Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

myslalam, ze keysy sie tak rozpisala na 5 postów a to spam :D juz myslalam, ze bede czytac godzine Yadaeth musisz być laska, bo z tego co wiem, brzydka kobieta w ciazy moglaby umierac w poczekalni i koles by sie nie przejal. jednego paszteta mniej. ;) ja jak bylam w ciazy to zapomnialam korzystac z priorytetowego siedzenia w autobusie, pierwszenstwa w sklepie i kiedys wsiadlam do metra a tam 4 osoby podskoczyly, zeby mi miejsce ustapic. dopiero po chwili, zajarzylam, ze mam brzuch haha ale co buraka spieklam to moje. MAMA z calego serca Ci zycze, zebys juz byla po ;) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeej dziewczyny andziulka to dobrze,że jest dobrze, widzisz spa jest wspaniałym miejscem co uzdrawia i jeszcze badania za darmo :P Moonia ja to jeszcze mam zapakowany do torby termometr,leki które biorę na co dzień, leginsy z podkoszulkami zamiast piżamki i bluzę do tego łyżkę i widelec, talerzyk i kubeczek,swoja herbata i cukier- moje spa jest 8-mio gwiazdkowe :P więc wszystko trzeba mieć ze sobą :D Kartę ciąży zawsze nosze przy sobie Yadeath dobry pomysł z tym proszeniem o przepuszczenie :) Majóweczka uzdrowiona już jesteś? wszystko dobrze? :) A mój łobuzek grasował wczoraj cały dzień i dzisiaj od rana też i jak wczoraj miał dobrą pozę, tak dzisiaj nie wiem co on tam robi bo chyba na nerw kulszowi mi na ciska , boli dupcia i boli noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra to u cb tak jak u mnie bedzie w tym spa herbatka i cukier swoje nie ma tak lekko... a jak pomysle o tym szpitalnym jedzeniu to juz mi sie odechciewa... jak mi walna zupe mleczna to koniec ze mna bo ja mleka do ust nie wezme. ledwo sie do jogurtu nat zmusze jak mam zgage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy no niestety u mnie podobno trza mieć swój prowiant na śniadanie i kolacje -obiad jeszcze ujdzie :o a ten szpital jest 30 km ode mnie jeszcze drogą zakorkowaną :P ale podobno dla tej opieki warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz z tym obiadem i kolacja? nie no u mnie to tak zle chyba nie bedzie... do mojego jest 10 km wybojami takze czasem jak bedziemy jechac z bolami to moge nie zdazyc dojechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po:) na 100% córeczka serduszko bije jak dzwon:) szyjka ma 4,9 cm mówiła że pięknie a co do skurczy to jak boli wziasc No spe jeśli ona nie pomoże to znaczy że sa skurcze. Wyniki krew mocz i glukoza super wszystko książkowe. Kolejna wizyta za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka to szyjka długa, widzisz nie potrzebnie się martwiłaś :) Keysy niestety nie żartuje ze śniadaniem i kolacją :( też chce urodzić i na drugi dzień wyjść najlepiej :P Kiedyś leżałam w gorszym szpitalu niż ten i to 2 tygodnie więc 2 dni dam rade :P Ja to sie troszkę obawiam czy zdążę dojechać do szpitala bo jak będzie postępować skracanie przez kolejne tygodnie to dwa skurcze i dziecko wyskakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Moniaaa86 ja mam w telefonie możliwość mówienia do smartfona i on od razu zapisuje to co ja mu mówię. ;p Wygodniejsze niż pisać palcem po ekranie dotykowym. ;D Andziulka007 może Twoje Maleństwo przepuściło już coś przez pieluchę i stąd te plamienia. ;D Keysy mój śpi od ściany i nawet nie dyskutowaliśmy o tym. Po prostu zmiana i koniec. Tyle razy ile ja w nocy wstaje to balladę można napisać. ;p Mój niby po ratownictwie, to wie co i jak i gdzie i z czym, ale myślę, że w praktyce i tak mu szczena odpadnie. ;p Co innego 2h posiedzieć z niemowlakiem a co innego 24/7 ;D Dobrze, że nie wyhodowałaś sobie paciorkowca. ;DD Swoją drogą, słyszałam kiedyś taką historię, że się małolaty spiły mocno i jeden poszedł do klopa. I sobie sra. Wstaje, zagląda do kibla i drze się "O kurwa, stary! Wysrałem sobie jelita!!!". Co się okazało, gość miał tasiemca i pasożyt pod wpływem zbyt dużego stężenia organizmu we krwi postanowił opuścić organizm nosiciela. ;DDD anetucha123456 no jasne, że laska. ;D A co! Nawet teraz, jak +12 kg (z czego przyznam się bez bicia, że tylko 7kg ciążowe a 