Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Normalnie świnia :-D no właśnie ten cienki mam z polaru tego określenia mi brakowało :-P ja jestem zmarzluch i jest duże prawdopodobienstwo że synu też nim będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale.sie.rozpisalyscie:)Szoszonowa.nie.wygrywasz.bo.ja.82kg.waze:PU.mnie.to.juz.24kg.na.plusie!!Koszmar...przed.ciaza.marzylam.zeby.choc.3kg.kraglosci.mi.doszlo.bo.odstajace.kosci.w.niektorych.miejscach.mi.przeszkadzaly.i.za.zadne.skarby.nie.moglam.przybrac.waga.stala.w.miejscu.czasem.najwyzej.spadala.A.teraz!?Wygladam.jak.nadmuchany.kondom...Szoszonowa.i.Anetucha.swietne.fotki;)Chciałabym.tez.swoje.wrzucic.ale.teraz.nie.mam.takiej.mozliwosci:/moze.w.nastepnym.tygodniu.Na.filmiku.wyraznie.widac.jak.Amelci.spieszy.sie.do.siadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.i.foch!Jak.ja.wchodze.na.forum.to.przeciag.sie.robi:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra spoko nie nakręcam się nic mi takiego nie jest tylko nieraz tak dziwnie kuje w pochwie i nie wiem co to ?... To faktycznie wypasiona jesteś jak dobra gęś wyścigowa :P Molly nadmuchany kondom jest THE BEST :P hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra dziś widziałam tę wanienkę z Fisher Price w Home Bergeinsie za ok 20f. Tak, ja chcę tę składaną, prostokątną, przezroczystą z wkładką białą, na którą można bąbla położyć i umyć samemu :) I weź spadaj z tymi 51kg :P Tyle to ja chyba w podstawówce ważyłam:D Ok Molly, oddaje Ci pałeczkę :D Ale daj mi jeszcze z 2tyg i podgonię :P A ile ważyłaś przed ?:> I Ile Ci do tego 24tc przybyło kilosów ? Dawaj swoje foty jak tylko będziesz mogła:] Ja wyglądam jakby zjadła piłkę do kosza i jakby mi urosły poduszkowe narośla na biodrach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa.wlasnie.zerknelam.w.karte.i.do.24tygodnia.przypakowalam.8kg.Ta.waga.rosnie.z.predkoscia.swiatla.fajnie.jakby.i.w.takim.tepie.spadala..tak.sobie.mysle.ze.jak.zejdzie.ze.mnie.to.wszystko.to.bede.chodzacym.flakiem.skora.na.brzuchu.do.kolan.mi.sie.wyciagnie.bede.dzielic.na.pol.i.upychac.po.trochu.w.spodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.zapomnialam.dodac.ze.przed.ciaza.wazylam.58kg.przy.wzroscie.173cm.A.takie.narośla.w.biodrach.jak.ty.to.ujelas.to.tez.mam:D:D...kuzwa...z.czego.ja.sie.ciesze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.rzeczywiscie.łeb.w.łeb...w.25tyg.to.u.mnie.bylo.juz.8,5kg:DA.ty.7przeciez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak cienkie jesteście :-P 23 TYDZIEŃ 9 kg :-P jutro sprawdze czy szczena dalej opada :-D we wt idę do gin i już nie mogę się doczekac... Zobaczę mojego mężczyznę :-D jak mi gin powie że 1kg waży to moja wagę na niego zrzuce :-P Ja zgodze się tylko na to aby mi biust został po ciąży taki napompowany oczywiście a nie flak do pepka :-P na nic innego się nie godze :-D chociaż raz mam czym oddychać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale.mnie.boli.w.kroku.jakbym.miala.tam.mega.siniaka.po.kopniaku.z.glana.Przez.ten.bol.chodze.jakby.mnie.narzeczony.przez.tydzien.bez.przerwy.bzykal.Mysle.ze.to.przez.glowke.dziecka.ktora.pewnie.jest.coraz.nizej.i.uciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia.a.mi.cyce.tak.przeszkadzaja.leza.na.brzuchu.i.ledwo.oddycham.w.ogole.takie.duze.sie.zrobily.i.rozlazle.a.pod.spodem.rozstepy.i.te.brazowe.plamy.ktore.ponoc.zejda.po.porodzie...A.mialam.takie.fajne.bimbalki:(jedrne.i.w.idealnym.rozmiarze.95D...ehh..jakie.to.smutne:(...