soba 36tc ... :P xx Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---13--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------33---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cos zaczyna pobierac :P Bylam dzis na IP - zmusili mnie rodzice :| Bo krzyze dalej daja we znaki , gorzej jak wczoraj... Zbadala mnie lekarka stwierdzila ze mam skrocona szyjke i rozwarcie ale ze moge tak jeszcze chodzic i ze raczej bede przyjeta na oddzial... Potem poszlam na KTG i w miedzy czasie przyjechaly dwie rodzace i trzecia z jakimis bolami i lekarka przyszla mnie spytac skad jestem i czy chce zostac w szpitalu czy wole do domu bo i tak nie za bardzo teraz maja miejsca :] Powiedzialam ze jak nie rodze to do domu, wiec jestem :P Lekarka pouczyla mnie ze jesli bole krzyza beda sie nasilac regularnie to mam przyjechac na porodowke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiem kto źle skopiował:] Ja skopiowałam od kogoś z góry :P To dobrze,że rodzice Cię wzięli do szpitala :] Dawaj znac co tam jak tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka to już chyba faktycznie ciut ciut... Anetucha to powodzenia ze wszystkim, odezwij się jak będziesz wolniejsza :* Zrobiłam w końcu na obiad serowy garnek, powiem Wam, że był pyszny :) Ja na razie mam dla maleństwa kilka par bodów, ale zrobiłam ostatnio porządki i mam wolną półkę w szafie i w komodzie, więc teoretycznie można kupować :) Mam nadzieję, że za tydzień lekarz zrobi mi usg i będzie widać co ten mój wstydzioch ma między nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba chyba heh :) Az sie zaczelam denerwowac w szpitalu :P Qrde gdyby nie te dwie rodzace to pewnie bym teraz pod kroplowka lezala :) Z tego stresu zapomnialam sie spytac jakie mam to rozwarcie :? Ale widocznie nie takie duze skoro moge z nim chodzic :P xx Tata obstawia ze jeszcze dzis w nocy lub jutro pojade... Siostra ze wytrzymam do piatku ale w sobote pojade... Mama mowi ze sobote wytrzymam ale na wieczor moge jechac :D Maz za to powiedzial ze sobota/niedziela :D A ja sie smieje ze jeszcze w sobote pojde na darmowe USG 4D i potem moge rodzic haha :D xx Tak sie smiejemy , no ale to malutka zadecyduje kiedy zechce wyjsc :) Ale skoro juz jakies tam rozwarcie jest to za wiele mi nie zostalo... :) Wystarcza porzadki w sobote i juz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam robic skalpel. myslalam, ze umre. wczoraj 19 minut a dzis 35 wytrzymalam ;D ponadto czytam ksiazke: milosc potrzebuje stanowczosci. musi sie udac ;) i chris jakis milszy sie zrobil. chyba za bardzo zaborcza i zazdrosna jestem. przestalam sie czepiac i wymagac- przyszla koza do woza a dopiero drugi dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole latwy jest do ulozenia ;] a pamietam na poczatku jak sie rzucal, ze on sie zmienic dziewczynie nie da! nie i koniec. w ogole nie ma mowy! :] taaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a brałyście smoczek do szpitala? Butelkę? Dziś byłam z moim M na zakupach wyprawkowych... Jakoś mało tych rzeczy wyszło... Dla siebie kupiłam ale czuję, że o czymś zapomniałam... X Anetucha będzie dobrze.. Faceta trzeba całe życie ustawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo Jeezu, teraz to się w ogóle nie ogarnę z tym czytaniem... :O Będę czytać po trochu ;) XXX Szoszo, oczywiście że mam Mary Lou Manizer :D Lubię go, jutro postaram Ci się gp bliżej opisać i te obiecane róże też :) Dzięki za info z tą maską, jeszcze niemiałam okazji sprawdzić :) XXX MAMA, może spróbuję tego Sudopantenu... A on jest w tubce czy słoiczku? XXX Keysy, no właśnie tak się zastanawiam nad tymi jego upodobaniami... Próbowałam mu też dać tą "gorszą" lewą pierś leżąc na prawym boku (to dopiero akrobatyka ;) ) i wtedy ją ssie normalnie :O Dziwne... A sam spowrotem zasysa tą pierś czy mu sama podajesz? Wkurzające... A tej Ziajki nie było w moim Superpharm :O XXX Moniazbrzuszkiem, na pocztę też nie miałam czasu wejść, ale jak tylko wejdę to obejrzę fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa,jak masz zamiar dawać smoka to bierz, bo czemu nie? :) Ja butlę brałam na wszelki wypadek, ale udało się z cycemi więc nie użyłam :) XXX Mamy karmiące piersią, jak wyglądają kupy waszych maluchów? Zdarzyło Wam się, że zrobiły w trakcie zmieniania pieluchy? Bo ja właśnie zmieniałam Alanowipieluchę jak zaczął srakać i bąki puszczać na zmianę i te kupy były baaardzo wodnistei żółte... Zrobił na 3 czy 4 razy, aż się bałam, że się zaraz na ubranie wyleją, w ogóle nie mogłam tego opanować :O Niby mówią, że na piersi kupy są rzadkie, ale sama nie wiem... Jak się nie widzi jak idzie na