5kg to luz po ślubie w podróży ;D) (nie)mądra* moja też grasowała, chyba na moim nerkach albo czymś innym wrażliwym, bo jak dzisiaj w autobisie mi zaczeła w coś rytmicznie walić to myślałam, że usiąde. ;p Jak pomyślę, że w 7 miesiącu to "ponoć jeszcze nic" aż mi się słabo robi. ;D Majóweczka! Widzisz? Wszystko dobrze! Od razu wszystkie Ci tak mówiłyśmy. ^^ Ksiązkowe wyniki, ohoho, jak się rozszalała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez cala ciaze spalam od sciany i nawet idac do lazienki 3 razy w nocy z bolem krocza robilam rozkrok zeby go ominac... ile on sie kurwow nasluchal :D jakos niewygodnie mi bylo spac po jego stronie. dzis mala u babci a ja zrobilam najwieksze sprzatanie w dziejach ludzkosci, zeby tylko mnie jedzenie nie kusilo!! chata blyszczy a ja teraz susze paznokcie bo nawet lakier loreala nie wytrzymal tych detergentow... choc nadal glodna jestem :D mialam sie Was zapytac, czy jestescie w stanie zdradzic? np na wakacjach... wiem, ze teraz wszystkie oplujecie sobi monitor, ale ja sie brzydze innych penisow... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaha toś anetucha pojechała " ale ja sie brzydze innych penisow.." Ja tam sama na wakacje nie jeździłam to nie miałam możliwości zdradzić :P ogólnie to wyżyta jestem TEN penis haha mnie zaspokajał zawsze to jakoś nie myślałam o zdradzie i teraz też nie myślę. A Tobie skąd taki pomysł wpadł do głowy ? :> Lubie spać od ściany i najlepiej z nosem przy ścianie,kiedyś ze względu na częste wstawiania na sikania spałam z brzegu i jakoś nie mogłam zasypiać a przerzuciłam się od ściany i jak ręką odjął.Marcin nie narzeka że śpi z brzegu ale chyba nie za bardzo mu się tam śpi bo co kładłam się później niż on to zajmował moje miejsce - ten brzeg chyba jest trefny jakiś :o Yadeat to Twoja kocha autobusy jak mój :D wtedy jest najintensywniejsze kopanie. O tym tasiemcu słyszałam ale nie wiem czy to prawda czy to taki "kawał" ale jest taki syrop ojców bonifratrów bo którym autentycznie ludzie ze tak powiem brzydko "srali"glistami, owsami i tasiemcami.Najlepiej sprawdzał się u dzieci. U Was też leje cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie pada, ale wieje, ze prawie ryj urwie ;] a z tymi penisami to kolezanka opowiadala o jej "wakacjach" i tak pomyslalam, ze nie moglabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdania, ze poki zajeta to nieuchwytna dla innego... Nie zdarzalo sie tak ze bedac w jednym zwiazku, szlo sie w drugi... Najpierw odchodzilam potem szukalam kolejnej zdobyczy... Tak samo jesli moj by mnie zdradzil to klamka zapadl i odwrotu nie ma, on to wie i ja to wiem... Mamy to samo podejscie... (nie)madra ja tez spie bardzo podobnie z nosem przy scianie, z tym ze ukladam sie w litere V, tylek wciskam w plecy Marcina. Toalete mam dwa kroki od wyrka, wiec nue przechodze nad nim tylko zsuwam sie w kierunku stp. Na szczescie wstaje raz kolo 5:00. Andziulka i majoweczka wiedzialam, ze bedzie ok;-) oby tak dalej:-D Ja w koncu nie jechalam na ta izbe, bo juz mega boli nie mam tylko te co zwykle... Yadaeth ja tez mam opcje mowienia, ale jeszcze nie sprawdzalam.. Musze sprawdzic funkcjonalnosc bo mnie cholera wezmie... Keysy cale szczescie ze nic nie wychodowalas... Lepszy jest pies czy kot:-P U nas tyko mrzy... Totalna odwilż:'( eh a gdzie ten boski snieg... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy wiesz co ja nie będę tego z języka wyciągać do porodu bo nie ma potrzeby a zresztą szkoda bo dziurka mogła by się zakleić bo to przecież moment w języku :) proszę a tu już wczoraj 20 tc zaczęliśmy także już na półmetku :) a moje maleństwo waży 365 gram normalnie gigant :) dzisiaj przywieźli laskę do nas do szpitala w nocy która w ogóle nie chodziła do lekarza i miała ciąże w dupie za przeproszeniem oczywiście to taka patologia no i zrobili jej cesarkę bo było źle i dzidziuś 700 gram... zawieźli to dzieciątko do łodzi ciekawe czy żyje? a ona nic w dupie cały czas wszystko normalnie masakra :/ nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29-------Niemcy ---------------12-----------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? mamaanita................Anita............. 