Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

tzn czy jakies bole czy cos co zwiastowalo porod? dodam ze czop byl bezbarwny wiec chyba to jeszcze nie ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka.tak.mi.strasznie.przykro.sama.sie.rozkleilam:(nie.wyobrazam.sobie.tego:(TRZYMAJ.SIĘ!!!Co.do.zaparc.to.powiem.ze.nie.ma.nic.lepszego.jak.szklanka.kwasu.z.kiszonej.kapusty!badz.kiszonych.ogorkow.Ostatnio.kuzynka.meczyla.sie.trzy.dni.az.plakala.z.bolu.i.wtedy.moj.tato.polecil.jej.sposob.z.kapusta.to.powiedziala.ze.ledwo.zdarzyla.po.wypiciu.na.kibelek.bo.tak.zadzialalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie z tymi zaparciami to masakra nieraz raz w tygodniu nieraz dwa razy w tygodniu chodzę tylko do ubikacji :( nic jutro spróbuje tych otrębów kupiłam pszenne i suszone śliwki do tego i jakiś jogurcik może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka88 strasznie mi przykro :( nie wierze :( przecież było wszystko dobrze u Ciebie szkoda,że tobie się nie udało doczekać tego magicznego 25 tc :( byłoby wcześnie ale nie za wcześnie ... Ja w tabelce wpisuje nowy tydzień - w każdy wtorek zaczynam kolejny tc czyli teraz mam 24 tydzień i 2 dni wg usg czyli że niby zaczęłam 25 tydzień ? bez sensu :o 25 zaczne we wtorek :o Caperucita pamiętam twoje ostatnie zdjęcie, miałaś malutki brzuszek :) i martwiłaś się że jest za mały :)to było jakoś w 16 tc albo 19 tc:) Witaj 2w1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra no ja też tak wpisuje właśnie jak Ty :) tak jak mam z om czyli we wtorki zaczynam kolejny tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U.mnie.jutro.bedzie.39tydzien.jakby.ktoras.mogla.wpisac.w.tebelke.to.z.gory.dziekuje:)Wlasnie.lapia.mnie.bolesne.skurcze.czuje.tez.jakby.maly.bardzo.nisko.sie.ruszal.tak.na.wysokosci.wzgorka.lonowego.i.to.tez.bardzo.boli...nie.wiem.dlaczego.tak.jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly może zaczyna si przygotowywać do wyjścia ? :) już Cię wpisuje bo jutro wyjdzie z głowy :) witaj 2w1 :) Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------10------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------23----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------24---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---25---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------25-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------29-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----39--------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka.dziekuje:)fajnie.by.bylo.bo.juz.nie.mam.sily.dźwigac.tego.wielkiego.brzuchola.w.nocy.tez.jest.ciezko.Zeby.zmienic.bok.to.musze.najpierw.wstac.z.wielkim.trudem.i.dopiero.wtedy.polozyc.sie.na.drugim.i.tak.z.30.razy.w.ciagu.nocy.masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 nic mnie nie bolalo i nic nie czulam, dopiero w toalecie przy pocieraniu sie poczulam cos galaretowatego, spojrzalam i kapnelam sie ze to czop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ja myślałam,że się liczy własnie tak, jak mówisz... I zawsze tak liczyłam... Ale wszędzie jest wlasnie tak: 25+1 to już 26 tydzień...Ale licz jak uwazasz:] Jak ostatnio byłam u położnej , miałam 24 i 3 dzień to powiedziała,że jestem w 25tyg.... I też u mnie zaczyna się tydzień we wtorek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze oni tylko w UK tak liczą? czy wszędzie? :o w tym kraju jest na odwrót wiec można się spodziewać wszystkiego ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie liczyli mniej jesli nie bylo pelnego tyg. w notatkach mialam np 25+3 a ona mowila 25 tydzien. amele urodzilam 40+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja.bylam.ostatnio.u.gin.w.37plus5.czyli.po.waszemu.38.a.on.i.tak.mowil.ze.to37tydzien.heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka