Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Matka polka ze mnie dziś obiad w KFC :D MAMA gratulacje nowego zakupu :) my mamy dwa cytryne i mazde i powiem Wam ze czym więcej tych koni pod maską to ja bardziej szczęśliwa :D lubię docisnac gaz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly straszna ta historia, całe szczęście, że wszystko dobrze sie skończyło, bardzo Ci współczuję. Ty to rzeczywiście lekko nie masz... Ale trzymaj się dzielnie :* Dziewczyny posadziłam dzisiaj truskawki w skrzynce na balkonie :) A w drugiej mam kwiatki :) Trzymajcie kciuki żeby urosły :) Wczoraj byliśmy nad tym jeziorem u znajomych, pogoda była kiepska siedziałam w kurtce, ale pojechaliśmy ok 13 a o 20 byliśmy już z powrotem w domku, więc nie było tak źle. Dzisiaj za to śliczne słoneczko cały dzień, chociaż z temp. też szału nie było. Co do samochodów to my mamy VW polo zrobione na rosta, wrzucę Wam fotki na maila i honde ale anglika, którą usiłujemy sprzedać i chcemy wtedy kupić coś dla mnie. Chciałabym w automacie bardzo, ale zobaczymy jak wyjdzie, a ja też lubię moc i koniki pod maską im więcej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podziwiam ja w automacie jeździć nie umiem :p raz jechalam kolegi autem i myślałam ze usne jak nie miałam sprzęgła i biegów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly, ja pierdzielę, chyba teraz nie usnę :( Przeczytałam Twoją historię, spojrzałam na Alanka (właśnie go karmię) i w ryk :( Nawet nie chcę sobie wyobrażać co przeżyłaś :( Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Molly okropne zdarzenie... Poryczałam się... Nie chciałabym tego przechodzić... Współczuję doświadczenia, na szczęście już wszystko dobrze... Ucałuj maluszka. X Powiem Wam, że ja nie wyobrażam sobie życia bez 4kółek.... To była miłość od najmłodszych lat... Zawsze powtarzałam, że jak skończę 18lat to pójdę na prawko. Za własne pieniądze w wieku 20lat osiągnęłam cel i kupiłam samochód. Renault clio ale zawsze to coś;-) Moja męża kocha się w mazdach, ja osobiście ich nie znoszę... Z obecną się tolerujemy. Wierzcie lub nie ale każdy samochód ma swoją duszę i swojego ulubionego właściciela. Mazda to babka, ja dogaduje się z facetami Renault, Seat, Opel, VW itd.jeździłam różnymi markami i żaden mnie nie zawiódł, ale mazdą źle mi się jeździ. Ja jak jadę to ona szaleje, jak nią jedzie Marcin to ona płynie, wręcz unosi się nad ziemią. Będziemy potrzebować dwa autka i on dla siebie szuka kolejnej mazdy, a ja chciałabym Seata Ibize w czerwonym kolorze (jeździłam takim w Anglii- kocham to auto) albo Opla lub VW w wersjach rodzinnych. X Ja mam jak Andziulka manual musi być, w innym przypadku prowadzenie nie sprawia przyjemności, ruchomy drążek musi być:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam u Was brzucholki? Wczoraj się ważyłam 92,7kg to od podstawy 75kg, prawie 18kg na plusie, 2,5 tyg temu ważyłam 91,9, czyli raptem 0,8kg w 2,5tyg to nie jest źle. Maluch od jakiegoś czasu tak szaleje że ja nie wiem kiedy śpi w ciągu dnia. Odkąd oko otworze do momentu zamkniecia szaleje. A gdzieś słyszałam, że w 9mcu już dużo śpi, mało się rusza, bo przygotowuje się do wyjścia. Śmieje się, że próbuje się wydostać, ale nie może znaleźć wyjścia i dlatego świdruje w brzuchu dziurki. :-D Ostatnie dwa dni jestem ze zgaga w niezbyt miłych układach, a do tego nawet jak się rozchodze doszedł ciągły ból podbrzusza, krzyża,nóg itd. Plus skurcze. We wt idę do gina na ostatnie usg. Byłaby jazda jakby zaczęła się