Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Anetucha ja planuję kupić wanienke ale tradycyjna, bez tej skoczni małysza, ale właśnie mnie święciło, że przecież chcemy prysznic z głębokim brodzikiem, więc w sumie nie jest mi ona potrzebna... Tylko czy po porodzie dam radę zejść do parteru? He he moja mama wpadła w trans kupowania dla swojego wnuka :-D 20 pieluch tetrowych i gąbka antypoślizg do wanienki... Coś wspominała o lozeczku turyst i pampersach :-D Mówię do niej że 20 pieluch? =-O A ona, że jej znajomej gdy urodziła syna położna powiedziała, że pierwsze 3mce musi ubierać w tetrowa, bo pampers szkodzi na jąderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly jakby sama siara wyciekła to ok ale bałam się,że za bardzo zassałam czy coś ...czekałam na jakiś ból a tu cisza :D Polecam Ci te ssaki.Z mojego mini wypierdka sutka robi się mega wentyl :D Anetucha mi własnie w ciąży też stały się sutki bardziej aktywne...Myślałam,że tak zostanie ale mówisz,że wraca do starego stanu rzeczy ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to pięknie mieć cały weekend wolny :P ahhh :) wysłałam dzisiaj mojego do sklepu żeby sprzedawał a ja sobie w spokoju posprzątałam mieszkanie po swojemu :) taka pierdoła a cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Amela nie ma jader takze nie wiem :D od pampersow nie ma odparzen ale moze dlatego, ze jest zima? tetrowe uzywam do wycierania pawiow :D prawie za kazdym razem troche mleka wraca przy odbijaniu. Juz coraz rzadziej bo za tydzien Amela konczy 4 miesiace, ale na poczatku to byla masakra. Mam 10 ale z 20 by sie przydalo ;) teraz kupilam gumowy sliniak do tych calych marcheweczek bo nie spiera sie to z bawelnianego sliniaka. do mleka i herbatek polecam sliniaki z cerata bo inaczej caly dekolt jest mokry. Szoszonowa no niestety wracaja. moje reaguja tylko na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Anglii modne sa programy o trenerach i deitetykach pomagajacym ludziom o wadze 200-300kg wrocic do normalnej wagi i zycia. Ja nie rozumiem, jak mozna zapuscic sie tak bardzo, zeby wazyc 300kg... i nadal jesc, bo nudno... a potem rycza, ze sa nieszczesliwi. Dla kobiety dojscie 100kg powinno dac do myslenia. 150kg to juz mozna plakac ale 300?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że doprowadzenie się do takiego stanu to już musi byc choroba :/ Anetucha a jakich pieluch używasz ?Tzn Amela:D Moje reagują na zimo,podniecenie i stymulację ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzywam wszystkich szczerze powiedziawszy. Czasami mam kupony na pampers to kupuje pampers. Huggies jak dla mnie sa najlepsze bo najwiecej chlona. czasami pielucha jest ciezka jak kamien po calej nocy a ameli skora sucha. po pampersach zawsze jest wilgotna. huggiesy sa sztywniejsze i niektore mamy przez to ich nie lubia. Moze jak zacznie chodzic przestane ich uzywac, bo moga podrazniac. Ale w lezeniu i ruszaniu nogami nie przeszkadzaja. Za to chusteczki nawilzone tylko z pampersa. Jonsons maja cienkie i wyginaja sie na wszystkie strony, ze czasami zanim moja reka z chusteczka doleci do tylka to chusteczka juz sie zsunie i wsadze palca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ! wydaje mi sie, ze w pampersach czesciej placze bo czuje sie niekomfortowo. Czasami pielucha jest tylko troche zmoczona a ona ju ryczy i musze zmienic. takze szkoda na nie kasy, no ale jak daja kupony ;p ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, jeszcze cos ;p probowalam juz wszystkich, pampers simply dry, pampers active fit , pampers baby dry i wybieram huggies super dry. na poczatku caly miesiac mialam huggies newborn. 