Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Kurcze, co za cholerny internet :( Chciałam być aktywna i co? Cały o2 mi w domu nie działa, ani poczta ani nic kompletnie :( cholera wie czemu, a w pracy wiadomo jak to w pracy, nie zawsze da sie pisać. A jak sie da to raczej chaotycznie. Dziewczyny błagam pomóżcie, bo ja ciągle mam okropny kaszel, a wszystko co mam w domu dla przyszłych mamuś sie nie nadaje, macie jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Laski:-) przyszłam Wam życzyć Miłego Dnia! :-) Ja nie śpię już od rana nawet nie wiecie w jakim stresie jestem przed tą dzisiejsza wizytą jedynie co mnie pociesza to wyniki że mam dobre glukoze itd może troszke gorzej jest z wynikiem moczu No ale zobaczymy:( Trzymajcie za Nas kciuki:( Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis bardzo boli podbrzusze, a jeszcze musimy zalatic pare rzeczy... Jak mi nie przejdzie to wieczorem nie bedzie wyjscia izba bedzie czeka otworem... Jak tam idziecie to bierzecie cos ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dole brzucha, pachwiny... Ciezko mi sie przekrecac z boku na bok... Przy wstawaniu dostaje skurczy.. W krzyzu tez mnie lupie.. Takie szpile... Bede wozic ze soba karte ciazy na wszelki wypadek... Majoweczka nie martw sie u Ciebie bedzie wszystko dobrze... Z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy karta ciąży oszczędzaj się Kochana wydaje mi się że pachwiny od tego bo się rozciąga No ale nie wiem :( Ja jestem z Piły:) Ech chyba umrę do tej 12.30 a tam Pewnie też się naczekamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Szoszonowa to może nogi Cie kręcą na zmianę pogody? Objawy "mrowienie i muszę nimi ruszać" ;p Ja mam to samo na deszcz i śnieg i ogólnie na wszelkie zmiany.;p Ja nogi golę jeszcze regularnie, chociaż czasami się przy tym śmiesznie nagimnastykuje. ;D Ale depilatorem raz na miesiąc mi wystarcza. ;p Tylko na łydkach pierwszy raz w życiu porobiły mi się gęsto jakieś krostki. ;/ Nie wiem ocb. ;/ W okolicach intymnych też depilatorem i też mam spokój na dłuuuugo. ;D (nie)mądra moja teściowa to już od dawna nas zaopatruje w ubranka ze szmatexów. Kupuje wielką torbę za 16 zł a potem ja robię przesort, co mi się podoba a co nie. ;p Moi rodzice niestety 2000 km ode mnie. : ( Andziulka007 ja też bym do takiego SPA poszła. Żeby na kilka dni mieć wszystko gdzieś. Ale tylko pod warunkiem, że wiedziałabym, że idę tam tylko poleżeć i że wszystko jest ok. ;D Majóweczka nie łam się. Za 2,5 h wszystko będziesz wiedziała. A ja na Twoim miejscu to nawet pojechałabym wcześniej i powiedziała, że już nie wytrzymałaś. JESTEŚ W CIĄŻY! Korzystaj z pierwszego miejsca w kolejce. ;p Dziewczyny a gdzie jest Fijfijfijuuu? Nie odzywała się wczoraj cały dzień. ;p Moooże? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, beda sprawdzac cierpliwosc:-D Bol promieniuje od brzucha po pipke i pachwiny... Ja tez mysle ze sie rozciaga... Ale od 10dni non stop? Coraz gorzej sie poruszam, bol napiera przy wstawaniu, moze maly napiera i dlatego odczuwam dyskomfort... Zobaczymy... Do wizyty jeszcze 6dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana teraz najbardziej rośnie No ale Ja lekarzem nie jestem niestety :( choć powiem Ci że moja mała wczoraj też była strasznie nisko aż ledwo chodziłam ale wzięłam poduszkę pod tyłek i mała poszła wyżej poważnie i PÓKI CO nie boli. Yadaeth