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobra rozmowa byla jak mnie nie bylo :D dziewczyny przezylam !! musialam 10 mil autostrada jechac i przejechac przez most a potem tunelem. Chris prawie piszczal jak baba :D powiedzial, ze dobrze mi poszlo, ale widzialam, ze siedzial jak na szpilkach haha. szoszonowa ja wanienki nie mam i miec nie bede, kapie ja w wannie. co tam jeszcze bylo... Molly90 mowilam, ze krocze boli jakby ktos kopa strzelil miedzy nogi drewniakiem. Balam sie, ze ten bol zostanie do konca i przez to porod bedzie gorszy, ale podczas porodu w ogole go nie czulam. To glowka albo rozciagajace sie sciegna czy tam kosci zeby miejsce dla wychodzacej glowki zrobic. niemadra ja 51 wazylam pod koniec liceum, czyli od 6 lat tej wagi nie widzialam:P 59 mialam na zdjeciach z zakopanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dziś okopuje to moje dziecię... Ja reaguję na to histerycznym śmiechem, tak mnie to łaskocze... Chyba na razie :P jakiś film, micha owoców i lulu :) Jutro na obiad mam ochotę na jakieś mięchoooo mielone...no i ten specyfik ziemniaczany Anetuchy... i spaghetti...i pierogi ruskie... i gołąbki...wszystkiego mi się chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha z tej strony co podałas to mało co bym zjadła blee :P szoszonowa to ja nic nie wiem o białych podkładkach w tych wanienkach ale jak na 100% mówimy o tej samej :D to polecam ci kupić najpierw wanienkę potem lalkę która będzie wierną kopią niemowlaka - albo pożycz od kogoś dziecko może nawet anetucha się zgodzi :P i spróbuj je wykąpać :D jak Twoje nerwy to wytrzymają to Ci pogratuluje :P ba może na medal się załapiesz jakiś :P Ja nie byłam wstanie patrzeć jak kąpią mi w tym chrześnice a co dopiero jak miałabym to robić sama :P cholernie niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra Ty to utopisz swoje z tego co mowisz :D moze od razu kup nadmuchiwane rekawki :D a co do stronki i wszystkich zapiekanych warzyw to dla mnie najlepsze rozwiazanie bo mi surowe warzywa i salatki w buzi puchna i mam odruch wymiotny... ja swojej przy kapieli podkladam reke za glowe i wkladam 4 palce pod pache a kciuk na zewnatrz czyli swoja lewa reka trzymam jej lewa gdy lezy na plecach. i to samo na brzuchu tylko, ze lapie jej prawa reke. i jedziemy. czasami sie drze, czasami usmiecha. ale wiekszosc piszczy :D poza tym wody musi byc zeby zakrywalo jej brzuszek do polowy. Wtedy jest jej cieplo i nie panikuje, jak gdy wody jest mniej. nie polecam tych lawendowych (fioletowych) bedtime zelow do kapieli z jonsons and jonsons bo uczulaja. Moja uczulily, moich znajomych dzieci tez. Szkoda kasy. pewnie w polsce kosztuje cos kolo 20 zl. pamietam jak chcialam w ciazy w polsce oliwke sobie kupic. 16zl! a tu 2 funty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ten wkład do wanienki wygląda jak skocznia małysza na która kladziesz dziecko i masz ręce wolne. Dowiedziałam się ostatnio, że to najnowszy szyk mody :-P Molly ja obecnie mam 85D i to jest dla mnie wyczyn :-P wcześniej leciałam na push up-ach :-O i jak robiłam przegląd szafy to nie mogłam uwierzyć, że prawie nic nie miałam... Anetucha no moja duma mnie oblewa, a zachwyt nie zna granic :-D jeszcze się Chris zdziwi jaki pogrom dróg ma w domu :-D Nogi mi dretwieją, stawy ud napieprzaja ... Istny koszmar.. Ale cóż trzeba być twardym a nie MIĘTKIM :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra, nie wiem czy mówimy o tej samej ale ta, co ja wybrałam - flexi bath, jest taka sama jak zwykła wanienka, tylko krótsza i się składa więc nie wiem czym miałoby się różnić mycie od mycia w wanience zwykłej:) Poza tym ma ten wkład, o którym wspomniała Mooonia86, co rzeczywiście wygląda jak skocznia dla skoczków :P I nie wiem czy to ostatni krzyk mody ale na pewno duże ułatwienie, bo nie musisz bobasa trzymać, tylko sobie leży a Ty go szorujesz:) Fakt,że wyjdzie mnie to o połowe drożej ale jak pomyślę o walającej się wanience w mojej łazienke metr na metr to mnie telepie :D I już nie pamiętam kto podał linka do wanienki z Fisher Price, albo właśnie (nie)mądra albo Mooonia86 ale tam dziecko leży na tym 'foteliku' ponad wodą, a fajnie jakby był brzuszek zamoczony, jak wspomniała Anetucha aby nie