tak strasznie mi przykro, nie mogę w to uwierzyć, przecież to piąty miesiąc był. Każda z nas chucha, dmucha, jednak nie zawsze idzie wszystkiego przewidzieć.. Koszmar, prawdziwy koszmar :'( współczuję. A gdzie Yedaeth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa to chyba tylko w UK tak liczą bo u mnie liczą tak jak pisałam czyli jżeli jest 26 tc i 5 to tutaj jest to 26 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wam tez tak mówią jak i mnie :) jak miałam 21,3 to mówił 21 :) też sie zastanawiam gdzie yadaeth ?;o Zaraz wam podeśle na maila zdjęcie miśka- wiecie ze prawdziwy mężczyzna przeżywa ciąże razem z kobietą....? zobaczycie do jakiego stopnia on przeżywa :P sypia z rogalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe (nie)mądra coś w tym jest moja mama będąc ze mną w ciąży przytyła 16 kg i mój tata też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to myslalam, ze ten Twoj to taki prawdziwy kark! wielki napakowany... w sumie nie iwem czemu. moze dlatego, ze duzo w anglii takich polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha nawet jak na siłownie chodził to napakowany nie był :P jakoś nie ma tego w "urodzie" ;) a moze dlatego Ci się tak kojarzyło bo ciągle "misiek" o nim pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozpoznaje szoszonowa, niemadra, MAME, keysy i Fij. Reszta tych andziulek i moniÓW :p jest do siebie tak podobna, ze nie jestem w stanie powiedziec ktora to ktora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A walić te liczenie tygodni :D Z miesiącami też różnie liczą :D W Pl mi pewnie też inaczej wyliczą :] (nie)mądra jak ten rogal się sprawuje (dla Ciebie,nie dla miśka:P)? Warto kupić? Ja mam dziś totalnego doła, przekładam się z kąta w kąt i płaczę...Chyba nie mogę siedzieć w domu i nie chodzić do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w UK ponad 5 lat a też chudy :D Chociaż od kiedy jesteśmy razem przytył prawie 15kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh po spaniu na dzisiaj ....brzdąc nie daje :o jakiż on musi być wielki skoro ma tyyyle siły,że aż brzuch boli od jego kopania :( i dlaczego tylko jak leżymy mi to robi :P rozwalił się na całej szerokości brzucha i nie to żeby z jednej strony tylko uderzał mu chodzi głowa,ręce zad i nogi!ADHD łonowe :P Szoszonowa jak widać na zdjęciu rogal się sprawdza w jego przypadku tylko :P ja nie umiem z tym spać :o ale może też ze mam mały brzuch i nie ma mi czego podtrzymywać ;) Jedyne kiedy się sprawdza to kiedy kładę albo pod tyłek jak mały nisko pływa (wtedy podpływa do góry i pęcherz mi uwalnia albo nogi na nim kładę co by mi lepiej krew odpływała ;) Mój po 8 latach w uk nie wyglądał - chude to takie było że żal patrzeć było dopiero jak razem jesteśmy to nabrał ciałka, potem jak rzucił fajki to się zrobił opasły a teraz nie było mnie te 5 m-cy i znowu się zaniedbał i zaczął palić :o Jakby mi młody dał spać to życzę Wam miłego poranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj mój mężczyzna bym padniety i nie mogłam plumkac, a teraz poszedł do pracy i mogę nadrobić... Szok zpowodowany Andziulka88 doprowadził mnie do płaczu. Jakoś nie mogę się z tym pogodzić. Z tygodniami jest tak, jak któraś pisała, że np. 25+1,2,3,4,5,6 dni to wciąż 25 tyg; a 26+0 to już 26tydzień. Tak liczone mam przez ginekologa i tak samo liczy mi suwaczek... :-D od dłuższego czasu nie ma Yedaeth i Monikaw. Mój ostatnio raczej nie przeżywa naszej w sumie mojej :-P ciąży, bo ma na głowie remont, a ja jeszcze za nim chodzę i co tydzień swiszcze mu do ucha, który jest tydzień :-D a u niego jeszcze większa panika i obroty coraz większe :-D oh... Ja wredna :-P Jak mu mówię dotknij brzuszka, może Cię synus skopie, to potrzyma 2min i rękę zabiera, więc jak kuba bogu tak bóg kubie i mały się