to by mnie tam te wszystkie kobiety zjadły :D trzeba niestety swoje odczekać ale ile to stresu:( Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana teraz najbardziej rośnie No ale Ja lekarzem nie jestem niestety :( choć powiem Ci że moja mała wczoraj też była strasznie nisko aż ledwo chodziłam ale wzięłam poduszkę pod tyłek i mała poszła wyżej poważnie i PÓKI CO nie boli. Yadaeth to by mnie tam te wszystkie kobiety zjadły :D trzeba niestety swoje odczekać ale ile to stresu:( Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana teraz najbardziej rośnie No ale Ja lekarzem nie jestem niestety :( choć powiem Ci że moja mała wczoraj też była strasznie nisko aż ledwo chodziłam ale wzięłam poduszkę pod tyłek i mała poszła wyżej poważnie i PÓKI CO nie boli. Yadaeth to by mnie tam te wszystkie kobiety zjadły :D trzeba niestety swoje odczekać ale ile to stresu:( Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie piszcie mi 9o zielonej herbacie bo uwielbiam a nie moge bo od razu po niej zygam. nie mampojecia czemu ale wypije i leeeeccce do kibla i to caly czas tak mam bo kilka razy testowalam czy mi juz przeszlo... niestety trzyma do dzis. ale zaraz wam zdjatko fajne wstawiw tylko musze poszukac. o to o ananasach nie wiedzialam a jakos w polowie ciazy zdzarlam calego.... a tej ktorej nie dziala o2 niech sprobuje przez inna przegladarke wejsc w neta bo mi wp nie dzialalo na starej mozzilii a jak zaaktualizowalam to idzie jak burza. ja tez tak obcinam pazury ze brzuchol miedzy nogi i jade. nogi jeszcze jakos ogole ale to niezly wyczyn, pi juz dawno mi przemek goli... w sumie nie pamietam kiedy ja ostatnio widzialam... anetucha przemek w tym roku konczy 29 ale nigy nie mial do czynienia z niemowlakiem wiec mozna mu wybaczyc... zdziwi sie jak maly bedzie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie piszcie mi 9o zielonej herbacie bo uwielbiam a nie moge bo od razu po niej zygam. nie mampojecia czemu ale wypije i leeeeccce do kibla i to caly czas tak mam bo kilka razy testowalam czy mi juz przeszlo... niestety trzyma do dzis. ale zaraz wam zdjatko fajne wstawiw tylko musze poszukac. o to o ananasach nie wiedzialam a jakos w polowie ciazy zdzarlam calego.... a tej ktorej nie dziala o2 niech sprobuje przez inna przegladarke wejsc w neta bo mi wp nie dzialalo na starej mozzilii a jak zaaktualizowalam to idzie jak burza. ja tez tak obcinam pazury ze brzuchol miedzy nogi i jade. nogi jeszcze jakos ogole ale to niezly wyczyn, pi juz dawno mi przemek goli... w sumie nie pamietam kiedy ja ostatnio widzialam... anetucha przemek w tym roku konczy 29 ale nigy nie mial do czynienia z niemowlakiem wiec mozna mu wybaczyc... zdziwi sie jak maly bedzie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie piszcie mi 9o zielonej herbacie bo uwielbiam a nie moge bo od razu po niej zygam. nie mampojecia czemu ale wypije i leeeeccce do kibla i to caly czas tak mam bo kilka razy testowalam czy mi juz przeszlo... niestety trzyma do dzis. ale zaraz wam zdjatko fajne wstawiw tylko musze poszukac. o to o ananasach nie wiedzialam a jakos w polowie ciazy zdzarlam calego.... a tej ktorej nie dziala o2 niech sprobuje przez inna przegladarke wejsc w neta bo mi wp nie dzialalo na starej mozzilii a jak zaaktualizowalam to idzie jak burza. ja tez tak obcinam pazury ze brzuchol miedzy nogi i jade. nogi jeszcze jakos ogole ale to niezly