Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

szoszonowa mnie moj tez przyblokował mysli ze jak tu siedzi 10 rok to rozumy pozjadał z angielskiego i jak idziemy gdzies na zakupy i chce się wysilić to on zawsze,że źle...że nie z takim akcentem ze tak po szkolnemu a nie po ich itp i się blokuje :( dziewczyny którą kotką chciałybyście być ? mnie pasuje ta po rozwodzie :P https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11003_383574161739920_494819605_n.jpg A co do ślubu to się zastanawiamy z Marcinem czy się tu nie pobrać w registry office, akurat czasu jest tyle ile potrzeba czyli min. 17 dni :P jedyny mankament to że obrączki nam się nie podobają żadne :P Ale bym jego mamusi noska utarła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa tutaj na remoncie nie mam wagi, będę w domu w jutro, przypomnij mi. Teraz jak mamy kredyt na 30 lat to pewnie się nie przeniesiemy na obczyznę. Pojechać tam kiedyś muszę... Powspominac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ...ta złośliwość ... Rzeczywiście mając takie warianty... Wybieram obrazeczek nr 3 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej... dopiero mi wszystkie posty wskoczyly... cala godzine byla u mnie cisza :D myslalam, ze sie wszystkie na raz zawinełyscie :D husband dobre hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa do małej mowie po polsku gdy jestesmy same a po ang gdy chris jest obok, bo nie potrafie tak sobie zmieniac ustawien, ze raz mowie po polsku a raz po angielsku. Wtedy zapominam obu jezykow i albo dukam albo nie potrafie sie wysłowic ;) niemadra ja mam tu polskich znajomych, ona siedzi w domu wychowuje dzieci a on wielki ksiegowy. oboje skonczyli tylko podstawowke w polsce no ale, ze on pracuje to czuje sie pewniej z angielskim a ją kosi na kazdym kroku- skarzyla mi sie. Zawsze jezdzilam do nich sama bo Chris nie mial czasu, ale kiedys zaprosilismy ich na kawe do nas. Mowil "akszułali" (actually) "unfortunateli" (unfortunately) a ją kosił, gdy cos zle powiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju zaszalałyście dzisiaj :P tyle czytania :) Szoszonowa na pocieszenie ja już w tym momencie prawie 75 kg :) lepiej Ci? a ja mam 166cm także kuleczka jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mi angielskiego posmakowalo a jest super latwe do zrobienia? gotowane ziemniaki rozgniesc, dodac startego zoltego sera zagniesc razem, wlozyc do podluznej blaszki, posypac gore serem, ulozyc plasterki pomidorow i zapiec! mowie wam super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja to zawsze mówię wyżej sra niż dupe ma :-D Mnie śpieszą takie akcje, a spotykam ostatnio coraz więcej takich ludzi. Lekko awansuje, trochę lepiej zarabia to o mało lba o drzewo nie zwichnie! Tak wysoko trzyma. A jak się potknie to wraca do normalności, tylko dupa odzyje spowrotem paw... Idioci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jadła Jack Potato? Wielki ziemniak, nafaszerowany tunczykiem i posypały startym serem... Wszystko zapieczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadla ale zna. Nie cierpie tunczyka ;) wiem ze sa jeszcze z baked beans, ale tez nie lubie fasoli, a z serem jakos sie nie skusilam za 7 funtow ;) sama nie probowalam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 7f też bym nie kupiła :-D taniej kupić ziemniaki i ser i zrobić samemu :-D ją miałam tylko żal, że do póki nie znalazłam polskiego sklepu to jadłam ich ochrony żółty ser... Blee za to słodkości mają mega, wróciłam pućka :-D to był jedyny czas gdzie twarz przypominał księżyc w pełni :-D I może teraz też po malu zaczyna... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antucha... no taki tu akcent ... zamiast 'a' -'u' ...Już przywykłam i niestety sama tak zaczęłam mówić....:/ Ok Monia86, na pewno Cię przypilnuję ze zważeniem się:P (nie)mądra ...mój mnie przyblokował tym,że nalegał abym gadała po angielsku ...gdzie ja jeszcze gotowa nie byłam...a poza tym On ma świetny akcent (chociaż czasem takie byki wali,że szok... i często mnie pyta jak się coś pisze albo jak użyć...a ja np mam mały zasób słówek:/). Poza tym widzę jak komentuje innych angielski i boję się,że i mój zacznie :] andziulka007 dzięki, Twoje 76kg to miód na moje uszy :D Ale dalej wygrywam...80kg :D Anetucha jutro zrobię te ziemniaczki...a je się same je czy z czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa jak to wygrywasz? Ja ważąc się te 2-3tyg już Cię przebilam :-P bo na tamten czas ważyłam 84kg, dlatego teraz się boję sprawdzić ile tym razem. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra wiem ze juz to pisalas ale nie wiem gdzie :) jakie mialas objawy jak skracala Ci się szyjka? Fajne fotki dziewczyny i Anetucha fajne filmiki :) szoszonowa ciesze się ze poprawilam ci humor :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ta zapiekanke kroisz na takie grube plastry i ja jadlam sama, jak chcesz mozesz mieso dorzucic ;) chris tez sie kiedys zasmial, ze powiedzialam cos jak meerkat. odpowiedzialam mu wtedy, ze jesli mu sie nie podoba to mozemy gadac po polsku bo ja nie po to sie gimnastykuje zeby sieze mnie smial ;) lyso mu bylo a Ty masz akcent taki jak otoczenie, nic w tym dziwnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia86 Ty się na razie nie liczysz bo jeszcze nie podałaś wagi :P Więc dziś ja wygrywam ! :D Spróbuję te ziemniory na pewno ;) Ja lubię fasolkę ich z puszki w sosie:P Ciekawe z jaką ja wagą pójdę do porody jak już mam 80 kilosów a dopiero niedługo 7 mies ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa jak będzie jutro 3kg więcej (w sumie 12kg na plus) to będę ciezsza od mojego 2metrowego brata on waży 86kg :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze 4 kilosy i będę jak mój A. :D A On ma 185cm :D Oglądałam własnie porodówkę na TLC, pokazywali jak dziecko umierało, na szczęście je odratowali...masakra ...to nie na moje nerwy ... Dziewczyny, chcecie abym się pogniewała i obraziła ?:> Pytałam o wanienki i kocyki a tu cisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szantarzystki normalnie!!! A więc :-P panienka nie na mój gust. Podoba mi się tradycyjna np. Żółta z kaczuszką :-P a co do kocyka to ja dostałam na czas używania taki kocyk nitką jak pluszak, a drugi mam bo dostałam w paczce świątecznej z firmy i jest taki cienki jak od jakiegoś czasu są w modzie (flanela czy jakoś tak) Chyba moje dziecię się obróciło pupa do góry po puka mnie w górna część brzucha niedaleko przepony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szantarzystki normalnie!!! A więc :-P wanienka nie na mój gust. Podoba mi się tradycyjna np. Żółta z kaczuszką :-P a co do kocyka to ja dostałam na czas używania taki gruby kocyk nitką jak pluszak, a drugi mam bo dostałam w paczce świątecznej z firmy i jest taki cienki jak od jakiegoś czasu są w modzie (flanela czy jakoś tak) Chyba moje dziecię się obróciło pupa do góry po puka mnie w górna część brzucha niedaleko przepony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na te wanienkę decyduje ze względu,że mogę ją schować w szufladzie- mamy mega małą łazienkę i zabrać ze sobą , jak będziemy lecieć do PL- a w domu nie ma wanny :) Trochę drogo wyjdzie ale coś za coś... Tyle tych kocyków,że już sama nie wiem... na pewno nie kupię polarowego bo w końcu Nasze dzieciaki rodzą się latem ... Skłaniam się ku bawełnie ...jakiejś przewiewnej z dziurami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka nie napisze Ci moich objawów żebyś się nie nakręcała :P a tak poważnie to jeśli następuje skurcz czyli ból taki jaki posiadałaś na okres albo w jego trakcie umiejscowiony w brzuchu lub w części krzyżowej to skutkiem tego skurczu jest skracanie szyjki. Ja miałam ból w krzyżach ale on był silniejszy niz taki co miałam podczas okresu a potem przeszedł mi na ból brzucha-brzuch bolał jak na kupkę :P typowy skurczowy aha i czułam napięty brzuchol. Szoszonowa ty piszesz o tej składanej wanience w prostokąt ? taka przezroczysta? Ja mam dwie takie same wanienki jedna będzie wysłana do Polski druga zostanie tutaj i jest to wanienka ....ta dam : http://www.ceneo.pl/712421 Zadecydowałam,że kocyka nie będzie ! zamiast tego będą ręczniki frotowe grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×