2 paczki mi zostaly do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulozylam sobie wlosy bo chyba dzis pojedziemy... juz kuzwa sama nie wiem. lezalam i mi cos polecialo dosc obficie. tak jakby mi pol szkl wody ktos wylal ale to bylo sliskie wodniste bez zapachu to wody czy nie? bolu nie czuje. nic. i taka niteczke krwi mialam i w srodku jestem bardzo rozpulchniona ze tak powiem. to co juz jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to napewno dzis. do zobaczenia. ide sprawdzic czy wszystko mam i pojedziemy jak przemo wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy zadzwon do szpitala bo chyba 2 h trzeba odczekac od odejscia wod jesli nie masz skurczy ale lepiej zapytac. ja pewna nie jestem. a co do fryzjerki to tak jest jak sie kupuje lokowki od ruskich :D poza tym jak mozna taki filmik wstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie napisane, zeby jechac. ja duzo slyszalam, ze w anglii wysylaja do domu jesli nie ma regularnych skurczy co 5 min, moze w polsce Cie przyjma ;) jutro bedzie 4te dziecie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nic sie nie boj! :) nie kurcz miesni gdy masz skurcz, pusc wszystko luzno i oddychaj ladnie! :) trzymam kciuki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też, ja też, ja też trzymam mocno kciuki :) jestem taka panikara, że na pewno bym już siedziała w taksówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Keysy:) :* Dzięki za pieluchowe info Anetucha ;) Ja spadam na impreze bezalkoholową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy.jestesmy.z.toba!!:)powodzenia!Jejciu.zazdroszcze.jej.ja.tez.juz.chce.rodzic.Anetucha.co.to.znaczy.zeby.nie.kurczyc.miesni?Ja.tak.sie.sram.zeby.juz.mi.sie.zaczelo.a.jak.wczoraj.przy.siusianiu.na.papierze.zobaczylam.sluz.lekko.krwia.zabarwiony.to.nogi.sie.pode.mna.ugiely.i.stalam.sie.niczym.blada.twarz..pewnie.spanikuje.jak.cholera.gdy.zaczne.rodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly90 jak masz skurcz to zeby dodatkowo nie spinac sie z bolu, tylko pozwolic szyjce otwierac sie. pisalam wczesniej ale powtorze, musisz siedziec jak flak, czyli rozluznic wszystkie miesnie, zgarbic sie i oddychac. nie piszczec, nie panikowac tylko oddychac. zobaczysz, ze cialo jest tak zbudowane, ze nawet ciezko sobie wyobrazic rozmiar dziecka przechodzacego przez dziure, ktora co jak co ale jest ciasna. Przy porodzie to wszystko sie luzuje, otwiera. 3 tyg po porodzie wlozylam palca zeby sprawdzic, czy mit o pochwie wiadro sie potwierdzil i nie masz pojecia jak sie wystraszylam bo ledwo czulam scianki pochwy. wszystko sie zeszlo kolo 6-7 tyg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki.anetucha.teraz.juz.rozumiem:)Moj.facio.mowi.ze.mi.zszyje.po.porodzie.ta.dziure.jak.wiadro.Boi.sie.ze.tak.zostanie.co.za.czub:DAlez.jestem.ciekawa.jak.tam.Keysy.sie.trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa Ty pijaku jeden :-P widzę że masz większa skleroze niż ja :-P już miałam nie wchodzić, ale specjalnie dla Ciebie wlazlam na tą wagę i... Masz ten swój miód.... :-P 85kg... Brata nie przebiłam... Uff :-D Dziś moja mamuska uświadomiła mnie, że po porodzie mam sobie kupić mydło Dave, a to dlatego, że dzięki niemu krocze szybciej się goi... Sprawdziła na sobie, po urodzeniu mojego brata. Po mnie męczyła się bardzo długo ponoć. Mały dziś ma wene i szaleje nawet wcześniej gdy byliśmy na tamtym mieszkaniu przy wierceniu bądź przebijaniu ścian... Nie było dla niego mocnych... Nie boi się... Będzie bohater :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa to ta sama wanienka, ona ma jeden mankament- dobra jest tak do 3 m-ca życia :P potem dziecko jeszcze nie siedzi a leżeć to już się w niej nie mieści no i ta co moja kuzynka ma to może wybrakowana jest albo coś ale ona się składa podczas kąpieli i te rogi ostre nie fajne są bo zmniejszają jeszcze bardziej powierzchnie jej no i są kanciaste . Jak patrzyłam jak ona trzyma jedną ręką dziecko a drugą nadciąga te rogi żeby się prostowały to zasugerowałam jej żeby sobie trzecią rękę doczepiła do namydlania tego dziecka... ogólnie dla mnie wanna porażka na pierwszy rzut oka fajna ale użytkowanie bez komentarza. Keysy też trzymam kciuki !! odezwij się jak było ;) Co do mojej wanienki to ona ma regulowany ten leżaczek więc dziecko dupcie w wodzie zamoczy ;) ma też gąbkę jak mi leżaczek nie zda egzaminu to go wywalę i będzie sama wanienka. Dziewczyny, jak to zobaczyłam to padłam :D ciekawe czy wy też korzystacie z takiej przeglądarki hahaha https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/487191_518147728223632_346573418_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------10------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ------------------14-----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------23----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------24---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---25---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------25-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------30-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----39--------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Cześć dziewuszki. ;) Czytać mnie uważnie, bo się chcę pochwalić, pożalić, wypłakać i wyśmiać. Dawno mnie nie było. ;) Miałam tydzień dosłownie wyjęty z życia. Jakoś tak mi się wszystko zbiegło i odkąd jestem na zwolnieniu odtąd nie mam czasu dosłownie na nic. W piątek wyjechałam z Białegostoku razem z siostrą do dziadków. Jestem aktualnie u dziadków (taaaak, daje się rozpieszczać ;) ) w Łowiczu. Jutro wracamy do domu. : ) Wyobraźcie sobie, że w czwartek zaliczyłam swój pierwszy upadek. Pierwszy i mam nadzieję ostatni. Rozjechały się po prostu pode mną nogi, na szczęście uratowałam brzuch. Otarłam sobie kolano, nadwyrężyłam ścięgno jakieś przy kroczu (prawie że szpagat ;D), otarłam obie dłonie ale mała radośnie skacząc w brzuchu wołała „MAMO! JA CHCĘ JESZCZE RAZ!!!. ;) Moja przepuklina i upierdliwe hemoroidy niestety są w stadium z którym w ciąży się po prostu NIC nie robi. To jest żart jakiś. Przepuklina mi się regularnie powiększa, ale chirurg u którego byłam nie powiedział mi absolutnie nic na temat zapobiegania dalszemu powiększaniu się jej. Po prostu jakbym była skazana na śmierć. Ja przecież nie chcę tego teraz usuwać ale niech mi powie czego mam NIE robić albo co robić.. eh. Polska służba zdrowia. Wizytę miałam umówioną na 8.30. Zaszłam 8.25. Siedział tam jeszcze pacjent z godziny 8. Lekarz przyszedł do pracy o 8.45. Żart po prostu. ;) Po swojej ostatniej wizycie u gina stwierdziłam, że miarka się przebrała. Zapytał na dzień dobry jak się czuję i mu powiedziałam o swoich wszystkich bolących dolegliwościach. Na koniec wizyty pytam się go o zwolnienie, a ten do mnie „no przecież zapytałem pani jak się pani czuje na początku wizyty! Teraz mam kreślić w karcie choroby? Dla mnie to prokuratura za każde skreślenie! aż mnie skręciło w środku ze złości. USG robił, ostatnie już, i nagle coś tam zbliżył i dalej milcząc patrzył. Na koniec badania pytam się, czy nadal dziewczynka, a ten z oburzeniem „no przecież państwu pokazywałem! ale żeby skomentować chociaż słowem to nie, już za ciężko. Bo język kołkiem stanie. Grrr. Niby po polsku rozmawiamy a mam wrażenie, że jakaś bariera komunikacyjna mimo wszystko jest. Zero zrozumienia. Zero empatii. Zero czegokolwiek! 