żywca to ciężko poznać po pieluszce czy to biegunka czy nie... Boję się, że to biegunka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, ćwiczysz tego swojego Chrisa :D Co za skalpel znowu? :) A jak idzie odchudzanie? Ćwiczysz nadal? XXX Allegrowiczka, trzymaj się dzielnie. Biedaku, wyobrażam sobie jak ociężale się czujesz, pamiętam, że ja też miałam już dość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---13--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------33---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan--------9 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Spać nie mogę chyba ze stresu... Mam dzisiaj lekarza ciekawe co powie... Jeszcze na pobranie krwi dzisiaj. Ale wrażeń Hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszsz a ja juz nie spie. zerwala mnie o 5. waszej 6 ;) Fij skalpel to wlasnie program cwiczeniowy chodakowskiej. pewnie slyszalas. niby latwy, tu reka tam noga ale jestem tak slaba po ciazy, ze nawet reki w gorze za dlugo utrzymac nie moglam. spocilam sie jak swinia i doczolgałam do sofy. dzis znowu. ;) a po przeczytaniu tej ksiazki stwierdzilam, ze chris mi ucieka i stracil szacunek i zainteresowanie bo ja mu go okazuje. musze sie nauczyc byc zimna i stawiac wlasne sprawy na pierwszym miejscu. x nie wiem czy ktos cos jeszcze pisal, ale ogolnie weszlam tu powiedziec, ze Amela zaczela prostowac nogi tak na super prosto i wyglada jak mały pingwin haha bo stopy ida w dwie rozne strony. smiesznie to wyglada ;D wczesniej tez prostowala ale nie dwie na raz, nie tak dlugo i nie tak "prosto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja standardowo znów spać nie mogę...coś Nas dziś pozrywało wcześnie dziewuchy :D Anetucha u Ciebie też tak wieje? My się baliśmy śmietnika wystawić a dziś czwartek bo by latał po całej ulicy, masakra jakaś :D Fijiji...to czekam na opinie Mary Lou i ewentualnie polecenie czegoś lepszego jak jest :P xxx Anetucha powodzenia w tresowaniu loverboya...:D Chyba z ciekawości też tę książkę znajdę :P xxx Mooonia86 napisz co kupiłaś to podumamy co tam jeszcze potrzeba a i ja może coś zerżnę :P Ja dziś planuję się spakować :] xxx Mam dziwny ból prawego jajnika ... Na nim własnie miałam cystę... Nie jestem w stanie podniesć prawej nogi jak leżę ani na niej stanąć...:/ Nie wiem co się dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa z tej ksiazki nic nowego sie nie dowiesz a raczej oswieci Cie, ze faceci po prostu lubia gdy mamy swoje sprawy i wtedy oni moga walczyc o nas czas. nie wieje tutaj, jest cieplo i przyjemnie. nie wiesz, czy mozna tu kupic marmolade twarda? nie w polskim sklepie bo jej tam nie ma. angole maja jakis zamiennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 nie sądzę,że wyrostek bo za nisko... Anetucha nie mam pojęcia... a co chcesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---13--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------18--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------33---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan--------9 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha faktycznie trenujesz Chrisa nieźle, ale tak trzeba :) Budziłam się dzisiaj milion razy w nocy, bolał mnie brzuch jakoś tak po prawej stronie i ciągle zmieniałam pozycje spania, co za masakra :( Rano wszystko ok, więc nie wiem czy powinnam sie martwić. Andziulka daj znać jak u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 ja mam tak co noc... brzuch a szczególnie prawa strona napieprza w nocy podczas zmiany pozycji :/ aaa....powoli zaczynam mieć dosyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolało cały czas, jak zmieniałam pozycję było trochę lepiej :( Nie strasz, że tak już będzie do końca ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa na ten moment mam spakowane : -chusteczki nawilżone -wkładki laktacyjne x16szt -majtki siatkowe x4 -podkłady po porodowe x2op -sudokrem -biały jeleń pod prysznic -body x6 -śpiochy x3 (muszę dobrać więcej) -pampersy x21 -sól fizjologiczna Mam kupione ale muszę wyprać: -koszule x2szt zapomniałam że muszę mieć więcej M dowiezie -staniki do karmienia x2 A jeszcze dołożyć planuję: -ładowarkę do telefonu -szampon do włosów -ręczniki x2 -kartę ciąży i dowód osobisty -klapki pos prysznic i do chodzenia -ciepłe skarpetki(zalecenie Anetuchy) -szlafrok -ubranie na wyjście -saszetki Tantum Rosa (chyba Mama polecała) -jedzenie (Anetucha radziła) A myślę, że mój na wyjscie dowiezie kocyk, jakiś kombinezonik i fotelik samochodowy X A dziewczyny prałyście poduszeczki do łóżeczka i wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×