Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Mama dopóki sie skurcze nie zaczną to i tak nic nie poradzisz i nic nie podziała podobno :( chyba,że Ci partner szyjkę pomasuje :P Szoszonowa ja podaje termin z USG z OM to miałabym 23tc jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie) mądra o kurde nie wiedziałam... ja akurat nie przepadam i piję sporadycznie ale kolezanka, która ma 2 letnie dziecko odradzała mi czarną i mowiła,że calą ciążę piła własnie zieloną... a pijecie może kawę bezkofeinową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ja piję czarną herbate z clippera bezkofeinową w holland&barrett zamawiam już mi się kończy :( ale z cytryną ją pije za kawą nie przepadam a jak już to inke pszeniczną z krowim mlekiek:)bardziej mleko z kawą pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA a mowilam, ze bedziesz miala dosc :p i strach przed porodem bedzie mniej wazny tak ma sie dosc na koncu ciazy ;) nie moge sie doczekac Twojego opisu wrazen co do zdjecia z blizniakami to kurcze niezle. majac blizniaki nie obieralabym ziemniakow na 100%. Chris by przychodzil na lunch robic mi obiad :D niemadra Amela bedzie miala 7 miesiecy! jak Ty bedziesz rodzic. Czyli pewnie bedzie siedziec i rozrabiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilam normalna kawe, max 2 razy dziennie az mi cisnienie podskoczylo to musialam przestac :D wysokie cisnienie grozi przedwczesnym porodem jesli ktos nie wie, ale ja to mialam w 38 albo 39 tyg ;) wczesniej Chris mi sktecznie je podnosil. herbaty nie cierpie, ale pilam zielona z cytryna bo czarnej nie lubie. na koniec z lisci malin, zeby urodzic wczesniej oczywiscie i tak sie do niej przyzwyczailam, ze do dzis ja kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie) mądra to z USG , który masz tydzień? Muszę tej herbaty z clippera poszukać ;) A tymczasem lecę się zdrzemnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys w herbaciarni kupilam mieszanke wisniowo-rumowa, byla tak pyszna, ze szukalam wszedzie podobnej za znacznie nizsza cene... Nie znalaxlam przez rok.. Az do teraz... Przez przypadek kupilam wisniowa herbate, ktora po zaparzeniu smakuje identycznie jak ta fusiasta... Nastepnego dnia kupilam jeszcze 2opakowania...:-P pije ja 1-2 razy dziennie, reszte dnia pije wode niegazowana... Przerzucilam sie na 5litrowki:-D i soki szczegolnie pomaranczowy, bo bardzo mi smakuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slyszalam cos o herbacie z lisci malin :D no baaaaaardzo chce urodzic, spodziewalam sie ze urodze pod koniec stycznia ale teraz mysle ze jeszcze przenosze!! aaaa juz malemu wystarczy, sterydy dostal i jest juz "idealny" aby wyjsc na swiat, bo jak przenosze to urodze "chlopa" 5 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z kolei smakuje herbata cytrynowa :D przed ciaza nie pilam herbaty a teraz to normalnie masakra, co chwile bym pila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa z usg dzisiaj 21tc moonia wiem o jakiej herbacie piszesz jest pyszna :D w herbaciarni u nas nazywa się herbata Love :D a kilka lat temu nazywała się walentynkowa i miała małe landrynki w kształcie serduszka w środku mniam :) Ja sok pomarańczowy sama sobie wyciskam, ostatnio udaje się nam trafić na pyszne pomarańcze to wole je zjeść niż wycisnąć ale jak się trafi gorsza to wtedy do sokowirówki wrzucam, czasem też jabłkowy sobie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama tyle razy już wykazywało że będziesz zaraz po a teraz malutki zrobi Ci psikus i postanowi wyjść po 14 :) choć trzymam kciuki żebyś długo nie musiała się już męczyć:* Kurcze muszę się przed ta wizyta do porządku doprowadzić bo jak zobaczy gin zobaczy moje piękne nogi jak u sarenki owłosione to ucieknie:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka wlasnie co 2 tygodnie ten sam temat -golenie nóg haha. Do swojego ginekologa zwerbowałam ciotke i patrzcie jak to jest - da ci ktoś palca a ty chcesz wyrwać serce z płucami jeszcze :D. U mojego gina są paputki jednorazowe i spódniczki co zwiększa komfort nie ze z gołym zadem po gabinecie suniesz.Moja ciotka zawsze jak chodziła do gina to wiadomo -standard za parawanem zdejmujesz gacie i na koziołka wskakujesz nie ważne NFZ czy prywata.Jak zobaczyła te spódniczki i paputy to się podjarała ale na drugiej wizycie już jej źle było bo ona chciałaby mieć spodenki z rozcięciem! Lekarz się pyta ale po co spodenki-jest spódniczka a ona mo offem "żebym nóg nie musiała golić "hahahaha.Eh jak łaziła tam gdzie nie było nic to nie narzekała a teraz jeszcze spodnie by chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam dopisać,że do mojej mamy coraz bardziej trafia,że babcią zostanie to chyba z racji mojego powiększającego się brzucha. Doszło do tego że łazi wszędzie i się chwali a dzisiaj wnusiowi zakupiłam faaaaajne spodenki brązowe a la body bo rozpinane nogawki i do tego czerwoną bluzę z kapturkiem na chłodniejszy dzień, tak +3 m-ce.Mamy