wyczyn, pi juz dawno mi przemek goli... w sumie nie pamietam kiedy ja ostatnio widzialam... anetucha przemek w tym roku konczy 29 ale nigy nie mial do czynienia z niemowlakiem wiec mozna mu wybaczyc... zdziwi sie jak maly bedzie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie piszcie mi 9o zielonej herbacie bo uwielbiam a nie moge bo od razu po niej zygam. nie mampojecia czemu ale wypije i leeeeccce do kibla i to caly czas tak mam bo kilka razy testowalam czy mi juz przeszlo... niestety trzyma do dzis. ale zaraz wam zdjatko fajne wstawie tylko musze poszukac. o to o ananasach nie wiedzialam a jakos w polowie ciazy zdzarlam calego.... a tej ktorej nie dziala o2 niech sprobuje przez inna przegladarke wejsc w neta bo mi wp nie dzialalo na starej mozzilii a jak zaaktualizowalam to idzie jak burza. ja tez tak obcinam pazury ze brzuchol miedzy nogi i jade. nogi jeszcze jakos ogole ale to niezly wyczyn, pi juz dawno mi przemek goli... w sumie nie pamietam kiedy ja ostatnio widzialam... anetucha przemek w tym roku konczy 29 ale nigy nie mial do czynienia z niemowlakiem wiec mozna mu wybaczyc... zdziwi sie jak maly bedzie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja tak mialam na sam koniec- kolo 32 tyg. czulam sie jakby mnie ktos drewniakiem miedzy nogi kopnal. przeszlo jak mala sie przestawila, ale zaczela uciskac cos co mi promieniowalo na prawa strone, od polowy plecow przez tylek do samego kolana. 2 tyg chodzic przez to nie moglam. potem cos innego takze jak dziecko juz jest spore to zaczyna wszystko bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Majóweczka ja tam się nie zastanawiam. Pytam kto jest pierwszy w kolejce (jak to facet, to większa szansa na oszołomienie go zniewalającym uśmiechem) po czym pytam tej osoby, czy chciałaby być tak uprzejma i wpuścić w kolejkę kobietę w ciąży.^^ Keysy dodaje posty. ;p Ja zieloną herbatkę też lubię, ale nie pije. Że wypłukuje żelazo słyszałam od swojej dietetyczki już dawno, dlatego piłam sobie dwa kubki dziennie, ale zajadałam się do tego na diecie zieleniną w dużych ilościach.;p Teraz piję sobie rano wodę z sokiem z cytryny (świeżo wyciśniętym), potem sok z grapefruitów i pomarańczy (świeżo wyciśnięty) a w pracy herbatki owocowe, od czasu do czasu czarna, woda niegazowana (5litrówka ;p). Potem w domu verbenkę lub jakiś koper włoski, herbata, woda... i MLEKO! Na noc piję mleko, bo mi po nim zgaga przechodzi. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie odnosnie prawdopodobienstwa zajscia w ciaze. Mianowicie w styczniu okazalo sie ,ze mam torbiel na jajniku,ktora zniknela i po uprzednim badaniu usg okazalo sie,ze na szczescie jestem w 100 % zdrowa. Dnia 09.01.2013 mialam miesiaczke z regularnym cyklem 28 dniowym dni plodne wypadaly mi na okres okolo 18-26 styczen. W tych dniach wspolzylam z narzeczonym bez zabezpieczenia. Minimalna ilosc spermy znalazla sie w pochwie. Pytanie brzmi ,jakie jest prawdobodobienstwo ,iz doszlo do zaplodnienia oraz kiedy moge wykonac test? Dziekuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, spróbuję dzisiaj przez inną przeglądarkę :) bo mam właśnie starą mozille. Powiem Wam, że troszkę mnie przeraża jak czytam tutaj o tych wszystkich dolegliwościach, a ja tak dopiero sam początek i oprócz wrażliwych piersi to nie czuje innych objawów ;) Ale mam nadzieję, że dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Moniaaa86 