23....... kuj-p om-------------15-----------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie-----------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie----------------20----------? (nie)mądra---------------Agata------------ 29--------śl skie------------------21---------Leon agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------- 21---------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27-------Anglia--------------- ---21---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------21--------CH DarCiiaaa----------------Daria------------- 19---------Gdy nia----------------22---------DZ _majóweczkA_---------Ania----------------22-------wiel kopolskie--------24----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------- 20---------lubu skie--------------28---------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa---------26----------DZ Yadaeth----------------Aneta--------------- 25---------Białystok-------------27---------Gośka XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena--------20---------święto krzyskie----- 31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------37---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno---------------37----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------23---------podkarp ackie--------38-------------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------38--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia--------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiacie Kobietki? Ech Ja dziś sama M na nocke do roboty idzie jak Ja tego nie lubie :( znowu sama. Mała coś leniwa rano brykała a teraz cisza. Co myślicie o imieniu Agatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka to moje Twoje przebilo. W 20tyg mialo prawie 0,5kg:-P smieje sie ze za tyg jak pojde to zamiast 0,7 to bedzie wazyc 1kg:-D Widzisz sa baby ktore maja w dupie wszystko i wszystkich, a takie jak my to chuchac i dmuchac zeby bylo dobrze... Moja kolezanka opowiadala ze lezala na oddziale poporinueniu, a tam druga okno na osciez i faje do geby!!! Ta zalamana... Na szczescie na 28.01miala termin z trzecim dzieckiem i wciaz nie chce wyskoczyc... Dobrze jej tam... Ma juz jedna Zuzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczeka taaaak, niech będzie Agatka :D Agatki sa zajebiste :P tylko mi się tu nie wypierać ! hahaha ;) A tak poważnie to jak byłam mała nie lubiłam swojego imienia :( i te teksty "agata nogą zamiata" "agata szmata" wracałam poryczana ze szkoły,za bardzo brałam to do siebie.A przezwisko gagatka albo gagatek - porażka. Teraz nawet przywykłam do tego imienia ale wolałabym i tak mieć np. Paulina zamiast Agata :P,ale zauważyłam,że to coraz częściej występujące imie. anetucha dobre :P !pewno,że czytam :P ale jak coś to pisz haha :D andziulka to ta laska w którym tc była ? Biedne dzieciątko 700g to pewno była w 25tc.Andziulka jak twoje ma 365g to ja Ci mówię,że chłopaka masz :P mój jest trochę uboższy w g ale to pewnie po mamusi :P ma całe 358g :P Mooonia ja to nie mam gdzie sobie zadka dać bo mój śpi zadkiem do mnie - ot taka miłość :P Ale się ciesze jak głupia śnieg topnieje juuupi ! :D widzę szarość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonia no co ty :P trza co tydzien i codziennie zmieniać żebyś nie zapomniała,że w ciąży jesteś hahaha :D Same się zmieniają :) tez się zastanawiałam nad tym jak to jest ale dodałam w gg suwaczek i codziennie obserwowałam czy te dni do porodu się przesuwają i tak :) to samo z tym suwaczkiem z opisem tygodni też sam się zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam wczoraj "poród z zaskoczenia" to musi być ukartowane to nie może być prawda. Jak słuchałam co one opowiadają to trzeba być głupim albo wyprzeć ze świadomości ciąże.One miały objawy ale nie przyjmowały ich do wiadomości :o mooonia widziałaś ten mój ostatni "suwaczek" z babystrology- faaaaajny jest :D Kurcze lezę ale znowu mnie w krzyżach łupie, mam nadzieje,że nie przejdzie na brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×