zmarzło Nam dziecię ... Poza tym nie chciałam tych fotelików ani wkładów z materiału bo trzeba to potem prać, suszyć,łapie to bakterie... a tu plastik więc rachu ciachu i czyste i suche. No ale co kto woli:) Wszystko zresztą wyjdzie w praniu ;) A raczej w myciu:D Anetucha ogólnie seria Johnosn's dla dzieci to mega shit i niczego nie polecałabym patrząc na skład- sama chemia i nie dziwne,że uczula :/ Dla dziewczyn w PL polecam oliwkę Hipp z Rossmana, skład ma super, fajnie się wchłania cud miód i orzeszki...sama smaruję tym brzuch i mam zapas dla bąbla:] A ja miałam dziś super pobudkę : skurcz w łydkę, że myślałam,że zejdę :/ Mój dalej maluje a ja mam w planach dziś jakiś wypasiony obiad a wieczorem do znajomych ...chłopaki się nawalą , ja walnę karmi i lecha bezalkoholowego i lulu:] Za 10 dni Polandiaaaa yeah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa a nie będziesz mieć wyrzutów sumienia? Na spotkaniu ze znajomymi, koleżanki namówiły mnie na pół małej lampeczki czerwonego wina na przyrost krwi... I popełniłam zbrodnie :'( wypiłam :'( miałam takie wyrzuty sumienia, że stwierdziłam nigdy więcej.... :-O Ja na pewno nie wysyłałam tego linka ale wiedziałam o co Ci chodzi, bo jak szukałam dla siebie to się natknęłam na taką jaką Ty chcesz, a wkład widziałam na żywo... Jak dla mnie wolę trzymać bobasa jak Anetucha, wybieram tą trudniejszą wersję..... JESTEM AMBITNA :-D chyba kupię te rekawki dmuchane :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież karmi jest polecane w trakcie karmienia nawet :) A lech ma 0,2% alko;) To tak jakbyś zjadła cukierka z alko:D Alkoholu z tradycyjną miarą % nie tknęłam:] Tez bym miała po winie wyrzuty :P Ale nie po trunkach bezalkoholowych :P A bądź sobie ambitna :P Ja jeśli mogę ułatwić sobie życie i swojemu kręgosłupowi i zapłacić 20f więcej wybieram opcję moją:P Poza tym lubię gadżety :P Ejjjj! Kupiłam sobie taki ssak do sutków (nie wiem jak to się nazywa), jako,że mam wklęsłe/płaskie brodawki , spróbowałam dziś bo są różnej wielkości zassawski i pociekła mi siara! Ale się wystraszyłam :/ Z jednego sutka żółta z drugiego biała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masakra jaki obiad sobie dzis zafundowalam... bede was czytac pozniej bo musze sie polozyc tyle zjadlam :D polecam! http://www.biedronka.pl/str/4/i/600.php - pieczarki!!! http://codziennik.flog.pl/wpis/5354546/pieczony-czosnek-na-paste-czosnkowa - czosnek!! a do tego dodalam kawalek piersi kurczaka i pol malutkiej cukinii z pomidorem i mozarella... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa.siary.sie.wystraszylas?;)U.mnie.to.sama.wycieka.czasem.i.to.jak.sie.nie.myle.juz.od.5.miesiaca.Z.sutami.tez.mam.problem.bo.takie.niedorobione.plaskie.nie.wiem.jak.ja.bede.karmic:(cyce.potezne.a.sutow.brak.zawsze.mnie.to.wkurzalo.A.ja.karmi.pilam.i.to.pare.razy.bo.mialam.taka.ochote.ze.szok!Piwo.nawet.jest.zalecane.szklanke.sobie.wypic.jak.nogi.mocno.puchna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha.wpadlas.tylko.smaka.narobic.i.sie.zmylas.cwaniaro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wcale nie jest ciezko kapac dziecko bez wanienki. szoszonowa ja tez cholera mam plaskie brodawki... jak mnie to denerwuje. chociaz w ciazy byly tak wrazliwe i stanik mi je podraznial, ze prawie caly czas mialam wentyle od stara. po ciazy oczywiscie znowu sa plaskie :/ poza tym otoczke mam jak plyta CD. Wstydze sie tego a Chris mowi, ze wiele kobiet tak ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly nic nie smakowalo tak jak te pieczarki!!! super latwe ! tylko, ze pieklam je pod przykryciem 20 min i 10 min bez (w 200 stpniach) bo jak kiedys zrobilam 30min bez przykrycia to sie wiór zrobil... kurcze szkoda ze tam jest maslo bo jakby nie bylo to chyba bym jadla az do smierci a schudnac chce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×