nie rusza :-D I tylko raz pocałował brzuszek podczas zbliżenia, gdzie byłam w wielkim szoku. Fajnie że Wasi przeżywają razem z Wami. Martwi się, każe uważać, ale nie chodzi za mną nie glaszcze, nie mówi di brzuch.... I co liczycie ruchy? Mój się rusza dość często, bo kilkadziesiąt razy na dobę, więc ja póki co nie liczę. Anetucha jak tam Ci się jeździ? Pewnie już smigasz ;) Witam nowe przyszłe mamy :-) Ja rozpoznaje szoszonowa, mamę, niemadra i anetuche... I jak bym chciała na szybko przypomnieć sobie twarz pozostałych dziewczyn to jest mi ciężko... :-( Moje włosy mnie dobija... :-\ chciałambym je skrócić, to mąż nie pozwala... Zapuszczalam na trwała to chyba dopiero za rok może dwa będę mogła ją zrobić, bo teraz ciąża potem karmienie.. A potem dzidzia mnie nie pozna :-P chce zmiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah ... Mój też był chuderlakiem, więc narzeka, że mu brzuch w tłuszcz obrosl... :-D oj tam oj tam... Dopóki nie ma bebna, wielkości mojego obecnego to jest dobrze :-D Bry (nie)mądra :-D mój taki silny nie jest, może dlatego, że mało owoców i warzyw jem i w ogóle mało jem, ale czasami jak smignie nogą to podskakuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka88, współczuję Ci z całego serca :( Nie wiem co Ci napisać, wiem że teraz nic nie jest w stanie Cię pocieszyć. Jak przyjdzie czas, że będziesz gotowa się wyżalić to czekamy na Ciebie. Trzymaj się kochana 👄 MAMA, no właśnie ja już też nie wiem co mogę jeść do obiadu oprócz buraczków i marchewki :O A nie boisz się pić kakao, mleka i jeść czekolady? ;) To podobno silne alergeny. Masakra z tym jedzeniem :O Na kanapki tak na dobrą sprawę tez nie wiadomo co dobre a co złe :O Anetucha, ja na szczęście nie pękłam. Jak mi zdjęli wczoraj szwy to jest o niebo lepiej, bo już mnie ciągnęły. Martwię się tylko, bo czuję czasem jakby taki napór w pochwie i w łechtaczce, nie wiem jak to nazwać. Może to ten mięsień pochwy o którym mówisz...? Nie zrozumiałam o co chodzi z tymi słoikami. To co robisz, żeby nie wyrzucać słoika? :) Keysy, mi czop odszedł w niedzielę, a urodziłam w sobotę :) I też mnie nic do tego czasu nie bolało. Mój byl krwisty, ale podejrzewam, że to przez ten masaż szyjki co mi moja gin zafunowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no wlasnie nie jezdze bo potrzebuje Chrisa obok a on sobie wczoraj pojechal do kolegi obrazy wieszac :/ takze dzis wyjade dopiero na ulice. Poznym wieczorem, zeby nie bylo niewinnych ofiar :D Poza tym dziecie zostanie z dziadkami bo tez sie o nia boje. Chris jest tlusciutki ;] ale ja zawsze takich lubilam. Pozniej podesle wam zdjecia. Fij no wlasnie jak sie zdejmie szwy to jest o niebo lepiej. Tobie zdjeli a ja sobie prawie dupe pocielam tymi nozyczkami do paznokci bo te co zostaly byly daleko daleko w tyle. No ale juz jest dobrze. Pamietam, ze wkurzona bylam, ze dali mi szwy rozwiazywalne a nie rozpuszczalne! Ale jednak sie rozpuscily bo w pewnych momentach same sznurki rozwiazane wystawaly. Sorry za szczerosc Co do sloiczkow to jesli dasz dziecku lyzke i slina na tym zostanie, a zostanie na pewno i wsadzisz ja spowrotem do sloiczka to po jedzeniu bo zepsuje sie. Moze nie zauwazysz, ale bakterie zrobia swoje i mozesz zatruc dziecko. Tak samo z mlekiem z butli. Mleko jest dobre 2 h od dotkniecia ust dziecka. Sloiczka nie mozna tez 2 razy podgrzewac. Trzeba wylozyc do talerzyka tyle ile chcesz, podgrzac to, nie wiem jak... moze mikrofala albo talerzyk na misce z goraca woda? a reszte schowac do lodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij a ten napor to wlasnie miesien pochwy. Jesli chcesz przec to wlasnie boli, ale przejdzie. Ja juz tego nie czuje. Skoro nie peklas to moze przejdzie nawet szybciej bo ja go mialam w dwoch czesciach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×