ja też odczuwam bóle. Takie jakbym sobie coś wbiła w pachwinę i tak trzymała przez 2h. ;p Mój gin mówił, że to po prostu kwestia rozciągania się wszystkiego co mamy za skórą brzucha i że to normalne i że może się utrzymywać długo. Nie są to u mnie jakieś mega bolesne rzeczy, więc może się tak nie przejmuje. ;p Keysy mój też 29. ;D I też nic nie wie o dzieciach. Chociaż on uważa, że wie o nich wszystko... hahaha zobaczymy po porodzie. Oddam mu małą i powiem "ja przez 9 miechów się nią zajmowałam, proszę bardzo teraz Twoja kolej na 9 miesięcy ;p" Heheh ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam wrazenie, ze te bole brzucha mam spowodowane naciskiem jelit chyba, bo zrobilam napad na wc i te silne parcie na dol brzucha minelo, zostal dyskomfort ktory odczuwa juz od jakiegos czasu ale mniej bolesny. Co do golenia nie wiem jak mi teraz pojdzie, ale jak powiedzialam mojemu, ze bedzie musial mnie tam zalatwic to o malu zawalu nie dostal i mowi ze jest przerazony, bo sie boi ze mi cos zrobi:-P Moj w tym roku 30tke skonczy. I smieje sie ze co jak co ale dzieciecych kup ja wiecej przewine niz on i ze bede pierwsza w tej przyjemnosci... Dran, nie?:-D Ciekawa jestem czy oszaleje jak juz sie dzidziolek pojawi... Bo poki co ma stoicki spokoj;-) No w koncu maly sie ruszł!! Juz myslalam, ze dzis sie nie odezwie, wczoraj tez prawie sie nie ruszal.... Wwwrrrr jak mnie ta komorka wpienia... Pieprzone dotykowe badziewie... Jedno zdanie pol godziny... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze powiedzvie mi czy te suwaczki sie uaktualniaja czy za kazdym razem trzeba zmieciac? Fajny ten portal zapytaj polozna;-) hehe i ten tekst ze w poczatkowej ciazy partnerki snia sie im sny erotyczne w wiekszej ilodci a w pozniejszej ze sa bohaterami:-D:-D:-D usmialam sie;-) to moj teraz sni ze jest bohaterem:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski :) jestem już w domku :) nie wiedzą dlaczego było plamienie może się przemęczyłam tak lekarz powiedział. Ogólnie szyjka długa,zamknięta,miękka :) krew ok i mocz też i usg ok także w domku jestem i przez dwa tyg mam brać nadal luteinę 2*2 a później moja lekarka zdecyduje co dalej. Jestem nie przytomna laska odemnie z sali o 1 w nocy dostała skurczy także spałam z przerwami bo ona wstawała to się kładła to głośno oddychała i nie pospałam sobie. Szkoda mi jej bo skurcze regularne a rozwarcie na centymetr ciekawe jak jej idzie bo zabrali ja na kroplówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka to widzisz teraz masz obraz tego co przezywaja nasi faceci ajk tez co chwila wstajemy bo jak nie siku to pic ja jeszcze raz w nocy na zimny prysznic bo inaczej bym rady nie dala do tego jescze jak cos boli to polazic tzreba.... a z innej beki andziulka pisalas ze masz kolczyk w jezyku i pytanie tu do cb czy bedziesz go sciagac do porodu? bo jatez mam i sama nie wiem jak to wyglada ale wolalabym by tam zostal bo bez niego chyba juz mowic bym nie potrafila... najpierw moich postow nie dawalo a potem dalo wszystkie.... pssss... tez wam czasem wyskakuje zeby przepisac kod z obrazka? majoweczka bedzie ok. napewno. yadeth moj nigdy na oczy nawet nie widzial takiego bobasa wiec zobaczymy jak to zniesie... mysle ze dobrze tylko obbawiam sie nocy jak raz czy drugi sie nie wyspi to moze byc ciutke nerwowy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×