8 marca mam wizytę umówioną (umawianą na początku lutego ;D) u innego ginekologa. Z tym już nie wyrobię. W ogóle tu gdzie teraz jestem wszyscy ponoć słyszą jak strasznie zaciągam. Najlepsza była nowa dziewczyna mojego kuzyna, która tydzień temu była u nas w Białym. Od wejścia słyszałam jak laska zaciąga (inaczej niż ja ;p) i ona po dwóch dniach mówi „Kurde, przez was i ja zaczynam zaciągać. My z siostrą popatrzyłyśmy po sobie i w śmiech. W ogóle laska jest taka strasznie głośna, strasznie musi być na pierwszym planie, taka oh i ah. A mój kuzyn zapatrzony w nią jak w obrazek. Teraz jak tu jesteśmy to jej strasznie nie w smak, że ja w ciąży. no bo gdzie do knajpy z dziewczyną w ciąży! Toż to lipa! A najbardziej przykro mi się zrobiło, jak usłyszałam jak mój kuzyn, który zresztą będzie chrzestnym, na ucho siedząc obok pyta się jej „a ty masz coś przeciwko, żeby ona z nami jutro na disco poszła?. Wiadomo, że nigdzie nie pójdę, ale inaczej się gra w otwarte karty a inaczej tak po chamsku za plecami. Masakra po prostu. I przez to miałam taki zjebany humor dzisiaj od rana że to się w głowie nie mieści. Ale wiem, że to ciążowe przejmowanie się, bo zazwyczaj pierdół do głowy nie biorę, a tym jakoś nie mogłam przestać się przejmować. Eh. Cieszę się w sumie, że na tak krótko przyjechałyśmy bo bym dłużej takiej chorej sytuacji nie zniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Przeczytałam WSZYSTKIE Wasze posty. Kila rzeczy sobie nawet wynotowałam do skomentowania. Przede wszystkim andziulka spóźnieni one ale szczere uściski i słowa wsparcia - jeśli można tak to nazwać : (. W żaden inny sposób nie jestem w stanie przekazać Ci tego, jak bardzo współczuję. Moniaaa86 mój mąż początkowo niestety też olewał ciąże. Musiałam rozmawiać z nim tak jak z dzieckiem (bo inaczej się po prostu nie da) i tłumaczyć mu co mnie boli. Po 4 miesiącach tłumaczenia wreszcie załapał, że nawet jeśli jego nie cieszy i nie kręci dotykanie brzucha to mi to sprawia frajdę. Zrozumiał, że jeśli on tego nie chce robić dla siebie, to może sprawić ogromną frajdę mi i tak to się zaczęło. A potem poczuł jak mała mu raz przywaliła, drugi i faktycznie sam się zaczął interesować. Największą furorę zrobiła Małgorzata tym, że przy Gunsnroses zaczęła się wiercić. Sprawdzaliśmy na co reaguje i okazuje się, że przy Gunsach jest po prostu zawsze aktywna. ;) Heheh wyobracie sobie jaki on teraz chodzi dumny i napuszony z tego powodu, ze jego córka tak jak tatuś uwielbia Slasha (gitarzystę w tej kapeli). ;D Strasznie Ci fajnie, bo na zdjęciach widzę, że tylko w brzuch Ci poszło. ;) Anetucha mój mąż ostatnio zrobił się bardziej kochany i bardziej czuły. Oczywiście absolutnie nic nie zmienia to w temacie seksu. Tutaj jest tak martwo jak było. ;D Powiedziałam mu nawet, że śni mi się po nocach, że go zdradzam. A on mnie przytulił tylko ze śmiechem i odpowiedział „kochanie, musimy tylko przeczekać ciąże! ja dla niego jestem „kobieta z aureolką teraz a kto przepraszam bardzo chciałby się bzykać z Matką Boską? Kurwa mać. Uśmiałam się też z postów niektórych szczególnie z focha za brak komentarzy do zdjęć. HAHAHA ;d Ej a znacie to? ;) https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAe0p3dATVWSgQcTlboYHG6KtxRcBsNk-q3aN_5TZQzhG2C8zp Ja wrzuciłam tylko dwa swoje zdjęcia (chyba) w każdym razie jeden mail i jakoś nie mogę się zebrać na wrzucenie następnych. Jestem zbyt leniwa, ale któregoś razu jak Szoszonowa wrzucę całą serię fotek. ;p Ja mam 172 cm i w moim regionie jestem uznawana za wysoką dziewczynę. ;p A może to kwestia umiłowania do obcasów 8+ cm. Na szczęście mój mąż ma 196 cm wzrostu więc nawet jak zakładam 12cm obcasa to i tak na niego patrzę w górę. ;D Aktualnie ważę 82,5 kg. Aktualnie w PRAWIE 31 tyg. mam 9kg na plusie. Myślę, że to dobry wynik. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki ze mnie pijak z koziej dupy trąbka:P 1 bezalkoholowy Becks i mi sie odechcialo:] Mój właśnie zionie whisky i ma czkawke :/ Oglądaliśmy walkę Salety z Gołotą:] (nie)mądra to nie wiem jak to z tą wanienką bo komentarze i opinie na forach ma super i zgarnęła nawet nagrodę konsumenta:D ... zobaczymy w praniu:) Może kuzynka trafiła na wadliwą:P albo jej rozłożyć nie potrafi:P Z kolei ta Fisher price ma złe opinie :D Także podzielismy się wrażeniami po pierwszej kąpieli:D Moonia86 nie zapomniałam o ważeniu...a już totalnie przypomniałam sobie podczas ważenia Salety i Gołoty:D Dobra...prowadzisz na razie :D Yadeth 9kg w 31tc? Gratulacje :) I się nie wywracaj łajzo:D A Slasha chyba każdy zna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Nasza nienarodzona jeszcze córka też już zna i uwielbia hahaha. I nie wiem czy wszyscy... ja czasami jestem w szoku jak mówię Gunsi i ktoś nie wie o co chodzi. ;p Niby klasyka, ale każdy ma przecież swój gust. Np. to: http://www.youtube.com/watch?v=OXj-lTyq1qQ Znienawidzone... kawałek który mnie po prostu prześladuje i którego nie trawię... a który pokochałam po tym jak zobaczyłam TO hahahahahahah (mój mąż tego aktora z nieznanych mi przyczyn po prostu uwielbia a Krwawy Sport to jeden z jego ulubionych z Van Damem): http://www.youtube.com/watch?v=6uLTypmSvsA Nie zamierzam się więcej wywracać... ale Gośka jest generalnie za tym, żebym to robiła. Od razu ruch w brzuchu jak się patrzy. ;p Kurcze ja jeszcze w ogóle nie myślę o wanienkach, łóżeczkach ani wózkach. Nadrabia za to mój mąż, który non stop zasypuje mnie kolejnymi propozycjami. Może mam coś z głową. Ej ponoć najgorzej z tyciem teraz dopiero się zacznie. ;p Moja kochana rodzicielka przytyła 30kg w ciąży ze mną a potem z moją siostrą.:D Ty się martwisz Szoszonowa że po jednym bezalkoholowym Ci sie odechciewa? Ja sie martwie tym, że na każdym spotkaniu rodzinnym jeszcze przed ciążą, moja siostra robiła mi zdjęcie jak po 1 lampce wina szłam spać. Jeszcze bezczelna mi wkładała flachę pod pachę i później jest ze mnie wiecznie polewka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
A hahaha jeszcze mi się coś przypomniało. Mój mąż jest wysoki i chudy, chociaż ma taka budowę że bez ćwiczeń ma takie ładne szerokie bary i plecy. Ostatnio coś mu się wkręciło z ćwiczeniami i zaczął się mnie wypytywać o budowę męskiego ciała pod kątem rzeźby mięśni. No i tu ja jestem ewenement, bo nie przepadam praktycznie w ogóle za napakowanymi facetami ani nawet tak silnie umięśnionymi. Podobają mi się takie mięśnie widoczne delikatnie, zarysowane pod skóra a nie takie mocno widoczne. ;p I własnie mój mąż wyobraźcie sobie zaczął mi Van Damma pokazywać.. jak mu piznęłam śmiechem i powiedziałam, że taki to mógłby mi się w ogóle na oczy nie pokazywać to mi wierzyć nie chciał. ;D Strasznie mi się podoba budowa faceta jaką ma np. Myles Kennedy a którą możecie sobie oblukać słuchając jakże świetnego kawałka w jakże świetnym wykonaniu. ;D http://www.youtube.com/watch?v=sT4ZTdqOzdU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×