Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszonowa ja przeczytałam, ale jak mnie krew zalała tymi gadkami, to zapomniałam, ja biorę jeszcze smoczusia. Mleka nie biorę, liczę na cyca. Zawsze może Ci resztę, którą zapomniałaś dowieźć Twój mężczyzna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...własnie, ciekawe jak ze smoczkiem ... dzięki bejb:* no wiem, wiem,że facet mi może dowieźć ale ja to lubię miec wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się przypomniało że sól fizjologiczną do noska.. To masz jak ja, bo później tłumaczyć to problem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, wrocilam, przeczytalam polowe i to co pamietam... X szoszonowa cholera nie pamietam czy zapakowalam butle od razu, ale chyba nie. w szpitalach w anglii maja mleko w takich butelkach pakowanych sterylnie oddzielnie ze smoczkiem i jesli cyca nie chce to daja ci to mleko nie moge znalezc foty w necie, butelka jednorazowa wypelniona mlekiem zamknieta kapslem i oddzielnie smoczek z zakretka. ma 100ml skladasz to i dajesz dziecku. amela pierwsze 2 dni po wyjsciu z special care unit jadla po 50-60 ml a jak zaczela jesc wiecej to prawie z placzem pobieglam do poloznej czy moge dac wiecej bo ryczy, pozwolila to balam sie ze wybuchnie! :D bez jaj. ale glupia bylam... x patrzac tak na was jak walczycie zastanawiam sie czy ja przez hormony tez bylam taka zajebista dla chrisa, ze do teraz wybaczyc nie chce haha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------34----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----34--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------37-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------10 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka zmieniłam Cię :) Szoszo no zapadają mi się coś te sutki muszę teraz lekarce powiedzieć :P Ale pogoda miałam dziś jechać na moja działeczkę na grilla i dupa Arek robi frytki i karczek z patelni :P aaa Szoszo u nas w szpitalu mają butelki i mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha tu nie chodzi o walkę kto lepiej wie i która jest tu górą... Ja wtrąciłam się tylko dlatego, że kolejną osobę (nie)mądra obraziła wyśmiewając w tak poniżający sposób jakby była tu co najmniej bogiem i nie chodzi tu o hormony... Wcześniej równie chamsko potraktowała 2 lub 3 osoby, ledwo to zignorowałam, ale tym razem przegieła. Z tego wynika, że nie szanuje kontaktów, choćby tych wirtualnych... Tylko, że one są trochę bliższe realizmu niż wirtualu a to dlatego, że wiemy jak wyglądamy. A szczępić się nie mam nad nią zamiaru, bo oczywiście ona wie najlepiej i nic nie dociera, że zachowuje się jakby wszystkich miała głęboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karineczka111
Polecam Wam stronę www.strefarodzinka.pl. Strona specjalnie dla Was - dużo artykułów o ciąży i dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja to wiem, ale nie mam sily juz sie wtracac ;) klotnie mam w domu i po prostu te posty omijam ;) wszystkie baby niedadza sobie nic powiedziec ;) kto nie mial racji nie mnie oceniac bo czasu nie mialam sledzic od poczatku. smutno mi tylko, ze nam sie forum rozwala bo dolaczylam przed porodem a dziecie moje konczy w piatek pol roku!!!. Amela mnie wlasnie za kłaki ciagnie :PP x ALLEGROWICZKA gratulacje!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 moje sutki stoją tylko jak jest zimno albo podczas stymulacji także na wszelki wypadek kupiłam sobie 'wyciągacz sutka' i nakładki silikonowe wyciągające sutka Medeli - jak się okazało:D ( MAMA2013 i (nie)mądra mają inne) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie napisałam nic o stymulowaniu - abyś to robiła ;] Piszę ,że wtedy tylko mi sutki stoją... w innym wypadku są zapadnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stymulowalam sutki do znudzenia, skakalam, pilam herbate z lisci malin, chodzilam po schodach w bloku jak piznieta a Amela wyjsc nie chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis pierwszy raz sama kapalam mala :D Balam sie ale dalam rade... XX Pytanie do dziewczyn ktore juz urodzily: Jak czesto wasz noworodek robil kupki i czy byl na piersi czy MM? Bo moja mala sadzi kupy co karmienie i zastanawiam sie czy to nie za duzo... Jest na MM i w miare mozliwosci daje jej swoj pokarm kilka razy dzienie wiec 50/50 a kupki praktycznie non stop... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka, łezka mi się zakręciła w oku jak czytałam tą historię :) Przypomniało mi się jak rodziłam Alanka :) Ból nie do zapomnienia, ale to taki magiczny moment :) Alanek jest na piersi i gdzieś do 8-9 tyg. w każdej pieluszce była kupa :) XXX Szoszo, a jakieś chusteczki nawilżane do dupci? No rozumiem Cię z tym bronzerem, szkoda że się gryzą :O Ja jestem z kolei bardzo zadowolona z teego pigmentu Illamasqua'i, bo dla bladziochów jest super. Jasny i chłodny odcień, tego szukałam :) XXX Moniaaa, ja miałam bardzo niewiele siary przed porodem, po porodzie trochę więcej, ale też niewiele, a gdzieś po 3 dniach jak wszystko rusza to leje się z cycków. Noworodki na początku mają maleńkie żołądeczki i najadają się kilkoma mililitrami :) A z resztą podobno przez pierwsze dni zużywają jeszcze zapasy jedzonka pobrane od mamy także nie martw się :) XXX Lolitka, witaj :) XXX Cześć Agunia, kopę lat! ;) Skrobnęłabyś co tam słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, strasznie chciałabym się poćhwalić Alankiem, ale mój M. raz że leniwiec pierdzielony do tej pory nie zgrał fotek na laptopa a dwa że on musi je po swojemu podocinać, bo inaczej nie da ;) Sama bym sobie zgrała, ale nowy laptop nie chce współgrać z aparatem i nie umiem :O Pocisnę go jeszcze, dziada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnij dziada, ciśnij Fijiii! :) Chusteczek nie biorę bo tu nie pozwalają... tylko waciki z wodą przegotowaną... Tzn, wezmę małą paczuszkę nawet dla siebie ale dupki Majkowej tym nie wytrę ...Ale dzięki:* Lecę na horror ...:) Od 2 dni jem jak monster :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki, u mnie wszystko dobrze:) Mam troszkę skrócona szyjkę i muszę się oszczędzać, jestem w 34 tc. Co do tych sutków, to myślałam że tylko ja mam zapadnięte:P Moje też stoją tylko kiedy jest zimno i to prawy bardziej hehe:) Mam tylko nadzieje, że taka pierdoła nie przeszkodzi nam w karmieniu piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia wbrew pozorom dużo kobiet ma taki problem;) Mamy o tyle szczęście, że nasze sutki reagują na zimno i bodźce:) Też się martwię o karmienie ale ponoć wiekszych problemów byc nie powinno. Ja zaopatrzyłam się na wszelki wypadek w 'wysysacz sutka' - taka pompka, która go wyciąga pod ciśnieniem i w silikonowe nakładki, ja mam Medelę, one też w przeciwieństwie do zwykłych nakładek zasysaja sutka i go wyciągają... U mnie też 34tc i też szyjka skrócona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia witaj w klubie skroconych szyjek :p No jutro z rana na pobranie krwi a w wtoreek do lekarki zobaczymy jak ta moja szyjka ;) dzisiaj tatus kupil mi duza NUTELLE :D mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź andziulka nic nie mów o jedzeniu.... ja dziś jestem na 3 kawałkach ciasta marchewkowego, 2bananach, czekoladzie, piersi z kuraka z pieczonymi ziemniakami, marchewką i cebulą z ziołami i mizerią, sałatce gyros... i ciągle mi mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie sie komus spalilo w bloku obok ... baba piszczala i plakala na ulicy a z nia jakis typ w samych spodenkach bez bluzki i laska w pizamie. nie macie pojecia jak mi ich strasznie zal. stracili wszystko :/ chyba dzis nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze anetucha masakra starcic tak wszystko to jest masakra ale dobrze ze im nic nie jest. Szoszo ja tez nieraz mam taki dzien spoko :) kurna nie moge usnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie ostatnio cierpię na bezsenność :/ Od jutra trochę zniknę bo wracam do pracy i to na popołudniówkę ... xxx anetucha niefajna akcja, też kiedyś byłam świadkiem takiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×