akcja porodowa :-D:-D:-D X Mały musi poczekać jeszcze dwa tyg... Dziś jedziemy szukać dużej komody dla małego, jak nie znajdę to zamówie w meblowym. X Mamuśki ja też chce już swojego szkraba!!!! Po ruchach stwierdzam, że będzie temperamentny urwis :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama teraz jest długi weekend, to udzielają się towarzysko. Od pn wróci do normy. X Z remontu (nie licząc mebli tylko robocizne) zostało nam wyszlifowanie i pomalowane korytarza; wyszlifowanie, pomalowane i założenie paneli w sypialni oraz pomalowanie kuchni!!! Niah niah niah :-D no i fototapety ale to kiedyś :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zamuła:] Ale jak pytalam ostatnio o coś to nikt nie odpisał oprócz Andziulki:] Ponawiam więc : mamy i przyszłe mamy macie bujaki/hamaczki dla maluchow ? Jakie? xxx cudowna pogoda :] jedziemy na carboot :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 ja się już teraz ważę u położnej bo ostatnio u niej było 12kg na plusie a w domu 16kg więc coś tut nie gra :P Ufam jednak jej profesjonalnej wadze :P Także powiem co i jak w nast. tyg:) A brzuch miałam 112cm tydzien temu :] Zaraz namowię mojego aby pstrykną mi fotkę w ogrodzie bo tak ładnie :] Moja tez się rusza ciągle .. standardowo punkt 5:00 pobudka i się wypinamy :]Ale mam posrane sny... dziś np. znalazłam dziecko (w foteliku:D) w starej opuszczonej szkole i ...sobie je wzięłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzeniach
Co do bujaczkow i hamaczkow ja nie mam jeszcze bo za wcześnie u mnie na takie zakupy, jednak myśle ze to fajny pomysł. Pewnie dziecko sie uspokaja przy takim harmonijnym kolysaniu. Napewno kupię, nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, zapomniałam Ci napisać, że super ten hamaczek! :) Ja nie kupowałam bujaczków chociaż mi się podobały, bo uważam, że dla noworodków się nie nadają. W większości nie można położyć dziecka całkowicie płasko. W dodatku Na Alanka w ogóle nie działało bujanie, jak ryczał to miał w nosie jeżdżenie wózkiem w tą i spowrotem , ale od jakichś 3-4 tyg. się to zmieniło za sprawą teściowej. Teraz jak pada inie chce mi się iść na spacer to nie wystawię samej gondoli na werandę, bo będzie ryk, teraz muszę z nim jeździć. Wcześniej spał sobie spokojniutko :O A jak nie może usnąć to nie wystarczy już suszarka tylko trzeba go bujać w wózku :O Teraz moi rodzice mają zamiar kupić mu na dzień dziecka bujaczek (tylko kazałam im szukać takiego w którym można leżeć) i nie mogę się doczekać :) XXX Moniaaa, to już niewiele Wam zostało :) Za to zobaczysz jak długo się będzie utrzymywał pył z tego szlifowania :D XXX MAMA, gratuluję nowego nabytku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa http://www.playpennies.com/fisher-price-rainforest-melodies-lights-deluxe-baby-gym-77894 - z tego jestem zadowolona http://www.mothercare.com/Summer-Infant-Cuddle-Me-Wildlife-Bouncer/472118,default,pd.html - z tego nie mam jeszcze hustawke ktora buja sie do przodu i do tylu ale polecam taka bujajaca sie na boki! zwlaszcza na poczatek bedziesz miala spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly, współczuje Ci tych nerwów, biedna. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Czytam o tych waszych problemach z kroczem i wiem że za chwilę czeka mnie to samo:( A powiedzcie dziewczyny miałyście robione badanie na paciorkowca? Mi we wtorek ginekolog pobrał wymaz, aż sie boje. Mama, gratuluję nowej fury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo paskudo jedna !! Ja też Ci odpisalam :-P:-P:-P że mam taki na mmetalowym stelażu i jak go wlacze to wibruje. Napisałam też że Twój jest kapitalny hamaczek :-P:-P rzucam focha jak ode mnie do Ciebie:-P:-P X Właśnie wracamy z takiego carboot i kupiliśmy komode dla małego :-D x we wt idę do gina i zrobi mi wymaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam to drugie z czego Anetucha nie jest zadowolona. Anetucha dlaczego nie jesteś zadowolona z bujaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja teraz też miałam pobrany wymaz zobaczymy co wyjdzie... Bylismy na dzialce sadzic kwiatuszki tak ciplutko ze w bluzce na ramiaczkach cala mokra bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Widzę,że trzeba się upomnieć to wszystkie odpiszą! :D Dzięki laski :] Mooonia86 sorry, masz rację :P Też mi odpisałaś ... :) Odfochaj się :P Co za komoda,pochwal się ??? My kupiliśmy dziś na carboot bazę do fotelika do auta i taką matę na dywan składającą się z puzzli. A! I Tefal do gotowania na parze (przygotowuję się do diety podczas karmienia:D - muszę sobie wydrukować na lodówkę co można jeść i produkty zakazane:D) xxx Fijiji też mi się hamaczek podoba :) I on jest od 0+ także fajnie,że przyda się od razu :) Mam też własnie bujaczek ale on już pod kątem dzieciorka ma więc będzie na później ...No właśnie, jak myślicie, od kiedy można bąbla do takiego bujaka wkładać ? To ładnie Cię teściowa załatwila z Alanem:D Teraz musisz Go bujać matka! Nie ma tak łatwo :D Jak dostanie od dziadków bujaka to koniecznie pokaż... :) xxx Anetucha właśnie... czemu nie jesteś zadowolona z drugiego bujaka ??? Ja dziś na carboot widziałam ich od groma ale bez przesady, wystarczy hamak i bujak :) Co u Ciebie w ogóle? Jak z Chrisem? Jak Amelcia?:) xxx agunia1987 w UK nie robię wymazu na paciorkowca... Jakoś już mnie to nie dziwi :D xxx Zaraz wrzucę fotki z dziś:] Nazwałam je już 36tc bo niedziela dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Chyba faktycznie wszystkie korzystamy z pogody :) My byliśmy dzisiaj w zoo :) teraz jakiś obiadek w domku i zamierzam jeszcze Tomka wyciągnąć na spacer, jest tak ślicznie, że szkoda w domu siedzieć, a jutro znów do pracy. Szoszonowa ja zamierzam kupić bujaczek ale dopiero później, chyba, że dostaniemy od Tomka siostry to zakup będzie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara-w-marzenia napisz maila na kafeteryjne.mamy@o2.pl to dostaniesz maila zwrotnego z hasłem :] Wyślij też coś swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem... ogrooooomny! Ja dopiero to na fotkach widzę , z góry jest mniejszy :P Kiecka stara ale czuję się lepiej jak noszę długie, nie widzę swoich białych i tłustych nóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to malutki brzuszek mam na razie. Choć zawsze taki szczupak ze mnie był, a teraz wyskoczyla mi lekka piłka z przodu :) zreszta same zobaczycie jak będę miała hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu zaraz wrzuca swoje foteczki. Zobaczycie jak ja wyglądam. Szoszo Ty to juz kochana jesteś okrągła. Pięknie to wyglada. Sukienka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nie jestem zadowolona bo dla maluchow lepsza hustawka. Amela nie lubila wibracji. Poza tym trzeba bylo ja nogą bujac albo wlaczyc odkurzacz bo nie chciala w tym siedziec. X z odkurzacza awansowalismy dzis na radio :D X WLASNIE KUPILAM BILETY DO POLSKI NA POLOWE CZERWCA NA TYDZIEN ! :D DO DOMUUUUUUU!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×