w centrum Sosnowca szmaciak tylko z ciuchami dziecięcymi tak średnio od 2 do 40 zł i w większości to nowe rzeczy tak jak te dwie co dzisiaj wyhaczyła spodenki 9 zł bluza 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha:-) wiecie jaka po tym jestem zmęczona :D normalnie jak bym ćwiczyła z dwie godziny poważnie! :D a później? Nie wyobrazam sobie :D trzeba M zatrudnić wprawę przecież musi w tym mieć nie? :D nogi to nogi ale gorzej TAM. . . Ech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAM to ja kremu do depilacji używam kiedyś to się bawiłam w jakieś paseczki fryzurki i inne a teraz nakładam jak leci i gąbką zmywam. Mam problem z obcięciem paznokciu u nóg :( a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnim razem dziablam sie tam i tak krwawilam, ze sie wystraszylam bo ciurkiem szlo. Takze wybralam sie do swojego z 2tyg zarostem, ale jakos nic nie komentowal:-P na szczescie teraz chaszcze wolniej rosna to zle nie wygladalam, jednak na 5tego musze sie zmobilizowac... Eh... Wtedy mi szlo coraz gorzej, dlatego az sie martwie jak to bedzie teraz z tym wielkim brzucholkiem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trza sie nauczyć nowej pozycji widzę :P bo zawsze to po turecku stopę tyłem do przodu obracałam i pod nosem obcinałam pazury co by dobrze widzieć co tnę :P wiecie starość i nie dowidzę już ;) Wiecie, co naprawde w niektorych sytuacjach jestem w stanie stwierdzić ,że ciąża to choroba :P btw weszłam na ogólny i padłam ze śmiechu :D laska się pyta czy jej PIES może dostać rentę hahaha bo nie pracował i nie pracuje a ma noge w gipsie hahaha zaczęli sie śmiać ze jakby był policyjnym psem to moze by mógł na coś liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1358
synuś Ksawery będzie prawdziwym kochasiem jak w Walentynki się urodzi :) http://stylowi.pl - Dziel się swoim światem i stylem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra to niezle rozciagnieta stope masz ..:-D:-D:-D Glupota ludzka nie zna granic:-D:-D:-D jestem milosnikiem psow i innym czworonogow, ale w zyciu bym nie wpadla na taki pomysl:-D:-D:-D zaczne sie starac o darmowa insuline dla mojego futrzaczka:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alezzz sie wyspalam :D krzykacz nadal spi niemadra jak Ty to robisz, ze na Ciebie kremy delipujace dzialaja? mi zawsze urywa tylko pol wlosa... gdzie bym nie nalozyla. moze robie cos zle? jesli chodzi o ginekologa to u nas tez byly spodniczki i kapcie, tam gdzie moi rodzice mieszkaja tylko byly tak wielkie, ze musialam trzymac bo by mi z tylka spadla jak szlam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha nie przejmuj sie na mnie tez nie dzialaja... Trzymaja sie mocno dranie.. Moze teraz by podzialaly?! Jak wolniej rosna to moze i slabszeO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę z tego psa :D hi hi :-) Kurcze coraz bardziej mam stres przed tą jutrzejsza wizyta jeszcze ostatnio moja szyjka miała ponad 4 cm Pewnie teraz już nie będzie tak kolorowo:( coś czuje:( Kurcze ale praktycznie cały dzień Leze schodze tylko do kuchni i wc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha a kupowałaś ten chinski Veet w 99p ? :D ten to nawet koński włos wydepiluje :P no i zawsze trzymam dłużej niż te opakowaniowe 5-8 min.a potem zamiast szpatułką to gąbką dwustronną jedna taka lekko szorstka strona a druga taka na maksa ostra to tą ostrą zmywam i gładko jest. Majóweczka nic sie nie martw, mojej ciotce od 25tc zaczęła się szyjka skracać potem w 30tc w ogóle szyjki nie miała tylko krążek to trzymał i doleżała do 34tc tak miała w dwóch ciążach,rodziła dzieciaki mają 10 i 7 lat i są jak marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra w 99p sklepach kupowalam tylko hipopotamy z Kinderow :D http://www.tumblr.com/tagged/happy%20hippos bylo kiedys w PL, nie wiem czy mialyscie okazje sprobowac, ale lepszych slodyczy jak niemieckie nie ma! wracajac do tematu sprobuje tego veet, potrzymam dluzej i zedre ze skora szorstka gabka :D mialas na mysle te gabki?? http://www.atqabeauty.com/2011/06/body-shop-uatwia-zycie-body-shop-makes.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety ja nadal w spa hehe ah te szpitale :) majoweczka glowa do góry ja juz drugi raz leże w szpitalu a jestem w 20 tc także ni stresuj się na zapas naprawde dziecko wtedy też się stresuje! :) a ja nadal nic ni wiem jutro znów jakiś badania hmmm okaże się myślę ze koło czwartku jak nic się nie będzie działo to puszcza mnie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka :P ty to się masz "dobrze" a robią Ci w tym spa jakiś masaż chociaż albo "kąpiele w borowinie" :P całodzienne wyżywienie na pewno pyszne jak na 5 gwiazdek NFZ przystało ? ;) a jaki masz pokój ? apartament(mniej niż 3 os na sali) czy taki standardzik?(4-6 kobitek) ;) duży ruch ? ;) A tak poważnie to nic Ci nie powiedzieli jak dotąd? jakieś leki ci dają? Trzymaj się tam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×